Beta key sadece benamı verilmedi ?

Users who are viewing this thread

Aynen kardeş sadece sana verilmedi taleworlds ofisinde ohal ilan edilmiş vipman13'e kesinlikle key vermeyin diyorlarmış. Ya sabır ya sabır.

LK_Hemsworth said:
KucukEniste said:
Galiba her hafta perşembe günleri veriliyor. Ben de 2 hafta önce aldım.

Bildiğim kadarıyla her hafta perşembe verilmiyor. Dalga dalga gönderiyorlar keyleri. 2. dalga 2 hafta kadar önceydi sadece.

Olabilir. Muhtemelen her patch geldiğinde yeni key dağıtıyorlar. Daha düşük sistemler için optimize ediyor olabilirler. Betanın ilk zamanlarında, insanlar 1080 ile medium da 40 fps alıyorum diyorlardı. Ben captain mode haric 1060 ile very high da 60 fps altına düşmüyorum.  Galiba şuan optimizasyon için çalışıyorlar. Oyuncu sayısı arttıktan sonra gelen feedback üzerinden ilerlerler muhtemelen.

KucukEniste said:
LK_Hemsworth said:
KucukEniste said:
Galiba her hafta perşembe günleri veriliyor. Ben de 2 hafta önce aldım.

Bildiğim kadarıyla her hafta perşembe verilmiyor. Dalga dalga gönderiyorlar keyleri. 2. dalga 2 hafta kadar önceydi sadece.

Olabilir. Muhtemelen her patch geldiğinde yeni key dağıtıyorlar. Daha düşük sistemler için optimize ediyor olabilirler. Betanın ilk zamanlarında, insanlar 1080 ile medium da 40 fps alıyorum diyorlardı. Ben captain mode haric 1060 ile very high da 60 fps altına düşmüyorum.  Galiba şuan optimizasyon için çalışıyorlar. Oyuncu sayısı arttıktan sonra gelen feedback üzerinden ilerlerler muhtemelen.

1050 ile midlowda 55 60fps alıyorum ben de. High a çekince de 45 civarı alıyorum. Gelecek patchte bakalım nasıl olacak. Ayrıca 3. Dalgayı da gönderseler iyi olur oyuncu sayısı gerçekten az. Skirmish veya captain moduna girmek bazen uzun sürüyor.

Kabalovski said:
Aynen kardeş sadece sana verilmedi taleworlds ofisinde ohal ilan edilmiş vipman13'e kesinlikle key vermeyin diyorlarmış. Ya sabır ya sabır.
neyse sonuçta ofisleri evime 40 dk uzakta bi ara gidemde alam şu keyi harbiden eğer 1-2 hafta daha vermezlere ofislerine bi gideceğim iletmemi istediğiniz bir mesajınız varmı ?

VIPMAN13 said:
Kabalovski said:
neyse sonuçta ofisleri evime 40 dk uzakta bi ara gidemde alam şu keyi harbiden eğer 1-2 hafta daha vermezlere ofislerine bi gideceğim iletmemi istediğiniz bir mesajınız varmı ?

Selam söyle ve optimize sorunu olmasın.

VIPMAN13 said:
Kabalovski said:

Bir dalda bana al.

VIPMAN13 said:
Kabalovski said:

Oyun çıksın artık.

1-2 yıl daha cıkmaz  kapalı beta var acık beta var oyunun tam sürümünün çıkışı var

bekiro said:
1-2 yıl daha cıkmaz  kapalı beta var acık beta var oyunun tam sürümünün çıkışı var

Şu an zaten beta sürecinde. Erken erişim dediklerine göre tam bir oyun gibi hissettirecek, küçük buglar olabilir tabi. Ben çok fazla süreceğini sanmıyorum erken erişim sürecinin.

Beyler bir gün hepimi delirip tale worlds ofisini bassak ne yapabilirlerki.

Not: 51. bölge baskını gibi olur her halde  :grin: :grin:

Back
Top Bottom