Creasie Roleplay

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Son zamanlarda persistent kingdoms oynamaya başladım ve en aktif serverlardan biri Creasie Roleplay gibi gözüküyor, sunucuya girdiğimde atıyor ve bir discord linki gönderiyor. Yazıyorum ama link işe yaramıyor, servera girmek mümkün mü? Konu hakkında bilgisi olan biri beni aydınlatırsa çok memnun olurdum, teşekkürler.

O sunucu sözde ''Hard RPG''. Discordlarına girip karakter başvurusu yapman lazım, link olmuyorsa banlısın demektir. O sunucuda oynamanı hiç tavsiye etmiyorum, daha önceki sunucularda yaptığım şeyler için beni ''low insan SAaWeWQEwqEq''diyerek hem discorddan hem oyundan perma banladılar. Sana özel mesaj yolladım bu konu ile alakalı.

Mafya Babası Hawkeye said:
O sunucu sözde ''Hard RPG''. Discordlarına girip karakter başvurusu yapman lazım, link olmuyorsa banlısın demektir. O sunucuda oynamanı hiç tavsiye etmiyorum, daha önceki sunucularda yaptığım şeyler için beni ''low insan SAaWeWQEwqEq''diyerek hem discorddan hem oyundan perma banladılar. Sana özel mesaj yolladım bu konu ile alakalı.
Teşekkür ederim, daha önce bi tr serverinde oynamıştım, adam gibi oynuyodum para da kasmıştım sonra ağır zırhlı herifin teki kargıladı, belki ondan banladılar beni , pek anlamadım olayıda güveniyorum sana.

bu hard rp en saçma şey beceremiyor çoğu kişi ben pwde becerebilen nadir bir sunucu gördüm avrupa hanedan temalıydı admin kadrosu değişince sunucu battı ve ömürleri kısa olmasada bir süre sonra oynayan adamlar olmayınca sunucu sarmıyor

Rol yapmak sarmıyor artık bu arada beş para etmez yönetim kadrosu olan bir sunucudur kendileri o yüzden pek fazla bişey beklemeyin 1 haftadan az ömrü var.

Ulan be Hawkeye girdiğin her sunucuda gözlerimin önünde ya banlandın yada bizzat ben banladım. Hayatımda gördüğüm en gerizekalı muhtar rpsi ve ciddiyetsiz rol yapan insanısın ne pk da ne pw de ne de her hangi bir rol oyununda yerin var uzaklaş ve bırak bu sahaları artık git lol oyna.

Albert112 said:
Rol yapmak sarmıyor artık bu arada beş para etmez yönetim kadrosu olan bir sunucudur kendileri o yüzden pek fazla bişey beklemeyin 1 haftadan az ömrü var.

Beş para etmez yönetim kadromuz varmış, peki. Beş para etmez sunucumuz varmış, peki. 1 hafta ömrümüz varmış, peki. Sorması ayıp sizin sunucunun ömrü ne kadar oldu? Ah doğru 3 gün...3 koca gün. Hemde bizim sunucuya karşı yaptığınız karalamalar ve eylemlere rağmen. Oyuncularsa bizim sunucumuzu tercih etti ve oynamaya. Bence beş para etmez yetkili kadrosu ve sunucu kim belli oldu.

Sunucu açılalı 1 hafta 2 gün oluyor ve devam ediyoruz. Yönetimimiz tam tersine sürekli bir şeylerle uğraşıyor, olan sorunları halletmeye çalışıyor. Sürekli oyuncularla konuşarak fikirlerini alıp dinliyoruz. Sunucuda rol yok diyenler varmış ama olan kişilerle oldukça iyi şekilde rol dönüyor.

Q1dN7e.jpg

aSW4LN.jpg

UCAeIP.jpg

U1L563.jpg

N6Q8Q9.jpg

VQ1L0P.jpg

nb3gRR.png

vavLbp.png

1plkLG.jpg

LvW4yb.jpg

5N1kgA.png

AOdqkQ.png

00okBV.jpg

4pvkMY.jpg

JVy4lE.jpg

OrpZL3.jpg

zG7VBg.jpg

0leg0legsson said:
Teşekkür ederim, daha önce bi tr serverinde oynamıştım, adam gibi oynuyodum para da kasmıştım sonra ağır zırhlı herifin teki kargıladı, belki ondan banladılar beni , pek anlamadım olayıda güveniyorum sana.

Bizim sunucuda bu yüzden banlanmış olamazsın, atı geç kimsede kargı bile yok, millet en kötü kılıcı yaptıralı 2 gün falan oluyor.  Ayrıca öldüğü için kimseyi banlamayız, böyle bir mantık bizim sunucuda yok ama başka yerlerde görebilirsin.

