Author Topic: Tahta Geçmek  (Read 83 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EchTR

• Recruit
  • *
    • Steam - echtr
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
Tahta Geçmek
« on: November 18, 2019, 11:24:22 AM »
Merhabalar Warband'ı orjinal ve hilesiz oynayan bir oyuncuyum.

Şuanda 98 kişilik(çoğunlukla profesyonel atlı birlik ve kiralık kılıçlardan oluşuyor) bir birliğe komuta ediyorum.
Herhangi bir kale aldığım zaman sadece o ülke değil, başka ülkelerde bana savaş ilan ediyor.

Şuan ki sorularıma gelirsek;
   - Bu savaşları nasıl engelleyebilirim ?
   - Ya da herhangi bir tahta geçmek mümkün mü ?(örn. Sultan Hakim'i tahttan indirip ben geçebilir miyim?)

Yardım ederseniz sevinirim :)

Agresif Ankaralı

• Recruit
  • *
    • Skype - mr_cancel2
    • Steam - anihareketyapma
    • View Profile
  • Faction: Khergit
  • MP nick: Agresif Ankaralı
  • WBNWVCWF&S
Re: Tahta Geçmek
« Reply #1 on: November 18, 2019, 07:07:42 PM »
Savaşları engelleyemezsin büyük balık küçük balığı yer :D Tahta da çöreklenemezsin anca varisi geçirebilirsin.

I Don't Know Who I Am

• Grandmaster Knight
  • *
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
    • Steam - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • Twitter - Lorem ipsum dolor si
    • Twitch.tv - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • View Profile
    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet
  • Faction: Neutral
  • MP nick: Lorem ipsum dolor sit amet,
  • WF&SWBVC
Re: Tahta Geçmek
« Reply #2 on: November 18, 2019, 10:24:31 PM »
Bir krallığa hizmet et, krallıkla büyü, krallığı büyüt. Ordunu geliştir, Krallıktaki diğer lordlarla ilişkini geliştir, yıkılan krallıklardaki lordlarla ilişkini geliştir, sayıca krallık 3'e falan düştüğünde zayıf olan krallıklardan birine saldır, şehrinden çıkma bir süre, kuşatmaları bertaraf et. Daha sonra diğer lordlara derebeylik teklifleri yolla (sultan hakim hakkında ne düşünüyorsun? gibi) ilişkini geliştirdiğin için bir kısmı ihtilafı olmasa bile sana katılabilir. Haliyle derebeyi aldıkça şehir kale köy alırsın. Tek sorun bu derebeyleri asla mutlu olmuyor birine toprak verince diğerinin ilişkisi düşüyor falan filan
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet id donec ultrices tincidunt. Nunc mattis enim ut tellus elementum sagittis vitae et. Egestas purus viverra accumsan in nisl nisi scelerisque eu. Vel fringilla est ullamcorper eget nulla facilisi etiam dignissim. Purus sit amet luctus venenatis