House Of The Dragon

Users who are viewing this thread

Game Of Thrones'den sonra beklenen yeni HBO projesi duyuruldu! "Game of
Thrones" Dünyasının Yeni Dizisi 'House Of The Dragon' ile Targaryen Hanedanlığına Gidiyoruz! Naomi Watts'ın başrol olacağıyla ilgili ilk bilgiler açıklandı.

Dizi, George R. R. Martin'in Fire & Blood kitabından uyarlanacak. Dizinin yapımcılığını Martin ile birlikte, bilim kurgu dizisi Colony'den tanıdığımız Ryan Condal üstlenecek.

Roffron said:
tumblr_o1dgtvD6fU1s5m21go3_500.gif
Geleceği olmayan bir haneyi de izlemek ne bileyim. Hiç edildi koskoca Targaryenler.

Sanırım iptal sebebi de bu, ama olsa iyi olurdu çünkü Ak Gezenler ile ilgili dizide hiç bilgi vermediler. Kitapta da hala belirsizler, yanlış hatırlamıyorsam birkaç defa gözüktüler.

Targaryen fanboyları için iyi malzeme çıkar bu diziden. Umarım Fire and Blood hüloo diye gezinecek bir takım kanser tayfayı beslemekten ziyade; Dorne Savaşları, Greyjoylar, Mooton Hanesi'ni görebileceğimiz, Ateş Tarlası ve Gardenerlerin geçmişini detaylı işleyebilen bir dizi çıkar karşımıza.

İlk sayfadan yerimi aldım, hadi bakalım.

Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach said:
Targaryen fanboyları için iyi malzeme çıkar bu diziden. Umarım Fire and Blood hüloo diye gezinecek bir takım kanser tayfayı beslemekten ziyade; Dorne Savaşları, Greyjoylar, Mooton Hanesi'ni görebileceğimiz, Ateş Tarlası ve Gardenerlerin geçmişini detaylı işleyebilen bir dizi çıkar karşımıza.

İlk sayfadan yerimi aldım, hadi bakalım.

+1

Büyük ihtimalle "Ejderhaların Dansı" olayını ele alacaklar. Ki bu da bol bol ejderhalar arası savaş göreceğimiz demek. Eğer bilgi doğruysa daha da heyecanlandım.

Back
Top Bottom