Warband Multiplayer ölüm noktası. (Farkındalık videosu).

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Evet arkadaşlar aşağıda izleyeceğiniz video içerisinde aim-bot nasıl çalışır, nedir bunu tam anlamı ile test ederek inceledik. Şunu söylemek istiyorum ki sadece 1-2 sayı değiştirerek hileyi aşırı derece legalize edebiliyorsunuz. Warband'ın zaten öldüğünü biliyorduk fakat ben bunu gördükten sonra ölmeyi bırak, evrenden silindiğini anlamış bulunmaktayım. Hilenin gold versiyonuna yaklaşık 140TL bir para ödedim. Çok özür dileyerek söylüyorum fakat sadece EGONUZU tatmin etmek için 140TL vereceğinize, gidin bir eskort ile birlikte olun daha çok zevk alırsınız. Açıkçası sadece bu videoyu çekebilmek için 140TL vermiş olduğuma biraz pişmanım fakat bir o kadar da mutluyum çünkü artık insanlar hilenin nasıl birşey olduğunu, çalışma prensibini, aimlock nerelerde ve nasıl çalıştığını ve algoritmasının nasıl çalıştığını öğrenmiş olacak.

Bu hile programını takip etmeye ve kullananları takip etmeye yaklaşık 4 ay önce 2 kişi ile birlikte başladık. Kendilerinin isimlerini vermeyeceğim fakat eğer kendileri birşeyler yazmak isterlerse elbet yazabilirler. Şahsen yazmalarını istiyorum çünkü bu 4 aylık süreç içerisinde birlikte edindiğimiz bilgileri herkese paylaşmalarını istiyorum. Konumuza dönecek olursak bu 4 ay içerisinde Merc_Frank'in discord adresini, sitesini ve bütün konuşmalarını takip ettik. Hileyi kimlerin satın aldığını ve kullandığını da takip ettik. Elde ettiğim isimleri şimdi aşağı da kanıtları ile birlikte paylaşacağım.

1- Hyena
2- Arthur_Dayne
3- BSH-Prime
4- ReapShot
5- ArelyShot
6- Cabbar
7- Whaler
ve daha bir çok türk var. Kanıtlar için sadece Discord adreslerine girmeniz yeterlidir.  (https://discord.gg/sCJD5ah)

Bu isimler kesin hile olduğunu bildiğimiz isimler. Yaklaşık 27 kişilik bir isim listesi elimizde mevcut. Bu isimler şüpheli durumunda olduğunu için onları burada paylaşmayacağım. Gerçekten de warbandın bitiş noktasına gelmiş bulunmaktayız. Bu videoyu paylaştıktan sonra bir daha warband multiplayer oynamayacağım çünkü emekleri ile oynayan insanların hakkı tamami ile ellerinden alınıyor. 140TL verip egosunu tatmin eden warband oyuncu arkadaşlarıma sesleniyorum. Gidin bir arkadaş edinin, gerçek hayatta bir sevgili yapmaya çalışın. Sinemaya falan gidin sosyal olun biraz. Yoksa okulda size zorbalık etmeye devam edecekler.

Son sözlerimi bu videoyu bırakarak bitiriyorum. Yazıklar olsun ne diyelim.

EDIT:

[19:58]Kiron:
Konuda benden izin aldığını belirtebilirsin
Hile takibini beraber yaptığımız Kiron'un durumdan haberi vardı. Hileyi alacağım vakit kendisi ile görüştüm ve neler yapacağım konusunda karar almamda yardımcı oldu. Anlık bir gelişmeyi direkt olarak kendisine rapor halinde iletiyordum ve o da gerekli kişiler ile bu konuyu halletmeye çalışıyordu.

Mia'nın yıllar önce açtığı; Multiplayer'in Bittiği Nokta isimli konuda tartıştığımız tek şey sıradan autoblock iken son 2-3 yıldır üst düzey hileler geliştirilmeye, legalize edilmeye başladı. Ego tatmin edip, emek sömürmekten başka bir şey değildir bu yapılan.

"Gidin bir arkadaş edinin, gerçek hayatta bir sevgili yapmaya çalışın. Sinemaya falan gidin sosyal olun biraz. Yoksa okulda size zorbalık etmeye devam edecekler."

Ortalık yine karışacak, hadi bakalım. Hüso nerdesin evladım gel konuya da azcık inkar et hile kullandığını  :party: :party: :party:

! ReaP !---]------_ az önce çıkageldi. Biramı tut.22.10.2019 Discorda katılan kutlu Ikoria lideri (!)

Ben aimbot olmadığımı inandıramadım 1 hafta boyunca 1 uygulama söyledi indir otomatik ss alıyormuş burada ağlıyamam ama uygulamanın sadece oyunda çalıştığını söyledi ancak masaüstü dahil heryeri ss alıyor ve her 60 saniyede 1 ss alıyor gereksiz okçu oynadığım yok aimbot desinler umrumda değil. Warbandda yan keyim yok 140 lira aimbota para mı harcayacağım.

Cidden Çok araştırarak yapmışssın kardeşim allahtan 1. yıldır mb oynamıyorum cidden çok araştırarak yapmışsın :smile: zaten mantıklı düşünürsen adamının kullandıgı kodların muskette çalışmayacıgını anlarsın. ama leventcim sadece kendini arastırmacı gördügün için 1 yıldan fazladır mb girmeyen insanın ismini buraya prim kasmak için yazmışsın neyse iyi primler :smile:

Whalter said:
Ben aimbot olmadığımı inandıramadım 1 hafta boyunca 1 uygulama söyledi indir otomatik ss alıyormuş burada ağlıyamam ama uygulamanın sadece oyunda çalıştığını söyledi ancak masaüstü dahil heryeri ss alıyor ve her 60 saniyede 1 ss alıyor gereksiz okçu oynadığım yok aimbot desinler umrumda değil. Warbandda yan keyim yok 140 lira aimbota para mı harcayacağım.

Agla kardesim. Hilesin.

Lmoncheats'in aimbotu da deneseydiniz keşke bu aralar çok yaygınlaştı :ohdear: Bunun tanıtım gibi bir videosu daha öncede vardı fakat böyle bir deneyim yoktu emeğin için teşekkür ediyorum. Bu arada 140 lira içim yandı  :shock:

Charon said:
**** evladı frank bannerlordunda hilesini yapmış asdasdsadas

Frankın discorda attığı gif
received_698417590567529.gif

eline ve cebine sağlık. burada yazan her isim gerçekten öyle mi bilmiyorum ama iyi bi iş çıkmış ortaya  :party:

Akreal said:
Eline sağlık. İyi olduğu iddia edilen çoğu okçuda buna benzer hileler olduğunu düşünüyorum. Tabi ispatlamam imkansız, kendini bilen biliyor.

şşşşşş :smile:

Bakın bu oyunla alakalı değil,bu tamamen zihniyetle alakalı bir durum. Eskiden en fazla oto blok vardı,o bile adabıyla kullanılıyordu (!) zaman ilerledi blok kıran hile bile gördüm,1 2 tane aimbot kullanan varken şimdi tüm oyun kullanıyor. Bunun Bannerlord'da da görmemiz mümkün ki göreceğiz. Artık topluluğun eline ipleri alması lazım,bazı isimleri topluluktan men etmesi lazım. Yoksa bu akılsız arkadaşlar bizim de kendilerinin de oyun zevklerini bozmaya devam edecekler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom