Mod Tavsiyeleri

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

AlwaysNo1

Banned
Selamlar, yeni modlar arıyorum karar veremiyorum. Herkes en sevdiği modları yazsın yararlanalım

Benim sıralamam şu şekilde

3-Evlat (gayet keyifli, ana görev biraz kısa yani çerezlik)
2-Azgad (bunun ana hikayesi daha uzun ve daha güzel geldi, ancak sona doğru biraz sıkabiliyor)
1-Light&Darkness (Şimdiye kadar oynadığım en kaliteli mod. Ana görev uzun ve zor. Acayip keyifli bir mod, adamı saatlerce kitliyor.)

Tavsiyeler üzerine cihad ve haçlılar modunu denedim bugün, sizin kendi zevkiniz saygı duyarım ancak bu mod bana göre güzel değil. 2gb mod emek çok fazla detay var ancak oyun buglarla dolu ve görev açıklamaları çok yetersiz.

Evet şimdi yeni bir mod arayışındayım sizlerin de tavsiyelerini bekliyorum (türkçe veya türkçe yamalı modlar olursa daha çok sevinirim ancak her öneriye açığım)

1- A world of ice and fire(GoT evreni, bildiğim kadarıyla türkçe yama üzerine çalışanlar var ama ingiliççen varsa ingiliççeli oyna daha fazla zevk verir)
2- Diplomacy 4. Litdum(Native nin grafik upgradelenmiş hali)
3- Viking Conquest(DLC ama tabanı moddan geliyormuş duyduğuma göre, Vikinglerin britanyayı istilasını ele alıyor ama başlangıç hikayesi, campaingi çok hoş bana göre.Türkçe yaması mevcut ama AWOIAF gibi pürüzsüz değil )

Teşekkürler tavsiyen için, Viking modunu satın almadan internetten kurabiliyorsak denemek isterim viking modunu

Merhaba bunlarda  benim tavsiyelerim
Sp için
1-Anno Domini 1257
2-The Last Days Of The Third Age (bir lotr fanı olarak harika bir mod :wink: )
3-Perisno
4-Sands of Faith

Mp için
1-Persistent World
2-Mercenaries
3-Napoleonic Wars (Ek paket-dlc)
4-Mount & Gladius

White Snake said:
1- A world of ice and fire(GoT evreni, bildiğim kadarıyla türkçe yama üzerine çalışanlar var ama ingiliççen varsa ingiliççeli oyna daha fazla zevk verir)
2- Diplomacy 4. Litdum(Native nin grafik upgradelenmiş hali)
3- Viking Conquest(DLC ama tabanı moddan geliyormuş duyduğuma göre, Vikinglerin britanyayı istilasını ele alıyor ama başlangıç hikayesi, campaingi çok hoş bana göre.Türkçe yaması mevcut ama AWOIAF gibi pürüzsüz değil )

Kanka vikingi indirdim modu kurdum ama aktivasyon kodu istiyor ve internette hiç bi yerde bulamadım napıyım ?

Hiruko said:
Merhaba bunlarda  benim tavsiyelerim
Sp için
1-Anno Domini 1257
2-The Last Days Of The Third Age (bir lotr fanı olarak harika bir mod :wink: )
3-Perisno
4-Sands of Faith

Mp için
1-Persistent World
2-Mercenaries
3-Napoleonic Wars (Ek paket-dlc)
4-Mount & Gladius

Teşekkürler tavsiyelerin için bro, bakıcam bunlara the last days'e özellikle :smile: Mp ve sp ne demek bu arada ve dlc ne demek bilgilendirir misin acaba

Cerci said:
Multiplayer için öneri yapayım;

1)The Deluge
2)Persistent Kingdoms

bunları kesinlikle dene derim

Oyunum orjinal değil malesef, kredi kartım yok. Olan arkadaşım da yok :grin: ilk işim orjinal oyunu satın almak olucak kart bulunca. Mobil ödeme olsa keşke steamde.

Bu arada arkadaşlar Nordların Yükselişi modunu indirdim, modun yanında bir de wse diye bi klasör var içinde bir sürü dll falan var. Napıcam bunları?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom