30 yaşındayım çocuklar gibi şenim

Users who are viewing this thread

Selamlar, biliyorsunuz kapalı beta süreci devam ediyor. Kaptan modunu oynadıkça ve çözdükçe eğlence hazzı gerçekten artıyor. Hele bir de arkadaşlarına organize olarak oynadığın zaman...

Bir sürü videom var ancak bunu gerçekten paylaşmak istedim sizlerle. Öyle güzel anlar yaşandı ki izlemeniz lazım. Bir bölümde iki tarafta asker kalmadı, komutanlar olarak birbirimize hücum ettik. İşte o an başlıktaki gibi çocuklar gibi şen idim.

Bu arada binlerce saat oynayanlar, profesyoneller :smile: yıkıcı eleştirmesinler. Şüphesiz daha iyileri vardır, başlıklara, fotoda yazanlara falan takılmayın yani.

Geç olsun güç olmasın, gerçekten başarılı bir oyun yolda değerli oyuncular. Çıktığı zaman birlikte çok eğleneceğiz.

Son olarak Osmanlı Tokadı kanalından Yavuz'a ve izleyicim Yusuf'a teşekkür ederim benle omuz omuza mücadele ettikleri için.

Hocam yani bende 28 yaşındayım, şimdi 30 yaşındayım yine de şenim diyince korkuttun beni yaşlı değiliz hocam biz  :grin:

Güzel bir etkinlik, ancak genellikle malesef Captain modda lag spikes yaşanıyor.Sistem değiştirdim yine de durum aynı bu server ile alakalı muhtemelen.Şayet internet hızı ve ping ile ilgili bir problemim yok.

İnşallah çıktığında bu problemler düzeltilmiş olur.Yoksa gerçekten çok eğlenceli bir mod.
Aslında beta da olan insanlar bir araya gelse güzel bir etkinlik yapılabilir forumca.

8729441370.png

Bannerlord videolarınızı zaten izliyorum. Sabahta bu videonuzu izlemiştim gerçekten güzel oyun olmuş. Hele ilk rounddaki orduyu çembere alıp telef etmeniz, tüm khuzait oynamak isteyenlerin yapmak isteyip yapamadığı bir şeydi :grin: (izlemek isteyenler 3:26)

İmparatorluğun ağır zırhlı süvarileri varsa onlardan alabilirdiniz. Atlı okçulara karşı daha dayanıklı olabilirlerdi  :grin:

BiqLesh said:
İmparatorluğun ağır zırhlı süvarileri varsa onlardan alabilirdiniz. Atlı okçulara karşı daha dayanıklı olabilirlerdi  :grin:

Aynen İmparatorluk olarak yendik Khuzait Hanlığı'nı bu sefer.

Bu arada yaş mevzusunda çok kibarsınız gençler. Eyvallah.

Spam olarak algılanmasın lütfen  :oops:

Osmanlı Tokadı'dan Yavuz, TaleWorlds'ten M.Arda ve ben  :cool: yeni haritayı oynadık. Neler yaşadık? Hele bir an var ki pirus zafer ile alıyoruz, çok heyecanlıydı...

Teşekkürler Fırat, bir gün beraber oynayalım.

Yeni bir kesit daha. Tuvalete gittim, geldim bir baktım karakter seçim ekranı direkt sonlandı ve oyuna çiftçilerle başladım. Sonra çarşı karıştı.

Arada Youtube'a girdikçe izliyorum rastgele bir Bannerlord videonu. Gördüğüm kadarıyla videolar seviyeli, hoş ve eğlenceli. Devamını bekliyorum, elinize sağlık. :smile:

Teşekkürler.

Bu arada süper bir oyun oynadık geçen Osmanlı Tokadı'ndan Yavuzicci de vardı  :grin: iyi seyirler. Son olarak başlığa takılmayın, karşı taraftan gelen iltifatlar doğrultusunda yazıldı. Resmi bir şey yok.

Benim kapım açık, canlı yayında birlikte oynamak için "x kadar para verin, y kadar bit atın" tarzı abukluklar yok. Oyunlar vesilesi ile tanıştığım kişilik olarak güzel, saygılı ya da en azından benle takılırken ve canlı yayına gelirken bir yamuğu olmayan insanlar tanıdım. Memnunum. Herkes de görevini yapıyor, birlikte çok eğleniyoruz.

Canlı yayınların olduğu ve Bannerlord girdiğimiz anlarda gelirseniz, yer varsa oynarız. Ama unutmayın Steam'den ekleyin ve bir şekilde neden eklediğinizi bana bildirin ki önceden, yayında zaman kaybı yaşamadan buluşabilelim.

Back
Top Bottom