Warband hilecileri ve kanıtları

Users who are viewing this thread

Mevzu nasıl dönüp dolaşıp bana yazılan herhangi bir mesaj seviyesine iniyor onu anlamadım ben. Hani haberim olmasa gerçekten aptalmışım diyeceğim o derece. 3 haftadır bu adamın hile olduğuna dair discord kanalında yayınlanan link paylaşımı duruyor yine aptal biz oluyoruz... Tey tey tey.

Geçen seneden duymaya çokça başladığım bahaneleri de buraya yazıyorum. Hile kullanımı belli ki çoğalacak. Hazırlıklı olursunuz bunları duymaya.
Bana komplo kuruldu (yakalanan hilecinin ilk tepkisidir)
Sadece denemiştim (Bu bahaneye düşenler oluyor)
Yahu ben kullanmıyorum, kim söylüyorsa yalancıdır, şerefsizdir, haindir. (Yeni tanıştıktan sonra söylenir bu. Genellikle işe yaramaz ama bazıları da işi düştüğü için dinler)
Ben hile gerçekten var mı diye merak etmiştim (Tabi canım)
Polisçilik oynamaya kalktım. Hile kullananları yakalamak için kullandım(Son çare)
Bir de hile kullanan kişinin arkadaşı olduğunu ispat etmeye çalışan yalaklar da vardır. Bunların ilk argümanı da 'Herkes hata yapar', 'Herkes ikinci bir şansı hak eder'  gibi sözlerdir. Kanmayın arkadaşlar. Sonra görüyorsunuz 'Aptal' olabilirsiniz durduk yerde.

Pardon kuzenim kullanmış  :party:

Kiron said:
Mevzu nasıl dönüp dolaşıp bana yazılan herhangi bir mesaj seviyesine iniyor onu anlamadım ben. Hani haberim olmasa gerçekten aptalmışım diyeceğim o derece. 3 haftadır bu adamın hile olduğuna dair discord kanalında yayınlanan link paylaşımı duruyor yine aptal biz oluyoruz... Tey tey tey.

Geçen seneden duymaya çokça başladığım bahaneleri de buraya yazıyorum. Hile kullanımı belli ki çoğalacak. Hazırlıklı olursunuz bunları duymaya.
Yahu ben kullanmıyorum, kim söylüyorsa yalancıdır, şerefsizdir, haindir. (Yeni tanıştıktan sonra söylenir bu. Genellikle işe yaramaz ama bazıları da işi düştüğü için dinler)
Polisçilik oynamaya kalktım. Hile kullananları yakalamak için kullandım(Son çare)
Bir de hile kullanan kişinin arkadaşı olduğunu ispat etmeye çalışan yalaklar da vardır. Bunların ilk argümanı da 'Herkes hata yapar', 'Herkes ikinci bir şansı hak eder'  gibi sözlerdir. Kanmayın arkadaşlar. Sonra görüyorsunuz 'Aptal' olabilirsiniz durduk yerde.

Yanlış anlaşılmasın.Bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum.Başka yere aim alırken alttan gelen atlıya aimin kayması burdaki olay.Zaten Youtube'da hilenin kullanımı mevcut rakip karakter hareket ettiğinde hs yemiyor ama aim kaymaları olabiliyor.Bu da kanıtı.
Invincible said:
IK klan üyesi arelysot hile kullanırken.Videonun altındaki yoruma dikkat.

Kiron said:

ahaha, "çamaşır makinesi bozuldu" aradım bahanelerin arasında da neyse

Bu arada niye bir anda reapsotla bu kadar alevlendi ortalık?
Birincisi eğer yanlışsam düzeltin ama reapsot bilindik bi oyuncumuydu? Çok eskilerden sayılmam ama ben benim dönemimden iyi bi oyuncu olarak hiç bir zaman duymadım.

İkincisi niye şaşırılıyor hala onu da anlamadım reap mevcut tek hile kullanan değil, uzun zamandırda değildi Nessa bile yakalandığında hele ki kendi yaptığı turnuvanın hemen bitimine bile yakalanmışken konu çok kolay bi şekilde geçiştirilmişti. Amacım odakları nessanın veya onun bunun üstüne çekmek değil, tekrar söylüyorum niye reap yakalanınca ortalık alevlendi onu anlamaya çalışıyorum, üstüne bir de bannerlord bu kadar yakınken :grin:

Her ne kadar olmayacak duaya amin denmese de, Umarım bannerlord demiz bi oyun olur.

