Mount & Blade 1.011

Users who are viewing this thread

yok aga sadece 48 kişi indirebilmiş. armağanın yaptığı da komik yani binlerce kişinin indireceği şey bi filefronta upload edilir mi yahu...

FileFront a şuanda oldukça fazla yüklenme var e kolay değil tabi site yavaş çalışıyor en iyisi sahuru ya da sabahı beklemek olucak (:

FileFront'da bir kere doyasıya anında downlad keyfi yapmış değilim herzamanki hali böyle ayrıyetten türk iplerine gösterdikleri sevgiyide hepimizi biliyuruz

şu armağan bey birde turkçe açıklama yapsaydı da öğrenseydik turkçe mi değil mi uğradı mı m ki acaba türkçe forum sayfasına!!!!!!!!!!!!1

guccaly said:
şu armağan bey birde turkçe açıklama yapsaydı da öğrenseydik turkçe mi değil mi uğradı mı m ki acaba türkçe forum sayfasına!!!!!!!!!!!!1
Buna katılıyorum.Türkçe forum'a da bir açıklama yapsaydı keşke.Oyunun türkçe olup olmadığı bile belli değil daha.Belki türkçe eklentiyi de sonradan ekler  :neutral:

<knight> said:
oμzzz said:
Türkiye'de dağıtım başladımı acaba?

Bugün başlaması gerekiyordu...Belli başlı oyun satıılarına bakmanı öneririm...

@Valthord: Herkesteki sorun şu,oyunu download edebilmemiz için gerekli server yok  :roll:

@kamilin: Bunu şu an cevaplayabilecek kimse yok,380 mb 15 dkda inmiyor  :wink:  Hatta şu anda hiç inmiyor,benim %2'de kaldı  :mad: Sorunu armağan beye ilettim...cevap atmasada ciddiye alacaktır  :smile:

Bugün D&R'a gitmiştim ama daha veritabanına bile girilmemiş. Yani yok.

eminmisin languageyi tr yaptın dimi hevesimiz kursağımızda kalmasın  :cry: bu arada oyun 700 mb yer kaplıyomu gerçekten

<knight> said:
Repository linki...Alın buradan devam edin :grin: tşk: Artizan

https://www.mbrepository.com/file.php?cid=6&id=881

İNdiremeyenler burdan indirsin  :smile:

downlad tuşuna sağ clikleyip flashget türü download programıyla indirirseniz max hızda iner yoksa 20-30kb

Demekki daha sonra bir yama gelecek. Aksini düşünmek bile istemiyorum... Birazcık oynadım da; sesler ve müzikler çok güzel olmuş. Oyun acayip hızlanmış. Eskiden 30 fps ile oynarken şimdi 99 fps ile oynuyorum :shock: .

Swordmaster said:
..\Program Files\Mount&Blade dizininin içindeki language.txt dosyasındaki "en"i "tr" yaptıktan sonra Türkçe olup olmadığına karar verin.

Yaptım işe yaramadı. tr klosörü yok bir kere.
@Z3B said:
eminmisin languageyi tr yaptın dimi hevesimiz kursağımızda kalmasın  :cry: bu arada oyun 700 mb yer kaplıyomu gerçekten

516 mb

Arkadaşlar FileFronttan 1kerede İndirme Sitesi Size İlk Defa Burada :grin:
http://w2.hidemyass.com/index.php?q=aHR0cDovL2ZpbGVzLmZpbGVmcm9udC5jb20vbW91bnRhbmRibGFkZSsxMDAzK3NldHVwZXhlLzsxMTgzNTYzMzsvZmlsZWluZm8uaHRtbA%3D%3D&hl=3ed
buna Giriniz Yada www.hidemyass.com sitesine girip youtube yazan yere filefront linkini koyup yanındaki tuşa basın ve indirin :grin: :grin:

asahmet said:
Oyun Türkçe değil....

Maelstorm oyunun Türkçe olacığını ve kendisinin Türkçe'ye çevirdiğini bu forumdaki bi röportaj topicinde açıkladı. Yani Türkçe olacağına dair resmi açıklama var. Ortalığı bulandırmaya gerek yok :roll:

Back
Top Bottom