Author Topic: Bakan değiştirme / Halktan birisini nasıl bakan atayabilirim?  (Read 152 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaptanreis60

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Swadian
Merhaba, kendi imparatorluğumu yeni kurdum ve oyun benden bakan atamamı istedi. Seçenekler arasında yanımda bulunan yoldaşlarımın isimlerinin bulunduğu şıklar ve halktan birisini ata gibi bir şık bulunuyordu. Ben bir yoldaşımı atadım fakat grubumdan ayrılınca kaleye gittim ve ekibe tekrar katılmanı istiyorum dedim o da yerime kimi bakan atamak istersiniz diye bir soru sordu, fakat şıklar arasında artık halktan birisini bakan ata diye bir şık yok, yalnızca diğer yoldaşlarımın isimleri var. Tekrar halktan birisini nasıl bakan atayabilirim bir yolu var mı? Evlenip karımı atamak'ta istemiyorum. Yardım edecek olanlara şimdiden teşekkür ederim.

YusufPasha

• Knight
  • *
  • Çayırlarda koşan mutlu çocuklardık, motordan önce.
    • Steam - lepasha/
    • YouTube - UCeyUhqlHGVEM_RuQJ1L-tsA
    • View Profile
  • Faction: Khergit
  • MP nick: SosyalistPanda
  • WF&SWBNW
Re: Bakan değiştirme / Halktan birisini nasıl bakan atayabilirim?
« Reply #1 on: October 04, 2019, 07:45:56 PM »
Sen burayı cumhuriyet mi sandın aslanım. Halktan birisini önermem karını at gitsin tüm seçenekler rahat açık oluyor.
WoW Classic’ten aldığım zevk, eski bir kız arkadaşımla sevişmekten daha fazla :d Bu yazı birkaç güne kendini imha edecektir  :lol:

I Don't Know Who I Am

• Grandmaster Knight
  • *
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
    • Steam - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • Twitter - Lorem ipsum dolor si
    • Twitch.tv - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • View Profile
    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet
  • Faction: Neutral
  • MP nick: Lorem ipsum dolor sit amet,
  • WF&SWBVC
« Reply #2 on: October 05, 2019, 12:16:35 AM »
Karını ata, cidden her seçenek açık oluyor.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet id donec ultrices tincidunt. Nunc mattis enim ut tellus elementum sagittis vitae et. Egestas purus viverra accumsan in nisl nisi scelerisque eu. Vel fringilla est ullamcorper eget nulla facilisi etiam dignissim. Purus sit amet luctus venenatis

kaptanreis60

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: October 05, 2019, 03:05:52 PM »
Arkadaşlar teşşekkür ederim fakat eğer sorumun cevabını biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim.

Kirigaya Kazuto

• Grandmaster Knight
  • *
    • Steam - PortRoyale
    • View Profile
  • MP nick: PortRoyale
  • WBVC
« Reply #4 on: October 13, 2019, 01:04:55 PM »
Tekrar halktan birisini bakan atayamazsınız. Halktan birisini bakan atamak zaten geçici bir durumdu ve bazı seçenekleri kullanamıyordunuz. Eğer gerçek bir bakan atadıysanız şimdi, zaten yapılması gerekeni yapmışsınız. Eşim bakan olmasın, hiçbir yoldaşımı da bakan vermek istemiyorum diyorsanız yeni bir yoldaş bulup onu bakan atayabilirsiniz.
.

“ Only the dead have seen the end of war. ”

.

kaptanreis60

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: October 16, 2019, 12:54:17 PM »
Tekrar halktan birisini bakan atayamazsınız. Halktan birisini bakan atamak zaten geçici bir durumdu ve bazı seçenekleri kullanamıyordunuz. Eğer gerçek bir bakan atadıysanız şimdi, zaten yapılması gerekeni yapmışsınız. Eşim bakan olmasın, hiçbir yoldaşımı da bakan vermek istemiyorum diyorsanız yeni bir yoldaş bulup onu bakan atayabilirsiniz.
Tüh be isyan etmeden önce evlenseydim keşke karıyı nereden bulacağız şimdi :facepalm: şiir de beğenmiyorlar ki.

Kirigaya Kazuto

• Grandmaster Knight
  • *
    • Steam - PortRoyale
    • View Profile
  • MP nick: PortRoyale
  • WBVC
« Reply #6 on: October 16, 2019, 04:04:36 PM »
Şiir beğenmeseler dahi her ziyaretin zaten artı puan veriyor, bir süre sonra evlenme teklifini kabul edecektir.
.

“ Only the dead have seen the end of war. ”

.