Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

Çorbada bende tuz oliyim :smile: Gerçekten böyle bir oyun olsa ne güzel olur diye düşünürken ortaya çıktı. Helal olsun dedirten bir oyun tebrik ediyorum :smile:

Sağol arkadaş bizi düşündüğün için gerçekten bu oyunu sevdiğimi ilk önce söyleyeyim yok yani diğer oyun firmaları bu kadar çok gigabytler dolusu oyunlar yapıyorlar bir işe yaramıyo azıcık masraf ile çok emeğin yoğrulmuş hali bence tebrikler ayrıca benim bir sorunum var.Bu oyunu alacağım ama kredi kartı yurt dışı için geçerli değil bana yardım edin alayım şu oyunu full olsun bari :arrow:

Mrb arkadaslar, oyun cok guzel gercekten, ama bu kadar hatasi oldugunu bilmiyordum. Acikcasi simdi almaya korktum, durmadan birileri sikayet ediyor. Ztn alma isi ayri bir dert, ben anlamam ole net uzerinden kredi karti falan. Guvenli olabilir ama, guvenemedik bir turlu. Havale var mi bilmiyorum, olsa alirdim...

ya bug olur her dakka yeni surum cikiyo, ve bu yeni surum ler icin yeni serial alamana gerek yok, her surumde bug lar azaliyo :grin:

SELAMUNALEYKUM EYYY TÜRK MİLLETİ BEN
ANKARADAN PAŞALI TUĞRAN SELAMLAR SUNUYORUM 17 YAŞINDAYIM BU OYUNU Bİ ABİ TAVSİYESİ İLE ALDIM AŞIK OLDUĞUM OYUN TOTALWARIN BÜTÜN OYUNLARIDIR BUDA 2. OLDU YENİ  SÜRÜM BÖLÜM MOD HEYCANLA BEKLİYORUM EN ÇOK OYNADIĞIM MOD İSE HOLY WAR MODDUR EVET İNGİLİZCE OLMASI OYUNUN BİR KAPANDIR DÜNYA OYNUYOR BU OYUNU BUNUN SAYESİNDE AMA Bİ TR YAMADA BEKLERİZ ARTIK KENDİMİ TANITTIM
(büyük yazdım bu heycanlı olduğumu gösteriyor  :lol: )

Arkadaslar herkese öncelikle slmlar! Bu oyunu ve grafiklerini oldukça iyi buldum. Oynanabilirliği yüksek ve en çok dikkatimi çeken ise Türk yapımı olması... Oyun çok güzel. Bana kalirsa cok emek harcanmis. Bu tür faaliyetleri destekleyelim. Zaten piyasada başka Türk yapımı oyun pek göremezsiniz. Eğer talep çok olursa buna bir desktek gelirse bu oyunun daha bir çok versiyonunun ve bu oyundan başka oyunlara da yer açılacağını düşünüyorum. Şuana kadar diablo 2 harici lisanslı oyun almadım ama bundan 2 tane alıcam birini de sevgilime hediye ederim artık. Herkesten bu oyuna destek çıkmasını istiyorum. hepimiz Türküz bunu hiç unutmayın.

Oyunun tek arızası ya da arızalarından bir tanesi diyeyim otların çok olduğu yerde oyun felç ile karşı karşıya geliyor.Ayrıca bug lar konusunda haklısınız

evet bence de çok güzel bir oyun ama maalesef online bir türlü alamıyorum oyunu :sad:. bende bonus var ve esellerate kartınızla işlem yapamıyor bankanıza başvurun gibi bir uyarı alıyorum :sad:. benim durumumda olup da bu sorunu halledebilmiş olan varsa ve cevap verirse sevinirim. (bu nedenle ben de havale yolu ile oyunun alına bilmesine destekliyorum. :lol:)

bir şey sormak istiyorum yukarıda okuduğum yazılarda şöyle bir şey duydum doğru mudur?

aktivasyon kodu sadece 2 kere mi işe yarıyor!

eğer öyle ise oyunu almayı pek düşünmem çünkü adsl var ve ben her 4-5 ayda bir format atıyorum

böyle düşünecek olursak oyunu almanın bir mantığı kalmayacaktır

saygılar

Hayir sadece 2 kere ise yaramiyor. Tek seferde iki bilgisayara yuklenebiliyor sadece. 3 ay sonra, tekrar yukleyebilirsin. Yani senin format sikligina gore gayet uygun.

Armağan Bey ve İpek Hanım'ı tebrik etmek istiyorum çok güzel bir iş çıkarılmış başarılarının devamını diliyorum...Bu arada online fikri hiç te fena bir fikir degil.Tam emin degilim ama baya tutar gibime geliyo...

ben forumunuza yeni katıldım ama oyunu bayağıdır oynuyorum ..

bence online fikri çok iyi çünkü bu oyunda sınır yok lvl geçmek adamı güçlendirmek daha çok para kazanmak eşya elde etmek gibi büsürü iş war online oyunların hiç sonu yokdur bu insanı bi süre sora sıkabilir ama online olursa Knight Online gibi olursa dünya çapında çok fazla oynayıcıları olur we ben knight onlineyi 2 yıldır oynuyorum haladaha  brakmaya niyetim yok gün  geçtikçe daha eğlenceli oluyo benim için ayrıca  eğer online si çıkartılırsa çok büyük paralar kazanılabilir bu oyundan ..  :wink:

arkadaslar sizde de oldu mu oyun sirasında assertion failed diye bi hata veriyo bilginiz varsa lutfen yardim edin

Bende olmadı. 0.750'den önce yüklediğin setup, yama vb.'lerini sil. 0.750'yi yükle sonra da 0.751'i yükle (Veya 0.751'i direk yükle)
sorunun çözülebilir ama dediğim gibi bende olmadığı için fazla birşey diyemeyeceğim

Back
Top Bottom