LGBTİ karekterler

Users who are viewing this thread

truthfulworlds

oyunda bu tür bireylere yer verip ayrımcılığa karşı bir mesaj vermiş olmaz mıyız?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

truthfulworlds said:
oyunda bu tür bireylere yer verip ayrımcılığa karşı bir mesaj vermiş olmaz mıyız?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ayrımcılık bitti de sanki cinsel tercihe kaldık.Kardeşim sen en kısa süre de bir doktora gözük.Şu forum da açtığın ve sorduğun sorular pek hayra alamet değil.Troll müsün bilmiyorum da faydalı olmak istiyorsan konu açmadan önce zaten cevabını verebildiğin konuları gereksiz yere açma.

Steelo said:
truthfulworlds said:
Ayrımcılık bitti de sanki cinsel tercihe kaldık.Kardeşim sen en kısa süre de bir doktora gözük.Şu forum da açtığın ve sorduğun sorular pek hayra alamet değil.Troll müsün bilmiyorum da faydalı olmak istiyorsan konu açmadan önce zaten cevabını verebildiğin konuları gereksiz yere açma.
+ ben de bu arkadaşın troll olduğunu düşünüyorum salak saçma istekler ve sorular...

White Snake said:
+ ben de bu arkadaşın troll olduğunu düşünüyorum salak saçma istekler ve sorular...
Salak saçma gibi aşağılayıcı tabirler kullanmadığımız sürece sorun yok! Evet her isteği için konu açıyor tartışılacağını düşündüğü için ama daha önceden önerilerini toplu bir şekilde yaptığı konu açmıştı, muhtemelen genç bir arkadaş olacakki forum kullanımını tam olarak öğrenememiş olabilir. Onun dışında bu forumda yapılan eleştirilere bu şekilde kırıcı yorumlar yapılmasından vazgeçin. Bir rahatsızlığınız varsa moderatöre bildirebilirsiniz, moderatörler sürekli kontrol ediyor forumu, bir şey yapılması gerektiğini düşünürlerse müdahale ederler zaten

images

Bannerlord bölümünün son 2 sayfasına bakarsanız arkadaşın tam 22 tane konusu var, her aklına gelen saçma şey için yeni konu açıyor, keşke moderatörler müdahale etse artık.

Kirigaya Kazuto said:
Bannerlord bölümünün son 2 sayfasına bakarsanız arkadaşın tam 22 tane konusu var, her aklına gelen saçma şey için yeni konu açıyor, keşke moderatörler müdahale etse artık.

Sana kesinlikle katılıyorum.

Kalbini kırdık adamın(veya çocuğun bilemiyom) galiba daha bişi yazmıyo, bu arada salak saçma derken kardeşimize demedim, fikirlerine dedim :3 Gerek yok fantazik fikirler üretmeye. LGBT ne abi başka hiç bir sorun mu kalmadı LGBT yi düşünüyoruz  :grin:

Kiron said:
Döner bıçakları ile dalalım abi?
Konuları birleştiririm. Moderasyona çevik kuvvetmiş gibi de bakmayın lütfen  :smile:

Yönetim, üyeleri galeyana getirmeye ve forumda kesici aletler ile kavga etmeye teşvik ediyor, hiç yakıştıramadım size.

LGBTİ bireyinin fenotipi normal insandan farklı mı oluyor? Yoksa oyuna başka şeyler mi eklenmesini istiyor arkadaş?

Khuazitler 5kmde ötede sana ... isteği gönderdi

Bence oyunun ciddiyetini bozardı.Tamam M&B serisi gerçekçilik üzerine odaklanmıyorda hani Warband'de kadın karakterlere bile laf atan lordlar LGBT karakterleri kazığa geçirip yakar falan herhalde  :lol:

Back
Top Bottom