Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Rgq93Y.png

Herkesin beklediği o son turnuva başlamış bulunmaktadır arkadaşlar. Warband'a bu saatlerimizi harcadığımız gerek deli gibi tilt olduğumuz gerek tilt ettiğimiz bu oyuna veda etme vakti geldi. Bu vedayı en güzel şekilde yapmak için de elimizden geleni yapacağımızı düşünüyorum.

kMlLG9.png

Turnuva Formatı

Lig, grup aşamasıyla başlayacaktır. 12 takım 3 gruba ayrılacaktır. 4 takımdan oluşan 3 gruba takımlardaki oyuncuların yetenek düzeyine göre en iyi takımlar A grubuna ortalamalar B grubuna yeni oyuncular C grubuna koyulacaktır. Grup aşaması bittiğinde A ve B grubundan ilk 3 C grubundan ilk 2 takım elemelere çıkacaktır. Elemelerin sonunda şampiyon takım turnuva şampiyonu ilan edilecektir. Gruplar admin ekibi tarafından ortak karar ile belirlenecektir.

Yarı-Finallerde elenen 2 takımın arasında bir 3.lük maçı yapılacaktır.

Maç Kuralları

1- Dövüş Hızı: Orta, Dost Ateşi %100, Round Süresi 180 Saniye, Oyun Türü: Meydan Savaşı, Diriliş süresi: 8 saniye, Altın: Tüm ayarlar %100, Kamera: Takım Arkadaşının Görütüsüne Kilitlenmiş, Meydanın Üstadı Ol ayarı: 2. Dakika 20. Saniye
2- Tüm maçlar WVT sunucularında oynanmak zorundadır. Taraflar oynamadan önce ilgili turnuva konusunda sunucuyu maçın oynanacağı gün ve saat için rezerve etmeleri gerekir.
3- Maçlar 2 map üzerinden her map 2 set olmak üzere 4 setten oynanacaktır. Her set ft3 formatında olacaktır.
4- Maçlar 6v6 şeklinde oynanacaktır. Eğer ki bir takımın oyuncu sayısı 6'ya ulaşmıyorsa, 5 kişiye kadar oynayabilir. Lâkin karşı takım 5 kişi oynamak zorunda değildir. Kısacası 6v5 şeklinde olacaktır. Eğer ki karşı takım da istiyorsa 5 kişiye kadar düşebilirler. Bir takım da 5 oyuncu bile çıkmıyorsa iki takımın rızası ile maç ertelenebilir. Eğer karşı rakip kabul etmiyorsa en az 5 kişi çıkartamayan takım mâlup sayılacaktır.
5- Maçlarda kazanan takım 3 puan, kaybeden takım 0 puan alır.
6- Beraberlik durumunda her iki takım 1 puan alır.
7- Berabere biten eller sayılır, tekrar oynanmaz.
8- Maçlarda takımların izleyici bulundurmaları, eğer iki takımdan birisi buna itiraz etmiyorsa serbesttir.
9- Bir takım maçı başlama saatinden en fazla 10 dakika geciktirilebilir. 10 dakikanın ardından 5 kişiye ulaşamayan takım mağlup sayılır.
10- Maçlarda glitch yapılması yasaktır. Glitch yapan takım oynanan round'u kaybetmiş sayılır.
11- Glitch yapılması/zannedilmesi durumunda, o an ekran görüntüsü alınarak hakeme rapor edilmelidir.
12- Glitch yapılması/iddiası halinde maç durdurulmayacaktır. Kanıtlar maç sonrasında hakemlere iletilir.
13- Kanıt olarak ekran görüntüsü kabul edilir. Kanıtı bulunmayan iddialar değerlendirilmeyecektir.
14- Eğer oyun sürerken karşı takımdan bir oyuncu düşerse diğer takımın oyuncu çıkartma zorunluluğu yoktur.
15- Oyuncu değişiklikleri round aralarında ve spawn değişikliklerinde yapılabilir.
16- Eğer bir oyuncu maç sürerken bir oyuncu oyundan düşerse, o oyuncu öbür el oyuna dahil olur. O oyuncunun yerine yeni bir oyuncu veya aynı oyuncu o el süresince giremez.
17- Maçın başlangıcı ile sonu arasında takım yetkilileri ve hakem dışında hiç kimse T'den konuşamaz.

