Wisher Aimbot?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
İyi okçu oynayan arkadaşlar lütfen daha oyuna 6 ay önce başlamış ve bu 6 ayda hiç okçu oynamamış  biri gözünden yorumlarsa sevinirim. Ayrıca aim bot değil diyen kişiler/arkadaşları için de şöyle bir şey diyeyim aim bot dediğimiz şey kıpırdayan kişiye zor vurur ama adam 1 saniye bile yerinde durursa hs atar bu bilgiyi de kafanıza sokun arkadaşınız diye hile değil demeyin iyi günler.

Aimbot nedir, nasıl belli olur bilemem. Wisher'ın kim olduğunu bile bilmiyorum, sadece kendi yorumu mu yaptım. Herkesin görüşüne saygı duymayı bilin lütfen.

Thorin said:
Aimbot nedir, nasıl belli olur bilemem. Wisher'ın kim olduğunu bile bilmiyorum, sadece kendi yorumu mu yaptım. Herkesin görüşüne saygı duymayı bilin lütfen.

Tabiki yorumuna saygı duyuyoruz normal bir warband mp oyuncusunu baz alarak konuştuğun için tepkimizi gösterdik herhangi bir sıkıntı yok.

Bu arkadaşın dün oynadığı son swap https://youtu.be/18WpeOnRxOg (fake nickle girdi arkadaşımız)

Üstte kanıt yetersiz diyen arkadaşlar bu videoyu da izlerse sevinirim.

Cerci said:
Bu arkadaşın dün oynadığı son swap https://youtu.be/18WpeOnRxOg

30-33. saniyeler de belli etmiş bu yeterli bir kanıt olur diye düşünüyorum videonun kalanını izlemeye bile gerek yok  :grin:

evet önceden bu türde birçok report olayıyla karşılaştık şuanda inceliyoruz lakin elle tutulur bir kanıt yokki arkadaş internetcafe den oynuyor birşey indirmesi kurması vs. zor.Bulunduğum maç takımının lideri ve benim klanımda üye olduğu için değil objektif olarak birçok arkadaşımla beraber videoyu inceledik bu tür olaylarda kendi klan üyelerinize veya arkadaşlarınıza;hile,herkes aimbot oldu tarzı söylemler spamlatarak algı oluşturmanız yanlış haklı değilmiyim moderatörler  :party: :party: :idea:

karizma5816 said:
evet önceden bu türde birçok report olayıyla karşılaştık şuanda inceliyoruz lakin elle tutulur bir kanıt yokki arkadaş internetcafe den oynuyor birşey indirmesi kurması vs. zor.Bulunduğum maç takımının lideri ve benim klanımda üye olduğu için değil objektif olarak birçok arkadaşımla beraber videoyu inceledik bu tür olaylarda kendi klan üyelerinize veya arkadaşlarınıza;hile,herkes aimbot oldu tarzı söylemler spamlatarak algı oluşturmanız yanlış haklı değilmiyim moderatörler  :party: :party: :idea:
Kimsenin öyle bir şey yaptığı yok karizma bey :smile: Ayrıca bu arkadaşın hilesi en fazla 5-10mb bir internet kafede saniyeler içinde indirebilirsin.

Cerci said:
Bu arkadaşın dün oynadığı son swap https://youtu.be/18WpeOnRxOg (fake nickle girdi arkadaşımız)

İlk atılan klip hiç bir şekilde yeterli sayılmazdı bence ki zaten arkaya koyulan müziğe baktığımda ilk seferde ciddiye almamıştım ama yinede dışarıdan çekilen videolar hakkında kendi görüşümü söylemek istedim. Attığınız 2. videoyu izledim, benim görüşüm pek bir şey bağlamaz ama bu ga*at hile orası kesin bu videodan sonra bence ama ilk klip dediğim gibi yeterli değildi.

karizma5816 said:
Haklı değilsin, girdiğin 2. Klan veya ilk klanın her neyse ve 2 klanda da hileciler senin yanında oynuyor ve sen de 2 dir aptala yatıyorsun, bunu bırak. Bir şey ima etmiyorum ama baya şanssız olmalısın.

Merhaba, iyi forumlar.

Arkadaşın hile olduğunu düşünmüyorum. Evet, bazı yerlerde inanılmaz haraketler varmış gibi duruyor fakat bana hepsi  okcu bugından kaynaklanıyor gibime geldi. Bildiğiniz üzere sunucuda  veyahutta oyuncuda delay oldumu çektiğiniz yay animasyon olarak gözükmüyor ve arkadaş sağ sola aim çevirirken de gözüken motion kesik kesik oluyor akıcı değil bu sebepten ötürü sanki aimi kayıyormuş gibi gözüküyor. ve şöyle bir şey daha var çok detaylı incelemedim fakat Cam0  ilerisinde ki  rakibine ok atarken genellikle tutturamıyor ve ayagına düşürüyor veya cok alakasız yerlere gidiyor atlılara sıkarkende hep arkasında kalıyor attıgı oklar.(Yani kafa ile alakasız yerler )

ayrıca okcu oynayan kişi sağ sola  kesinlikle mouseu zırtpırt çevirmek zorunda yani iyi oynamak istiyorsa atik olmak şart.  Community öyle bir yere geldi ki en kücük kıvılcımlar oyuncuların yanmasına sebep olabiliyor maalesef herkes artık paranoyak!!!

''kimseyi 3rd person çekilmiş videolarla yargılamayın'' ( aim titremesi falan yoksa tabii.)

iyi forumlar.. :smile:

Tarafsızca yorumladım bu benim görüşüm yanılıyor da olabilirim.

JVyL8E.png

hileci hileciyi korurmuş diye söz vardı inanmazdım :grin:

karizma5816 said:

Bunu senin demen :grin:? lütfen daha saygın ve temiz sicilli insanlar yorumlasın. Ayrıca discordda internetcafedeyim dediğinde bu arkadaş arkadan gram ses yoktu yaklaşık 20dk boyunca böyle sürdü. Zaten bu tarz hilelerin boyutunu sen benden daha iyi biliyorsun :smile:?

Sepia said:
Merhaba, iyi forumlar.

Arkadaşın hile olduğunu düşünmüyorum. Evet, bazı yerlerde inanılmaz haraketler varmış gibi duruyor fakat bana hepsi  okcu bugından kaynaklanıyor gibime geldi. Bildiğiniz üzere sunucuda  veyahutta oyuncuda delay oldumu çektiğiniz yay animasyon olarak gözükmüyor ve arkadaş sağ sola aim çevirirken de gözüken motion kesik kesik oluyor akıcı değil bu sebepten ötürü sanki aimi kayıyormuş gibi gözüküyor. ve şöyle bir şey daha var çok detaylı incelemedim fakat Cam0  ilerisinde ki  rakibine ok atarken genellikle tutturamıyor ve ayagına düşürüyor veya cok alakasız yerlere gidiyor atlılara sıkarkende hep arkasında kalıyor attıgı oklar.(Yani kafa ile alakasız yerler )

ayrıca okcu oynayan kişi sağ sola  kesinlikle mouseu zırtpırt çevirmek zorunda yani iyi oynamak istiyorsa atik olmak şart.  Community öyle bir yere geldi ki en kücük kıvılcımlar oyuncuların yanmasına sebep olabiliyor maalesef herkes artık paranoyak!!!

''kimseyi 3rd person çekilmiş videolarla yargılamayın'' ( aim titremesi falan yoksa tabii.)

Detaylı bir şekilde izlesen keşke...

Sepia said:
Merhaba, iyi forumlar.

herkesin düşünceleri farklıdır sepia sen hile demezsin başkası der :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom