Zor ama belki.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
giphy.gif

Bir kış turnuvası düzenlense güzel olabilir.Oynamak ve izlemek gayet eğlenceli oluyor.Zaten warband son nefesinde son bir kez kış turnuvası tadından yenmez.

Uzun zamandır turnuva düzenlemek istiyordum fakat düşük katılımdan korktuğum için bu işe girişmedim eğer benim dışımda birisi düzenlerse ben ve takımım seve seve katılırız :grin:

Wisherr said:
Uzun zamandır turnuva düzenlemek istiyordum fakat düşük katılımdan korktuğum için bu işe girişmedim eğer benim dışımda birisi düzenlerse ben ve takımım seve seve katılırız :grin:
Hile misin değil misin kesin bir şey demem ama muhtemelen senin video kaydetmek zorunda olucağın bir turnuva olur :3

Rumil said:
Kimin ne olduğu belli böyle bir turnuva tehlikeli olmaz mı :smile:)
Şüphelendiklerimiz ve ifşa olan kişiler turnuvaya alınmaz.Zaten bir discord üzerinde toplanılır maç yapan takımlar kim gelir , kim gelmez anlaşılır.(hile düşünülen arkadaşlar video kaydına alınır.)

White Snake said:
Wisherr said:
Hile misin değil misin kesin bir şey demem ama muhtemelen senin video kaydetmek zorunda olucağın bir turnuva olur :3
. Böyle birşey gerekirse yaparım tabiki

Turnuva konusunda fazla tasarım sahibi insan yok belki Nessa düzenleyebilir. Zaten Matchmaking platformundan da banı kalktı ve olası bir turnuvada da kendini kanıtlayabilir. Sürekli söylendiği gibi her oyuncu ikinci bir şansı hak ediyor kendisini kanıtlamak adına ve ayrıca turnuva düzenleme konusunda da oldukça başarılıydı. Bence bu konuda en iyi isim Nessa olacaktır.

Thorin said:
Turnuva konusunda fazla tasarım sahibi insan yok belki Nessa düzenleyebilir. Zaten Matchmaking platformundan da banı kalktı ve olası bir turnuvada da kendini kanıtlayabilir. Sürekli söylendiği gibi her oyuncu ikinci bir şansı hak ediyor kendisini kanıtlamak adına ve ayrıca turnuva düzenleme konusunda da oldukça başarılıydı. Bence bu konuda en iyi isim Nessa olacaktır.

Katılıyorum. Eğer Nessa düzenlemeye karar verirse kendi turnuvamdan vazgeçip Nessa'ya elimden geldiğince yardımcı olacağım. WBMM platformundan banın kalkmış olması kendisine 2. bir şans verildiğini kesin olarak gösteriyor. Şimdi son bir turnuva için bu şansı verme sırası bizde.

Yağız'ı (Nessa) tanırım. Turnuva konularında Thorin'in dediği gibi gayet başarılı birisiydi hep, Banı kalktığına göre bu işi sırtlayabilir; bununla birlikte kendini Community'ye tekrardan kazandırma şansı da olur. Her ne kadar bir çok insan ve topluluk buna sıcak bakmayacak olsa da; Warband'ın da sonuna yaklaştığımızdan ötürü göz yummalı ve Kapanış Turnuvasını layığıyla yapmalıyız. Bir çoğumuz Warband ile büyüdü, insanlar tanıdı, olgunlaştı. Bizim de görevimiz bana göre Kapanış Turnuvası ile adlandırılacak turnuva da olabildiğince herkesi sıcak karşılamalı ve bu güzel oyunu son demlerinde doya doya ve eğlenerek oynamalıyız.

Thorin said:
Adam akıllı bir turnuva olursa katılırım takımımla ve nessa nın gayet iyi yönetebileceğini düşünüyorum

Thorin said:
+1

Kimsenin bir şey kanıtladığı yok, henüz. Her adımda bir düğüm çözmek gerek böylesi durumlar için. 1 yıl üstü için bir şans sunulması tüm yaptırımların bir anda kalkacağı anlamına gelmiyor. Buradaki şansın da kendini kanıtlaması ve mahçup olduğunu göstermesine dayalı. Bu mahçubiyet beğenmediği her yoruma ve verilen yaptırımlara yönelik vereceği tepkileri de kapsamalı. Bu bağlamda forum yönetimi olarak herhangi bir anlamda memnun olmadığımızı söylemeliyim. Şu dönemde de ortamın böyle radikal bir karara hazır olmadığı aşikar. Bu sebepten Türkçe Forum Yönetimi kararı hala geçerlidir. Oluşturulması muhtemel herhangi bir turnuva konusu eğer hile kullanan ilgili kişilerce  oluşturulur veya alt yöneticiliği ile yönetilirse alt bölümü açılamaz, konusu barındırılamaz. Bu olağanüstü koşulun en kısa süre içerisinde kalkması doğal olarak kişinin kendi elinde. Hali hazırda sunulan şansları iyi değerlendirmesine dayalı bir gözlem gerçekleştirilecek.
Kiron said:
Not:Türkçe Forum Yönetimi turnuvaların gidişatı ve işleyişi konusunda söz sahibi değildir ancak forum çerçevesinde moderasyon işleyişine müdahale etme hakkını elinde tutmaktadır.
Bilginize...

Şahsen bu görüşe katılmıyorum ki hiç kimsenin katılmadığına da eminim. Olası bir turnuva durumunda communityde bunu Nessa'dan daha iyi hostlayacak birisi olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta herkes son bir turnuva yapıp dağılmayı bekliyor. İnsanları bırakın turnuvayı yapsınlar dağılalım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom