Kış Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
RoadWarriror said:
YusufPasha said:
Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach said:
Düşünsene kaban bot giyip 8 derece havada kulakta kulaklıkla akşam vakti dershaneden eve yürüyerek dönüyorsun... Hayali bile güzel.
Yanında da sevgilin  kol kola yürüyorsunuz sıcak gülümsemeler içinizi ısıtıyor... Güzel zamanlardı.

Yok aga tek başına yürüyüp hayallere dalmak daha güzel be.
Yıkık mısın olm.

Roffron said:
Kirigaya Kazuto said:
Sevgilinle kol kola yürüyorsanız kulaklık takmazsın, yoksa takar mısın? :neutral:
Tek kulaklık kullanırsan başka. O zaman birini sevgiliniz diğerini kendiniz takarsınız. Ergen hareketlerinden biridir ama kız bu tarz şeyler isteyince mecbur giriyorsunuz.

Aynı hesap

Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach said:
Cioss Julius U.X. said:
8 derece havada kaban ve bot ne la pisi misiniz? -8 diyecektin klavyen sürçtü galiba.
Akdeniz çocuğuyum ben kar ancak dağların zirvelerine yağar ve biz rüzgarın getirdiği kar soğuğuyla yetiniriz, en ekstrem olay dolu yağmasıdır ve 10 derecede hasta olurum.
Kardeşim orası Dörtyol. Sen bi de Hassaya gel. Kışın -8 gördüğü oluyor bazen.

Sibirya'da mı yaşıyorsunuz, Trabzon'da hava 10 derecenin altına düşünce alta iki kazak üste mont giyiniyorum yine hafif de olsa üşüyorum.

bugün ellerim cebimde köşe başında soğuğa karşı dayanmaya çalışırken birinin gelip bana "eyüpü" sorup sonra da hayırlı işler demesi dışında her şey standarttı.

ankara'da dağ başında yaşıyorum. son bir haftadır parka giymekteyim. buralar soğuk. hava eksilere düşüyor. yağmur falan yağıyor ama garip, kar tutmuyor. tatil olmuyor...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom