Author Topic: Giriş yaparken kullandığım kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim?  (Read 148 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sweet Smile Of Pain

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
Forumda insanların gördüğü nickimden memnunum ancak giriş yaparken yazdığımız kullanıcı adını ayriyeten değiştirme yolu var mıdır acaba yoksa iki kullanıcı adını birden mi değiştirmemiz gerekiyor?

I Don't Know Who I Am

• Grandmaster Knight
  • *
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
    • Steam - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • Twitter - Lorem ipsum dolor si
    • Twitch.tv - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • View Profile
    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet
  • MP nick: Lorem ipsum dolor sit amet,
  • WF&SWBVC
Değiştiremezsin.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet id donec ultrices tincidunt. Nunc mattis enim ut tellus elementum sagittis vitae et. Egestas purus viverra accumsan in nisl nisi scelerisque eu. Vel fringilla est ullamcorper eget nulla facilisi etiam dignissim. Purus sit amet luctus venenatis

Sweet Smile Of Pain

• Regular
  • *
    • View Profile
Değiştiremezsin.
Merakımdan soruyorum, kapatılmış bir hesabın kullanıcı adı kullanılarak yeni bir hesap açılabilir mi?

I Don't Know Who I Am

• Grandmaster Knight
  • *
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
    • Steam - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • Twitter - Lorem ipsum dolor si
    • Twitch.tv - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • View Profile
    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet
  • MP nick: Lorem ipsum dolor sit amet,
  • WF&SWBVC
Hayır.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet id donec ultrices tincidunt. Nunc mattis enim ut tellus elementum sagittis vitae et. Egestas purus viverra accumsan in nisl nisi scelerisque eu. Vel fringilla est ullamcorper eget nulla facilisi etiam dignissim. Purus sit amet luctus venenatis

Sweet Smile Of Pain

• Regular
  • *
    • View Profile
Anladım hocam konuyu kilitleyebilirsiniz.