İşte ben sunucuyu kapatırken bundan dolayı tereddütte kalıyordum. Canım sıkıldı kapattım kardeşim sizinle yarışma derdinde değilim aynı seviyede bile değiliz sizle hani. Canım sıkıldı kapattım is that simple. Sizinkinin de tahmin ettiğim gibi 1 hafta ömrü oldu sunucu 0 çekiyor. Admin kadronuz birbirnizle rol yaparsınız artık.

Albert112 said:
İşte ben sunucuyu kapatırken bundan dolayı tereddütte kalıyordum. Canım sıkıldı kapattım kardeşim sizinle yarışma derdinde değilim aynı seviyede bile değiliz sizle hani. Canım sıkıldı kapattım is that simple. Sizinkinin de tahmin ettiğim gibi 1 hafta ömrü oldu sunucu 0 çekiyor. Admin kadronuz birbirnizle rol yaparsınız artık.
Sunucunun şuan şifreli oluşu ve yeni map hazır olana kadar şifreli kaldığından kimse giremiyor değil yani sunucuya değil mi? :smile:
Sıkıldım demen de garip, özelden bana şimdi gaza geldim görürsünüz siz vb diyip sonra sıkılıp kapadım demen ne bileyim ama dert değil, uzatmaya gerek yok. HRPG olarak açtık öyle de ilerliyoruz. Mapi hazırlayıp tekrar açtıktan sonra şifreli sunucuda 0 kişi görmeye benzemez merak etme.

Bir de şu sunucu sahiplerinin,adminlerinin çekememezlikleri yok mu? Birbirlerine oyuncu sayılarının havasını atıyor, la 30 kişi kaldı la 30 kişi. Full çekseniz nolucak ikinizede aynı kişi GİRİYOR XD

White Snake said:
Bir de şu sunucu sahiplerinin,adminlerinin çekememezlikleri yok mu? Birbirlerine oyuncu sayılarının havasını atıyor, la 30 kişi kaldı la 30 kişi. Full çekseniz nolucak ikinizede aynı kişi GİRİYOR XD

Allah'a şükür öyle bir problemimiz olmadı. Biz oyunculara da söyledik, biz adminler girip rol yapacağız, sizden 3 kişi kalsa bile biz de olacağımızdan kapanmaz. Yaparız bir köy 10 kişi 5 kişi oynarız ama diğer arkadaşlar oyuncu sayısıyla bizi laf etmeye, ömrünüz 1 hafta diye laf etmeye ve buna benzer şeylerle sürekli engel olmaya çalışıp laf attıklarından bazı şeyleri göstermek gerekiyor. Sırf onlar anlayabilsin bazı şeyleri diye.

Bu zamana kadar adam akıllı ayakta kalan Türk HRPG sunucusu pek olmadı. Peki, neden ? Elbette Hawkeye ve diğer komik olduğunu sanan varlıklar yüzünden. Bu tür canlıların en göze batan özellikleri her hangi bir sunucuda pek fazla hayatta kalamaması. Girdiği neredeyse her sunucuda yetkili kadrosunun insafını ve sabrını zorlayarak nasıl beceriyorsa ban yiyor.

Pekala, CreasieHRPG sunucusuna gelelim. Sunucuda gayet iyi rol yapan, karakterlerine çok iyi bürünmüş insanlar var. Sunucunun kemik kitlesine dahil olmuş, iyi rol yapan ve şu ortamda toxic kitleye karşı direniş gösteren tüm saygı değer adamlara saygılarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum. Yetkili kadrosuna laf atan kişiler ciddi anlamda mağara adamı. Yetkili kadrosu bir kişinin bile sıkıntısı olduğunda toplanıp, zamanlarının büyük bir kısmını hatayı çözmeye harcıyor. Bazı problemlerde haritadan bile kaynaklı sorun varsa haritayı bile değiştiriyorlar. Adamları tebrik ediyorum. Bu sunucunun kitlesine ve yetkili kadrosuna laf atan varlıkları aldırış etmeyin. Hepsi ama hepsi PK, PW aleminde 2 kuruş değeri olmayan varlıklar.

NømiraL said:
Bu zamana kadar adam akıllı ayakta kalan Türk HRPG sunucusu pek olmadı. Peki, neden ? Elbette Hawkeye ve diğer komik olduğunu sanan varlıklar yüzünden. Bu tür canlıların en göze batan özellikleri her hangi bir sunucuda pek fazla hayatta kalamaması. Girdiği neredeyse her sunucuda yetkili kadrosunun insafını ve sabrını zorlayarak nasıl beceriyorsa ban yiyor.

