Hangi versiyonu kullanmalıyım?

Users who are viewing this thread

AlwaysNo1

Banned
Arkadaşlar ben uzun zamandır Mount and Blade oynuyorum ancak ilk defa heves edip modlu oynamak istedim. Evlat modunu indirip kurdum ama modlarda çıkmıyor. Benim oyunum 1.1 versiyondu, sildim şimdi. Hangi versiyonu indirmemi önerirsiniz? Her mod için farklı versiyonunu mu indirip kurucaz ben anlamadım? Bir çok modu çalıştıran bi versiyonu yok mudur bu oyunun? Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim, hevesim kursağımda kaldı valla :sad:

Gerçekten tecrübesizim bu mod ve versiyon konusunda. Youtubedan baya araştırdım mod kurmayı falan öğrendim ama şu versiyon olayını çözemedim. Son versiyon hangisi onu indirirsem tüm modları açar mı? Bu saatte yardım eden çıkarsa lokma döktürücem valla :smile:

White Snake said:
Oyunun orjinalse kendiliğinden güncellemesi lazım

Oyunum orjinal değil, 1.172 versiyonunu indirip evlat modunu bitirdim. Sağolsun bi Allahın kulu da yardımcı olmamış

WazirCaliph said:
Brom tabi kide son sürümü 1.74 . Ama Link bekleme cidden xd.

1.72 kurdum. Şimdi Azgad modunu kurayım dedim ''Mod 1.153 ve 1.168 arasındaki sürümlere uyumludur.'' diyor hadi buyur. Demek istediğim buydu işte, ben her gün silip yeniden mi yüklücem bu oyunu? :grin:

AlwaysNo1 said:
WazirCaliph said:
Brom tabi kide son sürümü 1.74 . Ama Link bekleme cidden xd.

1.72 kurdum. Şimdi Azgad modunu kurayım dedim ''Mod 1.153 ve 1.168 arasındaki sürümlere uyumludur.'' diyor hadi buyur. Demek istediğim buydu işte, ben her gün silip yeniden mi yüklücem bu oyunu? :grin:
Kardeşim orjinal alırsan istediğin modu steam workshopdan indiril dosya ile felanlada uğraşmayıp direk kurulumu yapabilirsin bu kadar da uğraşmazsın, korsan kullanıyorsun utanmadan gelip bir de sitem ediyorsun.

Back
Top Bottom