Turnuva Kuralları

1- Bütün maçlar WVT sunucularında oynanır. İki takımda maç öncesi hangi sunucuda oynanacağını aralarında ayarlamalı, ilgili konuya yazmalıdır.
2- Sunucu rezervasyonu maçtan en az 24 saat önce yapılmalıdır.
3- Maçların oynanacağı haritalar ve ırklar daha sonra açıklanacak şekilde rastgele bir biçimde seçilir
4- Her maç haftadan haftaya değişmek üzere bir kapalı bir açık haritada ya da iki tane karışık haritada oynanır.

Kadro Kuralları

1- Takımlar, turnuva süresince kullanacağı oyuncu kadrolarını, belirlenen süre içinde ID Kayıt sunucusuna girerek kayıt ettirmeli, ardından ilgili forum konusunda kadrolarını bildirmelidirler. Her hangi bir kadro değişikliğinde bunu o konuda belirtmelidirler.
2- ID kontrolü bir oyuncunun aynı anda birden fazla takımda oynamasının önüne geçilmesi için yapılır.
3- Bir takımın kadrosu maksimum 12 kişiden oluşabilir.
4- Takımlar 12 kişilik kadroda yabancı bulunduramazlar.
5- Eğer bir oyuncunun turnuva süresince aynı anda birden fazla takımda oynadığı ortaya çıkarsa o oyuncu turnuvadan diskalifiye edilir.
6- Kadrosunda yazılmayan bir oyuncu oynatan takım cezalandırılır. Cezası; o oyuncunun oynadığı süreçte kazanılan her round'ın ve beraberliklerin karşı takıma verilmesidir.
7- Klan Yetkilileri, oyuncu kadrolarındaki değişiklikleri ilgili konuda belirtmelidirler.
8- Oyuncular rakiplerine karşılı nazik ve saygılı olmak zorundalar. Eğer takımlar birden fazla kaba bir tavır ve olumsuz tutum gösterirse turnuva yetkilileri tarafından cezalandırılır.
9- Takımlar kadrolarına oyuncu kaydettirmek istediğinde, eğer o oyuncu turnuva süresi boyunca başka bir takımda oynamadıysa, anında takımlara eklenir. Eğer başka bir takımda bulunduysa, 1 hafta ceza alarak yeni takımına eklenir. Oyuncu transferinde ceza her seferinde artarak verilecektir.

p5Lpan.png

Bu liste son zamanlarda ismi 3. parti yazılımı kullanan oyuncular için oluşturulmuştur. Son turnuvanın herkes için zevkli geçmesi için, bu isimlerin video çekilmesine karar verildi.

ÖNEMLİ: ÇEKTİĞİNİZ VİDEOYU DEĞİŞTİRMEYE EDİTLEMEYE VB. BİR ŞEY YAPMAYA ÇALIŞIRSANIZ VEYA VİDEO ÇEKMEYİ REDDEDERSENIZ, TURNUVADAN DERHAL YASAKLANACAKSINIZ VE DİĞER TURNUVA, ETKINLIK ADMİNLERİYLE BU TUTUMUNUZ PAYLAŞILACAKTIR.

NOT: Bu kayıtlar gerekildiğinde topluluğa açık şekilde paylaşılabilir.

Maç sırasında video çekmesi gerekenler
- Arelysot
- Karizma
- Nessa
- Sepia
- Fearful
- Wingar
- Hyena
- Krostas
EKLENECEK...

Admin ekibi, sizden video çekmenizi isteyebilir. Karşı çıkmanız, "REDDETMEYE" gireceğinden aynı şekilde cezalandırılacaktır.

p5L8Xn.png

• Livonian Sword Brothers
  • Wesenheit
  • Regal Ace
  • Raiders Stein
  • Paradox
  • Angry M&M'S
  • Peaks of Warband
  • House of Hesse
  • Creed
  • Dalgasına Dalga
  • Iron Warriors
  • Cruz_Aiders

Rgq91n.png

Takım Adı:
Takım Tagı:
Takım Sancağı
İletişim Bilgileri:
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:

Last edited:
Evet bugünde geldi, her ne kadar üzülsem de bir yandan seviniyorum. Turnuvaya katılacak takımlara, oyunculara herkese şimdiden başarılar.

Takım Adı:Raiders Stein
Takım Tagı:RS
Takım Sancağı:
EOk6PA.png
İletişim Bilgileri:https://steamcommunity.com/id/hamzatsiz/
HamzAtsiz: 3661988
Sigurd :1266792
David:3720412
Undream:1703962
Khaleesi:3758956
Achilles :
Ferkontu:
Sheamus:3149415
Rycaxx:
Gondor:3855144
HaramKfe:4361833
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:Okudum , kabul ediyorum.

Takım Adı: Livonian Sword Brothers
Takım Tagı: SwordBrother_

Takım Sancağı:
gPBq82.jpg

İletişim Bilgileri: Axrinn

Axrinn - 4087884
Sylwia - 3648307
Rooney - 3766415
Wingar - 3839902
Namarie - 3411911
PiriReis - 3958907
Poseidon - 2362701
Jused - 4040341
Valerium - 3421431
Cerberos - 709308

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: eet

Gameshero said:
Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Moss listesi ve kuralları güncellenmiştir. Herkesin okumasını rica ediyorum.

ESP'yi kapatıp sadece aimbot çalıştılırsa moss üzerinde farkedilmez. Aimbot şüphesi olan oyuncuların video çekmesi kanâatindeyim.
MOSS'un ne olduğunu ve nerde kullanıldığını bildiğinden şüpheliyim.

Aynı zamanda, teşekkürler Wardo. Benim için MOSS kullanmak hiç sıkıntı olmayacaktır, WBMM'de zaten kullanıyorum. Umarım diğer arkadaşlar da, aynı şekilde bunu sorun etmezler.

Freyja said:
Gameshero said:
Wardo Flake said:
ÖNEMLİ DUYURU:

Moss listesi ve kuralları güncellenmiştir. Herkesin okumasını rica ediyorum.

ESP'yi kapatıp sadece aimbot çalıştılırsa moss üzerinde farkedilmez. Aimbot şüphesi olan oyuncuların video çekmesi kanâatindeyim.
MOSS'un ne olduğunu ve nerde kullanıldığını bildiğinden şüpheliyim.

Aynı zamanda, teşekkürler Wardo. Benim için MOSS kullanmak hiç sıkıntı olmayacaktır, WBMM'de zaten kullanıyorum. Umarım diğer arkadaşlar da, aynı şekilde bunu sorun etmezler.

Gayet iyi biliyorum fakat ben şüpheli oyuncuların video çekmesinden yanayım. Tabii ki bu turnuva yönetimi tarafından verilecek bir karar ben sadece fikrimi sundum.

Turnuvayı şu an için "Geçmiş ve mevcut hile kullananlarında eğlenebileceği bir turnuva" olarak görüyorum, henüz hilesi kanıtlanmamış oyuncular ile hilesi bariz bir şekilde kanıtlanmış oyuncular aynı muameleyi görüyor?

Moss listesi belli ki kişisel düşüncelere göre hazırlanmış, ash defalarca video çekip temiz olduğunu bana göre kanıtlamış birisi, sepia nın moss listesinde olması gayet normal ki kendisi de katılırsa zaten önceki turnuvadan sözü var kayıt ediceğine dair.

Önceden de dediğim gibi herhangi bir hilecinin bulunduğu turnuvada bulunmucam, o yüzden kimse çıkıpta "oynama karşim o zaman ehuehu" demesin, hadi nessa'yı geçtik adam tüm topluluktan özür de diledi(ki bana göre native ortamında bir değişiklik olmaması gerekiyor) reapsot ile alt kümesi ne alaka? Adamlar en son gördüğümde bariz bir şekilde kullanıyordu ve bu çocukların hiç bir şekilde toplumun en ufak zerresinden zarar gördüğünü görmedim. Sonunda gönül rahatlığıyla diyebilirim ki:"Warband benim için ölmüştür."

Mevcut warband ortamı:

Katılan herkese başarılar dilerim.

Takım Adı: Wesenheit
Takım Tagı: Wes
Takım Sancağı: -Düzenlenecek-
İletişim Bilgileri https://steamcommunity.com/id/ibrahimguden/
3972867  Grynn_Wesenheit
3946156  Gundar_Wesenheit
1001384  Dowaking_Wesenheit
3150910  Bonaparte_Wesenheit
4178354  Foemis_Wesenheit
4307987  Rain_Wesenheit
3838552  Geoff_Wesenheit
-Eklenecek-
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Ediyorum

White Snake said:
Turnuvayı şu an için "Geçmiş ve mevcut hile kullananlarında eğlenebileceği bir turnuva" olarak görüyorum, henüz hilesi kanıtlanmamış oyuncular ile hilesi bariz bir şekilde kanıtlanmış oyuncular aynı muameleyi görüyor?

Moss listesi belli ki kişisel düşüncelere göre hazırlanmış, ash defalarca video çekip temiz olduğunu bana göre kanıtlamış birisi, sepia nın moss listesinde olması gayet normal ki kendisi de katılırsa zaten önceki turnuvadan sözü var kayıt ediceğine dair.

Önceden de dediğim gibi herhangi bir hilecinin bulunduğu turnuvada bulunmucam, o yüzden kimse çıkıpta "oynama karşim o zaman ehuehu" demesin, hadi nessa'yı geçtik adam tüm topluluktan özür de diledi(ki bana göre native ortamında bir değişiklik olmaması gerekiyor) reapsot ile alt kümesi ne alaka? Adamlar en son gördüğümde bariz bir şekilde kullanıyordu ve bu çocukların hiç bir şekilde toplumun en ufak zerresinden zarar gördüğünü görmedim. Sonunda gönül rahatlığıyla diyebilirim ki:"Warband benim için ölmüştür."

Mevcut warband ortamı:

Katılan herkese başarılar dilerim.

Bu dediklerine kısmen katılsam da yaptıklarında bir eksiklik görüyorum, MOSS gözünüze fazla şirin gözükmesin :smile:

Ayrıca gördüğüm kadarıyla Wardo'yu bir başka kişiler onun arkadaşı olsa da onları temize çıkarmak amacındaymış gibi gören arkadaşlar var, kişinin kim olduğu mühim değil şayet ki bir Turnuva düzenleniyorsa, buna destek vermeniz veya vermemeniz size kalmış, yeter ki köstek olmayın, ilaveten hileciler konusunda geçmişte ki Native döneminden tutun, Napolyon DLC'sinde ki uygulanan etkinliklerde ki hassasiyetimi bileniniz vardır, özellikle Türkiye Milli Takımında temsilen böyle bir vukuatten tutun, resmi diğer etkinlikler ve diğer Mod'lar içerisinde olan vukuatlar gerçekleştiyse de buna karşı tavrımı da bir çok arkadaşın bildiğini düşünüyorum, şahsen Napolyon Savaşlarını geçtiğimiz şu yıllar zarfında çok oynadığımdan ötürü Native becerimi de nispeten kaybettim, ama şunu da bilin hileyi kullanan kişilere zamanında çok şahit oldum, o zamanlar belirttiğim kişiler bir başkasına çok şirin geldikleri zaman ses çıkarmıyorken böylesine durumda olan kişilere ses çıkarması da Native ortamının ne hayli düzende olduğunu gösteriyor, ayrıca onu geçtim Napolyon'da bir kısım güruh benden hoşnut değil zamanında hilecileri ortaya dökseydim herkes yine fake profillerden ailevi değerlerime hakaret ederdi, yani beyler zor değil gayet kolay "Fairplay" + "NoHack" bu kadar yani adam gibi şu oyunu oynamayı artık öğrenmelisiniz, ayrıca M&B Warband altı üstü bir oyun olduğunu da unutmayın, eğer bu oyun öldüyse de sadece Hileciler değil, zamanında Hilecileri gösteren kişilerin göz yumması, ve insanların oyunu yüksek derecede ciddiye almaları sonucunda öldü(ne yazık ki zamanında aralarında bende vardım, sizde varsınız, hepimiz varız)

Dilerim, önümüzde ki Bannerlord sürecinde olacaklara yönelik şu Modül'de dersimizi hepimiz almışızdır, Turnuvayı düzenleyen arkadaşa tekrardan başarılar.

Rumil said:
Maçları kaydedecek ya da yayın yapacak kimseler var mı?

Daha önce bunu yaptım, yönetim uygun görürse bu konuda yardımcı olabilirim. Kayıt olabilir, ama yayın konusunda da belki bir şeyler yapabilirim.

Bence Reapsot ve klanı yasaklanmalı. Bu çocukların hepsi şüpheli durumda. Hem Nessa kanıtlı ban yiyince 1 yıl sonra tekrar şans buldu bu çocukların ayrıcalığı ne? Aynı şey Karizma içinde geçerli.

Feodras said:
Bence Reapsot ve klanı yasaklanmalı. Bu çocukların hepsi şüpheli durumda. Hem Nessa kanıtlı ban yiyince 1 yıl sonra tekrar şans buldu bu çocukların ayrıcalığı ne? Aynı şey Karizma içinde geçerli.

Katılıyorum, madem "veda turnuvası" o halde kaliteli ve olması gereken gibi olmalı.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom