Kış Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
latest
Şöyle bir Aralık sabahına uyansakda keyfimiz yerine gelse :grin:

Aralık ayına girdik ama ben İstanbul'da hala dışarı polarla çıkıyorum, normalde Ekim ayında mont giymeye başlardım. Bu gidişle kış mevsimini görmeden direk sonbahardan, ilkbahara atlayacağız herhalde. Millete şaka gibi geliyor bu durum, hatta doğalgaz ve elektrik faturası az geliyor diye sevinenler var, susuzluk ve açlık başladı mı anlarız durumun ciddiyetini.

MPİ bu sene 80 milyon verecekmiş ama geçen sene 70 çıkan gelip almadı ceplerine kalacak gibi. Total zarar 10 milyon lira, ki o da çıkarsa.

Çok fena adam bu Demirören.

Konya öyle mükemmel şehirdir ki dün bu havada sweetle çıkıyordum şimdi donuyorum evde.
Dün sonbahardı bugün kış.Konya mevsimine göre Konyalılar adamına göre davranıyor.
Konya ve Konyalılar doğru orantılıdır.

Ağustos ayında motor sesine benzer bi ses çıkardığı için laptopu tamirciye götürmüştüm, fan arızalı değişmesi lazım dediler ve değiştirmiştim. Şimdi yine aynı şey olmaya başladı, sebebini ise bir türlü çözemedim. Neden arızalanıyor bu fan bi fikri olan var mı?

Kirigaya Kazuto said:
Aralık ayına girdik ama ben İstanbul'da hala dışarı polarla çıkıyorum, normalde Ekim ayında mont giymeye başlardım. Bu gidişle kış mevsimini görmeden direk sonbahardan, ilkbahara atlayacağız herhalde. Millete şaka gibi geliyor bu durum, hatta doğalgaz ve elektrik faturası az geliyor diye sevinenler var, susuzluk ve açlık başladı mı anlarız durumun ciddiyetini.
bugün de polarla çıktıysan dışarı helal olsun sıcak su torbası gibi adamsın

Rüzgarlıkla çıktım bugün, hafta içine göre soğuktu, markete gidene kadar üşüdüm. Benim bahsettiğim şey farklı, yoksa istisna günler tabii ki de oluyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom