Mount&Blade Karakterinizi Hikayeleştirin

Users who are viewing this thread

Syllabi

Banned
Burada karakterinizi hikayeleştireceksiniz. Karakterinizin arkaplanı, oyundaki hikayesi ya da benzeri konuları paylaşabilirsiniz. Bunu yaparken oyun içi resimlerden de faydalanabilirsiniz.

Kurallar
  • Karakterin güçlü olup olmaması önemli değil. Yeni başladığınız bir karakter de olur.
  • Karakterler hakkında düzgün yorumlar yapılabilir, ancak karakter yorumu dışında mesaj atmayın. Yorumlarda da mantıklı olun, gereksiz yorumlar yapmayın ya da konuyu dağıtmayın.
  • Resimleri spoiler içine alın.

90. gün...
'Pala' Remzi (yakında isim ve tip değişikliği var):

Yaroglek ve Kral Ragnar'dan sonra en ünlü kişiyim (3'er puan fark):

Yakın zamanda biraz daha para kazanayım da turnuvanın yolunu tutayım:

Maaşı azaltmak için kaleye asker bırakmak zorunda kalmak:

Oyun zorluğu:

En başta Khergit'tim, Nord'lardan ikişer köy ve kale aldık, sonra ayrıldım ve Harlaus teklif gönderince geri çevirdim. Sonra Rhodok'lara katıldım (ilk kez ve bu ana kadar Nord'larla düşmanım), baktım Graveth görev vermiyor ayrıldım ve Nord'lara geçtim:

Keşke "şu ülkeye katıl onların güvenini kazan sonra beklemedikleri bir anda saldıralım" gibi bir görev olsaydı...
Karargah'ım:

işte hilesiz tek hesabımı sunuyorum :grin: 126 günlük (oyun günü)

screenhunter01jul302125xk8.png

envanter

screenhunter02jul302127xm4.png

kişilik

screenhunter03jul302128kv9.png

karakter

orduya gelirsen ben tek kişilik bir orduyum :grin:

bu arada bu konununda sabitlenmesi çok iyi olmuş.

Metehannica said:
lider.gökhan sana bişi sorcam şu türk bayrağını nasıl yaptın yyaaa benim kalkan öle olmuo sancak ta olmuo bi yardım edermisin noluuuurr hatta bu yüzden böle bi konu açmıştım yeni çıkan wersiyonda türk bayraklı sancağın olması için yardımını bekliorum...

adam banlanmış ne yardımı istiyon ondan :lol:

7 Day Theory said:
sende bir tur at forumda bulursun... yuh be adam size örnek olmuş işte.. aramış bulmuş sende arasan bulursun...
yuh be derkenn...
kavga çıkarmayalım lütfen

dostum pc yı yenı aldım daha toshıbanın son cıkan dız ustu bılgısayarı ve yanı tum ayarlar sonda ama oyun ıngılızce oldugu ıcın doku detayına falan bakmadım turkce yama cıkana kadar oynuyoruz ole....

dostum farkındaysan ben ustte ben ıngılızce bılmıyorum demedım kı turkce yama cıkana kadar olesıne oynuyoruz dedım doku detayına falan bakmadım dedım  :wink:

SS'ler az sonra geliyor:

Adı: Spradon.      Ordusu: 64 kişi (10 Vaegir şövalyesi, 15 vaegir atlısı, 10 vaeigr nişancısı, 1 nord kahramanı,5 svadyalı şövalye, 3 kiralık kılıç, Borcha Bunduk,
Parası: 15k dinar                  (Firentis, Artimemner, 4 vaegir gediklisi, 1 nord savaşçısı, 1 nord gediklisi, 2 rodok çavuşu, 1 talimli rodok mızrakçısı, 
Ün: 450                                  (5 kergit mızrakçısı,3 gedikli kergit atlı okçusu.)
Gün: 95              Tımarları: Alburq Kalesi, Fisdnar Köyü, Ruvar Köyü
Onur: 20              Baş düşmanı: Kergitler(yaklaşık 700 kişiyle Alburq Kalesini kuşattılar, Yruma Kalesi'ni 3 kere aldılar, geri aldı, kral vermedi.)
Taraf: Vaegir        Uzmanlığı: Tek elli ve gönderli silahlar( Heavy Sabre hastası + Koltuklanmış kargıyla ölüm saçar.)
Düşmanları: Rodok  Favori askeri: Kergit Mızrakçısı (silahı, zırhı ve özellikle miğferiyle)
Kergit, Nord          En heyecanlı anısı: Kral Yaroglekle Kral Ragnar'a dalmamız 780 kişiye 600 kişiydiler.

Back
Top Bottom