White Snake said:
Kiron said:

ahaha, "çamaşır makinesi bozuldu" aradım bahanelerin arasında da neyse

Bu arada niye bir anda reapsotla bu kadar alevlendi ortalık?
Birincisi eğer yanlışsam düzeltin ama reapsot bilindik bi oyuncumuydu? Çok eskilerden sayılmam ama ben benim dönemimden iyi bi oyuncu olarak hiç bir zaman duymadım.

İkincisi niye şaşırılıyor hala onu da anlamadım reap mevcut tek hile kullanan değil, uzun zamandırda değildi Nessa bile yakalandığında hele ki kendi yaptığı turnuvanın hemen bitimine bile yakalanmışken konu çok kolay bi şekilde geçiştirilmişti. Amacım odakları nessanın veya onun bunun üstüne çekmek değil, tekrar söylüyorum niye reap yakalanınca ortalık alevlendi onu anlamaya çalışıyorum, üstüne bir de bannerlord bu kadar yakınken :grin:

Her ne kadar olmayacak duaya amin denmese de, Umarım bannerlord demiz bi oyun olur.
Yaydığı için bu kadar tepki alıyor Nessa kendi kullandı kendini banlattı yaymadı en azından

İyi heyecanlanmışsın ama kesinlikle yaşadığım kişisel steam konuşmalarını ele alarak yazmıştım. Söylediğin şeyleri hatırlamıyorum bile. Yetkimi kullanarak öne çıkma muhabbetine gelince... Gelemedim. Çok anlamsız. Konudan sapıp bunu bireysel bir kavgaya dönüştürme rica edeceğim. Yani havaya sıktığım bir kör kurşunun senin için bu kadar derin bir anlam ifade edeceğini gerçekten ama gerçekten hesap edemedim.

Invincible said:
Bu arkadaşın tüm warband aleminden banlanması gerekiyor.Zira konu açıklaması videoda mevcut...

Ahhahahaha !!!! Ya bugün çok iyi güldüm bu forumda ya.
O flüt sesi videoda olan bitene o kadar uymuş ki tam böyle yozlaşmanın, terbiyesizliğin notalara dökülmüş hali, ilkokul blok flüt ve arada notalara tam basamamak...

Gülmekten kırılıyorum  :lol: :lol: :lol:

Şimdi karşim napıyosun biliyonmu? Steam ismini ReaPsoT yapıyosun. Sonra arkadaşının hesabina mesaj atoyosun ki arkadaşın whyachi gibi her cümlede allaha söverse birisi olursa +1 oluyo, diyosun işte yayma falan, sonra bi dosyaco açıyosun ama bak dikkat et knk link gözükmesin ki yalan ortaya çıkar sonra eventteki 15 letheria atlısını banlatıyosun karşim!

Şimdi karşim napıyosun biliyonmu? Steam ismini ReaPsoT yapıyosun. Sonra arkadaşının hesabina mesaj atoyosun ki arkadaşın whyachi gibi her cümlede allaha söverse birisi olursa +1 oluyo, diyosun işte yayma falan, sonra bi dosyaco açıyosun ama bak dikkat et knk link gözükmesin ki yalan ortaya çıkar sonra eventteki 15 letheria atlısını banlatıyosun karşim!
cidden hala savunmaya çalışan var.. yazık kafana

Feodras son kıvranışlarmı bunlar? Ben hile değil diyip sebebini söylüyorum sen bana; reap hiğle hağla savunan var eğeğe, diyosun

Bura neden hortlandı bir anda gerekli açıklamayı Kiron yapmış videoda olan olay birisinin yorum yapmasıyla değişecek bir olay değil. Zaten Reapsot’a belirli yaptırımlar uygulanıyor Topluluk Liderleri tarafından bu postun altında kavga çıkarmanında bir anlamı yok.

Back
Top Bottom