Wisher Aimbot?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
1. yılını Aralıkta dolduracak arkadaşımız kendi mp ortamına soktuğum yalama machine herifin aimbot olduğundan şüphelendiğimde videosunu almıştım. Azeroth maçına fake nickle aimbotuyla girmesi ile kanıtlandığı için bu videoyu şuan görüyorsunuz.
-Axrinn

Kanıtları yetersiz görenler Cerciyi özelden ekleyip bilgi alabilir.

İnanmayan arkadaşlara şöyle bir şey açıklayayım videoda 5. saniyeden itibaren izleyince atlı duvar arkasına geçiyor ve wisher da o adama doğru aim alıyor :grin: Ayrıntılı bilgi isteyen varsa bana özelden yazabilir :grin:

Ayrıca başka bir video daha yapacağız bunun hakkında bilginize

Bugün ki maçta fake nickiyle girip aimbotuyla oynadığı video yüklenince emin olabilirsiniz.
                                                REZİL

Alıştım, işte bu yüzden daha low level türk klanlarının native maçına gitmem :smile:

Hileyle ego kasmaya çalışan veletler yine kendi gibi hileci veletler başbaşa kaldığında birbirlerini yiyip ortalık temizlenicek, temiz arkadaşlara tavsiyem TR native i bitirin, girmeyin :3 İlle de native maç isterseniz wbmm girin en ufak hile teşebbüsü olan zaten orda yakalanabiliyor, cümle aleme de ilan ediliyor.

EU turnuvalarında oynamayan, wbmm ye GİREMEYENİ de warband mp oyuncusundan saymam :3

White Snake said:
Alıştım, işte bu yüzden daha low level türk klanlarının native maçına gitmem :smile:

Hileyle ego kasmaya çalışan veletler yine kendi gibi hileci veletler başbaşa kaldığında birbirlerini yiyip ortalık temizlenicek, temiz arkadaşlara tavsiyem TR native i bitirin, girmeyin :3 İlle de native maç isterseniz wbmm girin en ufak hile teşebbüsü olan zaten orda yakalanabiliyor, cümle aleme de ilan ediliyor.

EU turnuvalarında oynamayan, wbmm ye GİREMEYENİ de warband mp oyuncusundan saymam :3
Doğru söze ne denir  :roll:

White Snake said:

+

Dışarıdan çekilen videolarda aimlock veya wh dışında hilenin kanıtlanabileceğini sanmıyorum. Benim hakkımda da çekilen videolar oldu fakat hakkımda çekilen videonun oynandığı maçı ben de videoya alınca o söylenenlerin ve videonun pek bir işlevi kalmadı o yüzden ben kendimce inanmıyorum, inanıp inanmamak size kalmış. Eğer bu video ile de bir şey kanıtlamaya çalışırsanız pek bir sonuç alamazsınız çünkü çok basit bir klip. Sepia için bir ton maçın videosunu alan bir arkadaşımız(ismi lazım değil) o videosu ile bile sadece Sepia'nın video çekmesi gerektiği kararını aldırdı ki çekmedi çünkü turnuva oynanmadı ama olası turnuvalar da video çekmesi zorunlu diye biliyorum.

Ortaya atılan bir çok kanser oyuncu kendisinden daha iyi gördüğü kişiye karşı hep suçlamalarla yaklaşıyor son zamanlarda. Her ne kadar oyunun fazla bir anlamı kalmasa da bir oyuncuyu hileyle suçlamadan önce 2 kere düşünün derim.

White Snake said:
Senin bu sözünden sonra Ayyıldız Team wbmm yi bastı  :grin: :roll:

Thorin said:
Dışarıdan çekilen videolarda aimlock veya wh dışında hilenin kanıtlanabileceğini sanmıyorum. Benim hakkımda da çekilen videolar oldu fakat hakkımda çekilen videonun oynandığı maçı ben de videoya alınca o söylenenlerin ve videonun pek bir işlevi kalmadı o yüzden ben kendimce inanmıyorum, inanıp inanmamak size kalmış. Eğer bu video ile de bir şey kanıtlamaya çalışırsanız pek bir sonuç alamazsınız çünkü çok basit bir klip. Sepia için bir ton maçın videosunu alan bir arkadaşımız(ismi lazım değil) o videosu ile bile sadece Sepia'nın video çekmesi gerektiği kararını aldırdı ki çekmedi çünkü turnuva oynanmadı ama olası turnuvalar da video çekmesi zorunlu diye biliyorum.

Ortaya atılan bir çok kanser oyuncu kendisinden daha iyi gördüğü kişiye karşı hep suçlamalarla yaklaşıyor son zamanlarda. Her ne kadar oyunun fazla bir anlamı kalmasa da bir oyuncuyu hileyle suçlamadan önce 2 kere düşünün derim.

White Snake said:
Senin bu sözünden sonra Ayyıldız Team wbmm yi bastı  :grin: :roll:

Sepia yada senin gibi oyuncularla eşit biri olmadığı için ve daha 1. yılını doldurmamış ayrıca kendi ortama soktuğum birisi için bu yorumunu ciddiye alamadım normal bir oyuncu için dendiği takdirde gayet hak verebilirim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom