SooNationaL FOV Hack

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Selam. Bugün sizlere "Autoblock nasıl ifşa edilir?" diye video atan biri nasıl ifşa edilir onu göstericem. Bu arkadaşın beni merc'te tkdan carttan curttan reportlamasının üzerine ekran görüntülerinde zoom in/out hilesi kullandığını fark ettim.

Forumdaki Raporu:
http://forums.mbmerc.com/index.php?/page/reports.html/_/eu-servers/teamhit-and-block-r7202

Ekran Görüntüleri:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1929766712
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1929766868
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1929767013

http://prntscr.com/q8pn8m
http://prntscr.com/q8po27
http://prntscr.com/q8poi1

Herhangi aklanacak bir durum yok. Konsol tuşu dahi yalnızca dikey veya yatay olarak açıyı değiştirir karakterden uzaklaştırmaz. Zaten isim gözüküyor. Kanıtları silmeye çabalarsan veya ekran görüntülerini yalanlarsan videoyu yüklerim.

Z5lDmk.png

White Snake said:
Malım galiba bişi anlamadım,bu hile işi de şeye döndü 15 temmuz sonrası herkesin birbirini fedöcü ilan etmesi :grin:

ayrıca hangi blade bu xd
Bildiğimiz blade. Mercenaries'ten perm yemiş ahahahahahhahhahhahahahjjhahhhhahahajahah.

Anlamadım, tamam ben malım da sen niye mercde crossbow dolduran birine tekme atıp duruyon ki? Amacın adamın hile olduğunu kanıtlamak ve sırf ssleri çekmesi için mi tekme atıp durdun? Mercden tam olarak ne yüzünden ban yedin?

Tekrar tekrar izliyorum ama hala kafam basmıyor, özelden anlat la şunu bana bi blade xd

Bir de abi o nasıl bi editleme video yüklenemedi diye 150 kere durdurdum

White Snake said:
Anlamadım, tamam ben malım da sen niye mercde crossbow dolduran birine tekme atıp duruyon ki? Amacın adamın hile olduğunu kanıtlamak ve sırf ssleri çekmesi için mi tekme atıp durdun? Mercden tam olarak ne yüzünden ban yedin?

Merc'ten geçmişte olan key paylaşımından dolayı ban yedim ve kasıtlı değildi. Temiz key kullandım ama yine banlı steamden girdiğim için ara sıra key değiştirmeyi unutuyordum. En ufak bir incelemede saptanıp ban atılıyor işte. Tekmelerin sebebini forumda da belirttim birçok roundda lamer gibi tk atıp duruyordu sinirlendim. Bundan dolayı temp ya da warn alırdım zaten. Other People diye belirttiği kısımdakiler arkadaşlarım seslide oynuyoruz ve adamı tanımıyorum hileyle oynarken ss alıp beni reportluyor ben de hilesini fark ediyorum anlaşılmayacak bir şey yok.

Öncelikle insanlara yalan atmayı bırak merc modundan ban yediğin için bana çok kızgınsın ve beni suçlu çıkarmak için elinden geleni yaptın adminede biraz kötü ingilizcemde olsa reports kısmında belirttik kişi sadece okçulara tekme atıyor ve tekme attığın insanların agresifliğini bekliyor eğer saldırırsanız chat kısmında "omg nickname herneyse stop tk me" tarzında yazarak kaçmaya başlıyor eğer karşılık vermezseniz sürekli tekme atıyor admin beye saati ve tarihi verdim logu kontrol etti ve doğru olanı senin için yaptı ben aşağıdan ona bu reportu yapmadan 1 gün önce ismi türkçe olduğu için belirttim yapma kardeşim diye sürekli tekme atarak eğlencesine bakıyor tk atarsa sorry missclick diyebiliyor açıkçası sen hayatımda gördüğüm top 10 toxicsin bunun yabancı tarzlarıda var insanlara tk atıp rahatsız edip agresifliklerinden yararlanan insanlar vardı çok karşılaştım şimdi istersen bana hile de istersen deme bu hiçte umrumda değil beni bilen biliyor bilmek istiyenlerde youtubemdeki videolarıma bakabilirler ya da hiç bakmayın çünkü abartılıcak hiç birşey yok ancak senin düşüklüğün şu warbanda girip autoblock ve aimbotların ifşalarını alim ispatlim değil kanser ettiğin insanlar seni reportladığı için ve banlandığın için bizim ne kadar kötü sözümüzü bulursan paylaşıcaksın buralarda bizi kötülüyeceksin ne yaparsan yap bu benim sana ilk ve son cevabımdır daha karşılık alamayacaksın çünkü forumu saçma konulardan ötürü kirletmek istemiyorum ve böyle bir uzun yazıyla insanların zamanını çalıp boş konuları düşündürdüğüm için özür diliyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim.