Pekala, CreasieHRPG sunucusuna gelelim. Sunucuda gayet iyi rol yapan, karakterlerine çok iyi bürünmüş insanlar var. Sunucunun kemik kitlesine dahil olmuş, iyi rol yapan ve şu ortamda toxic kitleye karşı direniş gösteren tüm saygı değer adamlara saygılarımı sunuyorum ve teşekkür ediyorum. Yetkili kadrosuna laf atan kişiler ciddi anlamda mağara adamı. Yetkili kadrosu bir kişinin bile sıkıntısı olduğunda toplanıp, zamanlarının büyük bir kısmını hatayı çözmeye harcıyor. Bazı problemlerde haritadan bile kaynaklı sorun varsa haritayı bile değiştiriyorlar. Adamları tebrik ediyorum. Bu sunucunun kitlesine ve yetkili kadrosuna laf atan varlıkları aldırış etmeyin. Hepsi ama hepsi PK, PW aleminde 2 kuruş değeri olmayan varlıklar.

Yönetim kadrosu adına düşünceleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, sizin bu yorumunuzda bize moral desteği verdi. Tekrardan bütün yönetici kadrosu olarak teşekkür ederiz, siz ve sizin gibi rolcüler için doğru şekilde ilerlediğimizi bize gösterdiğiniz için.Bu arada ismimiz artık Riverpond oldu, Creasie ismini değiştirdik.

NømiraL said:

Duyanda sanacak her tür sunucuda RDM atıyorum, low yapıyorum. Benimle konuşmayan, beni tanımayan bir kaç insan gelip bana discord'dan sövüyor, ''hawkeye low **'' diyorlar. Ben bu sunucuyu boşuna kötülemedim. Bir karakter oluşturup rol yapmaya çalışıyorum, hop ''IP Ban'' denen komik şey ile cezalandırılıyorum. Neden mi? Hawkeye olmamdan. Geleceğim sanki burada low rp yapacağım, rdm atacağım. ''ya hawkeye adminler seni istemiyor low adamsın'' boşu boşuna perma ban yememin sebebi bu. Hala sunucuyu diriltmeye çalışıyorlar. Komik bir durum.

NømiraL said:

Desteğin için teşekkürler dostum. Senin gibi rol sever arkadaşlar için sunucumuz gittiği yere kadar açık kalıcağını bütün rol severlere duyurmaktan memnuniyet duyarım. Hawkaye gibi arkadaşlar kin kusmaya devam edebilir. Bu gibi kişiler sunucuya, bize ve oyunculara küfür etti diye ağlayıp sunucuyu kapatıcağımızı düşünüyorlar ise işlerinde başarılar dileyip devam etmelerini istiyorum. Konuyu açan arkadaşa ise şöyle birşey söylemek istiyorum; Eğer ki roleplay bilgin normalden yüksek ise sunucu başvurusunu yapıp kabul edildiğinde sunucuya giriş sağlayabilirsin. :smile:

servere küfür mü ettim :grin:?

hala diriltmeye çalışıyonuz serveri galiba serveri pahalıya aldınız

Normalde tek kelime bile etmem senin gibi insanlara ama bilmeni istediğim için söylüyorum servera tek bir kuruş dahi ödemiyoruz.

servere küfür mü ettim :grin:?

hala diriltmeye çalışıyonuz serveri galiba serveri pahalıya aldınız

Sciprtleri ve sunucuyu Saptor sağlıyor, Hareth ile yakın arkadaş olduğu için bunu karşılıksız yapıyor. Yani biz adminler+oyuncular 10 kişi olsa bile sunucu açık kalır role devam ederiz diye boşuna söylemiyoruz, cebimizden çıkan bir şey yok.

DuruliSama said:
White Snake said:

Allah'a şükür öyle bir problemimiz olmadı. Biz oyunculara da söyledik, biz adminler girip rol yapacağız, sizden 3 kişi kalsa bile biz de olacağımızdan kapanmaz. Yaparız bir köy 10 kişi 5 kişi oynarız ama diğer arkadaşlar oyuncu sayısıyla bizi laf etmeye, ömrünüz 1 hafta diye laf etmeye ve buna benzer şeylerle sürekli engel olmaya çalışıp laf attıklarından bazı şeyleri göstermek gerekiyor. Sırf onlar anlayabilsin bazı şeyleri diye.

Kesin sunucuda 5 kişi kalsa bile açık tutarsın eminiz ondan hepimiz. Çok klişe artık bunlar geç.

Hala bize rakip olduğunu falan zannediyorsan kendi hayal dünyada yaşamana devam et. Bilen biliyor zaten kimin ne olduğunu. Yakında da bedava olarak yayınlarız Alphaiosun yaptığı scriptleri. Saptor da baksın script nasıl yazılır görsün ders alsıın  :grin:. Siz de devam edin sunucuyu açık tutmaya birkaç tane inek spawnlayın da sunucu kalabalık görünsün teselli olur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom