Author Topic: Krala yeminimizi bozunca kralın bize verdiği topraklara (kale vs) ne olur?  (Read 152 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaptanreis60

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Swadian
Merhaba, ben Swadian krallığı lorduyum. Ele geçirdiğim ve kralın bana verdiği şehir ve kalelerim var, içerisinde kendi askerlerim var. Ben artık krala yeminimi bozup kendi krallığımı kurmak istiyorum, yeminimi bozarsam bana ait olan şehirlere ve kalelere ne olacak, hala bana mı ait olacaklar, o şehirlerden birinde krallığımı kurabilirmiyim? askerlerim falan gider diye korkuyorum. Teşekkürler.
« Last Edit: December 09, 2019, 06:50:06 PM by kaptanreis60 »

I Don't Know Who I Am

• Grandmaster Knight
  • *
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
    • Steam - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • Twitter - Lorem ipsum dolor si
    • Twitch.tv - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do
    • YouTube - Lorem ipsum dolor sit amet, cons
    • View Profile
    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet
  • Faction: Neutral
  • MP nick: Lorem ipsum dolor sit amet,
  • WF&SWBVC
Azat edilme. Azat edilmek istersen tüm topraklar Krallıkta kalır. Bir şekilde isyan et. Yani ne bileyim git bir şehir kuşat, şehirin sana verilmesi için herkesle konuş. Harlaus kolay kolay vermez zaten toprakları, sana vermezse 2. bir seçenek çıkıyor isyan çıkarmak diye. O zaman svadya ile direkt savaşta oluyorsun ve toprakların sende kalıyor.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum tellus pellentesque eu tincidunt tortor aliquam nulla facilisi cras. Bibendum arcu vitae elementum curabitur. Velit laoreet id donec ultrices tincidunt. Nunc mattis enim ut tellus elementum sagittis vitae et. Egestas purus viverra accumsan in nisl nisi scelerisque eu. Vel fringilla est ullamcorper eget nulla facilisi etiam dignissim. Purus sit amet luctus venenatis

kaptanreis60

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Swadian
Azat edilme. Azat edilmek istersen tüm topraklar Krallıkta kalır. Bir şekilde isyan et. Yani ne bileyim git bir şehir kuşat, şehirin sana verilmesi için herkesle konuş. Harlaus kolay kolay vermez zaten toprakları, sana vermezse 2. bir seçenek çıkıyor isyan çıkarmak diye. O zaman svadya ile direkt savaşta oluyorsun ve toprakların sende kalıyor.
Edit: Oyuna girince dediğin gibi oldu kral son aldığım şehri bana bırakmadı bende isyan ettim ve topraklar bende kaldı. Teşekkür ederim.
« Last Edit: October 04, 2019, 05:57:04 PM by kaptanreis60 »

EchTR

• Recruit
  • *
    • Steam - echtr
    • View Profile
  • Faction: Sarranid

Çok sağol dostum :) bunu deneyeceğim.