SooNationaL said:
Öncelikle insanlara yalan atmayı bırak merc modundan ban yediğin için bana çok kızgınsın ve beni suçlu çıkarmak için elinden geleni yaptın adminede biraz kötü ingilizcemde olsa reports kısmında belirttik kişi sadece okçulara tekme atıyor ve tekme attığın insanların agresifliğini bekliyor eğer saldırırsanız chat kısmında "omg nickname herneyse stop tk me" tarzında yazarak kaçmaya başlıyor eğer karşılık vermezseniz sürekli tekme atıyor admin beye saati ve tarihi verdim logu kontrol etti ve doğru olanı senin için yaptı ben aşağıdan ona bu reportu yapmadan 1 gün önce ismi türkçe olduğu için belirttim yapma kardeşim diye sürekli tekme atarak eğlencesine bakıyor tk atarsa sorry missclick diyebiliyor açıkçası sen hayatımda gördüğüm top 10 toxicsin bunun yabancı tarzlarıda var insanlara tk atıp rahatsız edip agresifliklerinden yararlanan insanlar vardı çok karşılaştım şimdi istersen bana hile de istersen deme bu hiçte umrumda değil beni bilen biliyor bilmek istiyenlerde youtubemdeki videolarıma bakabilirler ya da hiç bakmayın çünkü abartılıcak hiç birşey yok ancak senin düşüklüğün şu warbanda girip autoblock ve aimbotların ifşalarını alim ispatlim değil kanser ettiğin insanlar seni reportladığı için ve banlandığın için bizim ne kadar kötü sözümüzü bulursan paylaşıcaksın buralarda bizi kötülüyeceksin ne yaparsan yap bu benim sana ilk ve son cevabımdır daha karşılık alamayacaksın çünkü forumu saçma konulardan ötürü kirletmek istemiyorum ve böyle bir uzun yazıyla insanların zamanını çalıp boş konuları düşündürdüğüm için özür diliyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Öncelikle karı gibi ağlamayı bırak. Kim olduğun ne yaptığın hatta beni mercten banlatman bile umrumda değil. Eşyaları satar yeni hesaba parasını yollarım. Birçok kişi bu hilenin varlığından dahi haberdar değil. Büyük ihtimalle sen de hile olduğunun farkında değildin ya da birinin fark edebileceğini hesaba katmadın hepsi bu. Mantıklı bir savunma bekliyordum çözünürlükten bahsedebilirdin örneğin ben de sana sol altta alınan kill loglarının dahi aynı hizada olduğunu söylerdim. Uğraşırsan uğraşırım.

Ne kadar aptalsın dostum 2 senedir tanıdığım biri ve daha yeni yeni merc modun alışmaya başlayan birisine hatta çoğu zaman ölüp bu adam hile diye sinirlenip oyunu kapayan birine hile demen beni güldürdü dostum sırf bu yorumu yazabilmek için foruma üye oldum bak :lol: :lol:

Arkadaşlar, adam aimbot veya autoblock demiyor SooNationaL'a. Diyor ki adamda FOV hilesi var. Nedir FOV hilesi? Normalde Warband'da + - tuşlarıyla karakterinizi yakınlaştırır ve uzaklaştırırsınız. Bu arkadaş ise ekstra bir ayar yapmış ve diğer oyunculardan çok çok daha fazla şey görüyor etrafında.

Gerekli yerlerden yasaklanmalı. Kanıtlar çok açık.

Lancer Aethelwulf said:
Arkadaşlar, adam aimbot veya autoblock demiyor SooNationaL'a. Diyor ki adamda FOV hilesi var. Nedir FOV hilesi? Normalde Warband'da + - tuşlarıyla karakterinizi yakınlaştırır ve uzaklaştırırsınız. Bu arkadaş ise ekstra bir ayar yapmış ve diğer oyunculardan çok çok daha fazla şey görüyor etrafında.

Gerekli yerlerden yasaklanmalı. Kanıtlar çok açık.
Bilemem kardeş, elmanın kabuğunu soymadan içinde ne var bilemem.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom