Author Topic: [RoK] - Rise Of Khergits II Türkçe Konu  (Read 359672 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

panzer

• Sergeant
  • *
  • Permanently Banned
  • Ben bir Türk'üm (ileti atamazsam imzamı atarım)
    • View Profile
  • Faction: Khergit
Re: Yeni mod - Rise of Khergits
« Reply #15 on: July 04, 2008, 03:37:36 PM »
bence tatarinin o sarı kıyafetlerini kergitlerin kıyafetleri yapın müthiş kıyafetler onlar
bazılarına inat
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
ATAM İZİNDEYİZ CUMHURİYETİN VE VATANIN BEKÇİSİYİZ

(anıtkabirde sanal tur konusunda yaptığı saçma sapan konuşmalarla tartışma başlatan ve Atatürk'e hakaret eden adam rahat rahat geziyo ama Atatürk'ü sevip onu kollamaya çalıştığım için ben ileti atamaz konumuna sürükleniyorum çok güzel çok güzel aynen devam edin bu forumun da nasıl bi yer olduğunu yavaş yavaş anlamaya başladım  şimdi bu imza yüzünden ban da yerim Atatürkçü!!! forumdan!)

Nükleer

• Knight at Arms
  • *
    • View Profile
  • Faction: Bandit
« Reply #16 on: July 04, 2008, 03:38:04 PM »
yaw ben yeni minik mod yapcaktım(Ghost weapons diye) bütün silah çeşitlerinden bir tane hayaletimsi şekilde,bir de hayalet gibi görünen zırh seti bide mezarlık yapıp hayaletleri güçlendrip heryeri alıcak mod yapıcaktım.Yaw neyse uzun lafın kısası ben yeni modellemey tam çözemedim.O yüzden bana yalnızca başarılar demek düşüyor.(ayrıca modellemeyi blen biri bana öğretebilirmi pm yoluyla ? )

Firates

• Steppe Dragon
  • Moderator
  • *
  • ⚔️ 🤴🏻 ⚔️
    • Skype - caliph_tw
    • Steam - firates
    • Twitter - _firates
    • Twitch.tv - firates
    • View Profile
  • MP nick: WTF_Firates
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #17 on: July 04, 2008, 03:40:27 PM »
Gerçekten hikaye güzel ama ben Harlausun o cümlesinde koptum.Adam türkçe konuşuo konuşuo sonra black knight diyor.Birde geride kalan birkaç 1-black knight ile nası Kergitlerin okadar köyünü almışlar hala anlamadım.Tek bu bölümü saçma geldi ama sen bu modu çıkarsan ben şahsen yüklerim bilgisayarıma.Birkaç hatadan birşey olmaz.Birde npc leri put gibi yapma.Biraz dolaşsınlar yürüsünler ama 10saat boyunca lütfen aynı yerde durmasınlar.Birde savaş esnaasında eğer havaya bakarsak gökte birkaç kkuş görelim.Kolay ama gerçekçi :wink:

1-Şu black knight olayı,Black Knight'lar artık kalıplaşmış olan tabirlerden...Sen türkçe konuşurken, Fast Food'a Hazır yemekmi diyorsun? Hadi hazır yemeğe gidelim  :roll: Bilmem anlatabildimmi....
2-Birkaç black knightla almıyor o toprakları...Kral harlaus zaten svadyalıların kralı,kendi ordularıda var... :wink:

Şimdi gelelim kuş meselesine,açıkçası gökyüzüne kuş eklemeye ayıracağım zaman ile 5 tane zırh kaplarım... :)

@Pirate Tr: Modelleme pm ile öğrenilecek iş değil  :)

Nükleer

• Knight at Arms
  • *
    • View Profile
« Reply #18 on: July 04, 2008, 03:44:59 PM »
O zaman modlama derslerindende çözemedim.Neyse bana kurcalamak düşüyor  :x ama yinede süprizlere hazırlıklı olalım. :wink:

Megadeth

• Baron
  • *
    • View Profile
  • MP nick: WTF_Megadeth
  • M&BWBWF&S
« Reply #19 on: July 04, 2008, 04:06:31 PM »
knight bu alttaki khergit heronun aynısı dimi yani devamı  (heralde ayrı ayrı 2 khergit modu yapmazsın) modun hikayesi süper olmuş öldürme bizide çıkar şu modudnu

panzer

• Sergeant
  • *
  • Permanently Banned
  • Ben bir Türk'üm (ileti atamazsam imzamı atarım)
    • View Profile
« Reply #20 on: July 04, 2008, 04:08:21 PM »
bi aralar rise of turks modu yapılacaktı yalan oldu 1453 konstantiniyyenin surları mı ne yapılacaktı o da yalan oldu tek umudumz bu artık bu da yalan olmasın :D
bazılarına inat
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
ATAM İZİNDEYİZ CUMHURİYETİN VE VATANIN BEKÇİSİYİZ

(anıtkabirde sanal tur konusunda yaptığı saçma sapan konuşmalarla tartışma başlatan ve Atatürk'e hakaret eden adam rahat rahat geziyo ama Atatürk'ü sevip onu kollamaya çalıştığım için ben ileti atamaz konumuna sürükleniyorum çok güzel çok güzel aynen devam edin bu forumun da nasıl bi yer olduğunu yavaş yavaş anlamaya başladım  şimdi bu imza yüzünden ban da yerim Atatürkçü!!! forumdan!)

Velite

• Guest
« Reply #21 on: July 04, 2008, 04:11:16 PM »
knight bu alttaki khergit heronun aynısı dimi yani devamı  (heralde ayrı ayrı 2 khergit modu yapmazsın) modun hikayesi süper olmuş öldürme bizide çıkar şu modudnu
Mod aslında Khergits vs. Black Knights'ın devamı

-Yeniçeri-

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
« Reply #22 on: July 04, 2008, 04:15:27 PM »
Benim merak ettğim çayır ejderleri (her okuduğumda kopuyorum :mrgreen: ,anadolu kaplanını anımsatıyo :D ) sadece kendi başlarına gezip düşmana baskınmı veriyolar,yoksa oyunun bi noktasında onları kendi ordumuzda görme şansımız varmı?

Firates

• Steppe Dragon
  • Moderator
  • *
  • ⚔️ 🤴🏻 ⚔️
    • Skype - caliph_tw
    • Steam - firates
    • Twitter - _firates
    • Twitch.tv - firates
    • View Profile
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #23 on: July 04, 2008, 04:20:10 PM »
Öncelikle,dediğim gibi çok güçlü olacaklar  :) Haritada rastgele çıkacaklar,çok hızlı ve yetenekliler tabi...Ordunun bir yerinde,onları aramızda görebilirmiyiz bilmiyorum...Ama biraz uğraşacam,ve eğer olursa,haritada onlara rastladığımızda,konuşunca 3000 dinar karşılığında 1 tane alırız  :D tavernadaki gibi,fakat onları haritadan toplarız,onlarında sayısı eksilmez,bizde güçleniriz..Ama biraz uçuk bir fiyat  :D

-Yeniçeri-

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
« Reply #24 on: July 04, 2008, 04:43:03 PM »
hehe biraz röportaj gibi oldu :D Ama kendi ordumuza katabilmemiz güzel olur,3000 dinarda neymiş iyi kapışsınlar 2000 dinarda üstüne veriyim :mrgreen:

Firates

• Steppe Dragon
  • Moderator
  • *
  • ⚔️ 🤴🏻 ⚔️
    • Skype - caliph_tw
    • Steam - firates
    • Twitter - _firates
    • Twitch.tv - firates
    • View Profile
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #25 on: July 04, 2008, 05:32:04 PM »
Güzel söyledin,bu yüzden senin hatırına tanesini 5.000 dinar yapacam  :D
Bu arada yeni bir imza eklendi  :)

mountANDspear

• Knight
  • *
  • Permanently Banned
    • View Profile
« Reply #26 on: July 04, 2008, 05:35:07 PM »
Knight oyuna ölümlü olmayı ekleyecekmisin yani artık bizim karakterimiz de ölecek mi?Birde mancınık'la atış yapmayı eklemen çok zamanını alırmı?Gerçi kolay birşey olsaydı herkes yapardı ama :) Neyse bu haliyle de çok güzel bence değişik bir oyun olacak native sıkmıştı zaten tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Firates

• Steppe Dragon
  • Moderator
  • *
  • ⚔️ 🤴🏻 ⚔️
    • Skype - caliph_tw
    • Steam - firates
    • Twitter - _firates
    • Twitch.tv - firates
    • View Profile
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #27 on: July 04, 2008, 06:00:18 PM »
Oyuna büyük ihtimalle ölümlü olmayı eklemiyecem...Mancınık üzerinde ise çalışıyorum açıkçası,fakat fazla umutlanmayın  :) :wink:

Fatih Sultan Mehmed

• Knight
  • *
  • YOKUM BEN...
    • View Profile
« Reply #28 on: July 04, 2008, 06:13:44 PM »
Ya abicim bence ekle, ya hem ölümsüz olacaz, hem sınırsız gücümüz olacak, o zaman korkacak birşeyimiz olmaz.

Firates

• Steppe Dragon
  • Moderator
  • *
  • ⚔️ 🤴🏻 ⚔️
    • Skype - caliph_tw
    • Steam - firates
    • Twitter - _firates
    • Twitch.tv - firates
    • View Profile
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #29 on: July 04, 2008, 06:14:45 PM »
Bilmiyorum,kararsızım...Belkide oyuna çok güçlü olarak başlatmayabilirim  :roll:

Edit: Oylama ekledim,herkes lütfen istediğini belirtsin...
« Last Edit: July 04, 2008, 06:19:02 PM by <knight> »