63 tane asker almak istiyorum ama alamıyorum diyenler buraya

Users who are viewing this thread

center74

Banned
Yeni karacter açın sonra o karekterin bütün özelliğin karizmaya atın sonra diğer satırda hep liderliği seçin artık liderliği tıkladığınızda olmuyorsa esir yönetimine atın diğersatırı istediğiniz gibi yapın ama aynen bunları yapmanızlazım  :cool: sonrada oyuna başlayın hep kelle avcıları dağ haydutlarına saldırın sonrada aldığınız puğanları karizmaya ve liderliğe eklenyin liderliğe ekliyemediğin zaman karizma puanınız bitti demektir liderlik hariç başkaşeylere ekleye biliyorsunuz hiç birşeye eklemeden gene birilerine saldırın hep dediğimi yapın
sonrada liderlik 6 olcak 63 sayısına kadar asker alın artık  :mrgreen:  bir teşekküryeter  :mrgreen:

kardeşim amacın iyi ama biraz baksaydınya foruma yani kimsemi oyunlar ilgili bilgi vermeyecek lütfen böyle konular açarken yazılmışmı yazılmamışmı diye dikkat et bak yukarıda search abi var ondan buılursun

eğer ibrahim tatlısesin aramam sormam bir daha şarkısını çok sevmiyorsan ara butonuna tıklayabilir onu yapamıyorsan bulamadım yazım 4590 kısa mesaj atabilirsiniz

gereksiz bir konu kitaplıkta taktikler verilmiş

center74 said:
Yeni karacter açın sonra o karekterin bütün özelliğin karizmaya atın sonra diğer satırda hep liderliği seçin artık liderliği tıkladığınızda olmuyorsa esir yönetimine atın diğersatırı istediğiniz gibi yapın ama aynen bunları yapmanızlazım  :cool: sonrada oyuna başlayın hep kelle avcıları dağ haydutlarına saldırın sonrada aldığınız puğanları karizmaya ve liderliğe eklenyin liderliğe ekliyemediğin zaman karizma puanınız bitti demektir liderlik hariç başkaşeylere ekleye biliyorsunuz hiç birşeye eklemeden gene birilerine saldırın hep dediğimi yapın
sonrada liderlik 6 olcak 63 sayısına kadar asker alın artık  :mrgreen:  bir teşekküryeter  :mrgreen:

ohoo sen 63te kalmışın coğu kişi 100 geçti asker sayısı:smile:. Bide hemen yüklenmeyin her yeni gelen haşlanıyo bu forumda.

arkadaşımız doğru söylüyor ewt nam puanı asker çoğalttırıyor ama ben böyle bir şey bulsum marnid frentis ymira birçok asker var böyle biliyormusunuz bilmem bunlar level atladığında skillerini siz dağıtıyorsunuz lazfıuzatmak istemiyorum bilmem anladınızmı :razz:

senin yaptığım 63 asker alma işini ben 100000000 asker alabiliyorum . ihraç / ithal den . hile yapmam genelde fakat asker sınırı diye bir şey olmayacağını düşünüp yapıyorum :smile:

Stellios said:
senin yaptığım 63 asker alma işini ben 100000000 asker alabiliyorum . ihraç / ithal den . hile yapmam genelde fakat asker sınırı diye bir şey olmayacağını düşünüp yapıyorum :smile:
bi anlatsene ben hepsini 99 yapıyom 200 asker alabiliyom

Hile yapmasanız olmuyormu doğru düzgün oynasanız ne eğlencesi çıkar hileyle  :mrgreen:
Gereksiz Konu Acanlari Seri Tokat Darbeleriyle Terbiye Etme Dernegi'ne üye olabilirmiyim?

arkadaşım peki sorarım sana :smile: asker sınırı diye bir şeymi vardır . bir insan emrine ne kadar asker alırsa alsın savaşta hepsini teker teker yönetecek değil ya . o yüzden asker alma sınırı diye birşey olmayacağını düşündüm ve yaptım .

su tokatlama derneğine üye olmak istiyorum ve 63 kişi ile dolassan ne olur yani ben en az 90 100 kişi ile dolasıyorum ayrıca o kadar karizmaya vermektende gider güç ve cevikliğe veririm adam daha sağlam olur

Lord Levis sana katılmıyorum, eğer kılıç ve kalkanı iyi kullanıyorsan, zırhın iyiyse fostur, güç, çeviklik, güçlü vuruş, can...

LordLevis said:
bildiğim kadarıyla güc ceviklik vs karakterin vurusunda etkili yoksa yanılıyormuyum

doğru aynı zaman asker alma kapasitesi sadece karizma ve liderlikle olmuyor nam da çok etkili ... namınız 2000 3000 civarı ise bildiğim kadarı ile 100 200 asker alabiliyorsunuz

Back
Top Bottom