Kış Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşım, havalar mevsim normallerinde değil diye bana anormal demen ya da sallaman bu durumu düzeltmiyor, bana ne diye sallıyorsun anlamadım. Bence sen haksızsın, öyle değil böyle dersin olur biter, illa karşındaki görüşe anormal demek, manyak demek vs. zorunda değilsin.

Bu arada harbiden lakırtıda iki sayfadır hava konuşmakta garip. :razz:

Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach said:
Düşünsene kaban bot giyip 8 derece havada kulakta kulaklıkla akşam vakti dershaneden eve yürüyerek dönüyorsun... Hayali bile güzel.
Yanında da sevgilin  kol kola yürüyorsunuz sıcak gülümsemeler içinizi ısıtıyor... Güzel zamanlardı.

YusufPasha said:
Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach said:
Düşünsene kaban bot giyip 8 derece havada kulakta kulaklıkla akşam vakti dershaneden eve yürüyerek dönüyorsun... Hayali bile güzel.
Yanında da sevgilin  kol kola yürüyorsunuz sıcak gülümsemeler içinizi ısıtıyor... Güzel zamanlardı.

Yok aga tek başına yürüyüp hayallere dalmak daha güzel be.

Kirigaya Kazuto said:
Sevgilinle kol kola yürüyorsanız kulaklık takmazsın, yoksa takar mısın? :neutral:
Tek kulaklık kullanırsan başka. O zaman birini sevgiliniz diğerini kendiniz takarsınız. Ergen hareketlerinden biridir ama kız bu tarz şeyler isteyince mecbur giriyorsunuz.

Cioss Julius U.X. said:
8 derece havada kaban ve bot ne la pisi misiniz? -8 diyecektin klavyen sürçtü galiba.
Akdeniz çocuğuyum ben kar ancak dağların zirvelerine yağar ve biz rüzgarın getirdiği kar soğuğuyla yetiniriz, en ekstrem olay dolu yağmasıdır ve 10 derecede hasta olurum.

Oh 3 günde 2 numara aldım. Şimdi de ikisini de 1 saat arayla aynı mekana çağırıyım da akılları başlarına gelsin

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom