Mondhau ile kıyaslarsak eksiler

Users who are viewing this thread

truthfulworlds

Mondhau'da Bannerlord'a göre spawn mantığı, kamera açıları, savaş animasyonları ve savaş sesleri daha iyi. bu oyunun videolarını izlerseniz yeni fikirler edinirsiniz.

Mordhau ile niye kıyaslıyorsun ki? Mordhau multiplayer odaklı, çok yönlü bloklama olmayan, çok yönlü saldırı olsa bile çoğu kişinin kullanmadığı ve ustalaşması Mount and Blade'e göre çok daha kolay olan bir oyun. Ayrıca FPS.

Last edited:
Mordhau ile Bannerlordun teması dışında ortak noktası olduğunu düşünmüyorum. Zaten savaş sistemleri başka şeylere odaklanan şeyler. Onun dışında mordhau grafik olarak bannerlord daha betada olmasına rağmen daha az polished gibi hissettiriyor.

Tabi her seri ve bunları geliştirenler başka oyunlardan ilham alıp bazı düzenlemeler yapabilir, eksikliklerini görebilir ama burada durum farklı M&B serisinin eşi benzeri yok ve Mordhau ile kıyaslanacak hiçbir tarafı da yok. Mordhau bireysel oyuna yönelik rekabetçi bir oyun, dövüş mekaniklerinin M&B serisi ile alakası yok, ikisi de çok farklı özgün bir oynayış sunuyor. Mordhau' daki gibi bir oynayışta Kaptan modunu yada singleplayer da ordu yönetmeyi hayal edebiliyor musunuz? Kendinizi mi idare edeceksiniz orduyu mu?
M&B kamera açıları ve dövüş mekanikleri gayet iyi, Bannerlord' da full sürüme geçene kadar özünü kaybetmeden mükemmelleşir diye umuyorum.

Her şeyden önce, henüz erken erişime bile açılmamış herhangi bir oyunu, piyasaya sürülmüş ekmeği yenmiş ve yenmekte olan herhangi başka bir oyunla karşılaştırmanın, bana göre, bir manası yok. Kaldı ki saydığın noktalarda Bannerlord'un, yine bence, bu haliyle bile eksiği yok hatta fazlası var.

Konuyu da 19 Kasım'da açtığını henüz fark ettim. O zamanlarda Bannerlord nasıldı bilemiyorum. :')

Neyse, "Samimi söylüyorum, vazgeç kanka. Manyak olursun bak..."

Back
Top Bottom