Krala yeminimizi bozunca kralın bize verdiği topraklara (kale vs) ne olur?

Users who are viewing this thread

Merhaba, ben Swadian krallığı lorduyum. Ele geçirdiğim ve kralın bana verdiği şehir ve kalelerim var, içerisinde kendi askerlerim var. Ben artık krala yeminimi bozup kendi krallığımı kurmak istiyorum, yeminimi bozarsam bana ait olan şehirlere ve kalelere ne olacak, hala bana mı ait olacaklar, o şehirlerden birinde krallığımı kurabilirmiyim? askerlerim falan gider diye korkuyorum. Teşekkürler.

Azat edilme. Azat edilmek istersen tüm topraklar Krallıkta kalır. Bir şekilde isyan et. Yani ne bileyim git bir şehir kuşat, şehirin sana verilmesi için herkesle konuş. Harlaus kolay kolay vermez zaten toprakları, sana vermezse 2. bir seçenek çıkıyor isyan çıkarmak diye. O zaman svadya ile direkt savaşta oluyorsun ve toprakların sende kalıyor.

tlgklz said:
Azat edilme. Azat edilmek istersen tüm topraklar Krallıkta kalır. Bir şekilde isyan et. Yani ne bileyim git bir şehir kuşat, şehirin sana verilmesi için herkesle konuş. Harlaus kolay kolay vermez zaten toprakları, sana vermezse 2. bir seçenek çıkıyor isyan çıkarmak diye. O zaman svadya ile direkt savaşta oluyorsun ve toprakların sende kalıyor.
Edit: Oyuna girince dediğin gibi oldu kral son aldığım şehri bana bırakmadı bende isyan ettim ve topraklar bende kaldı. Teşekkür ederim.

I Don't Know Who I Am said:

Çok sağol dostum :smile: bunu deneyeceğim.

Back
Top Bottom