[BİTTİ] Rastgele 10 adet Steam anahtarı çekilişi

Users who are viewing this thread

Cioss Julius U.X. said:
Elimde 10 adet random key paketinden gelen anahtar var. Kendim kullanmayacağım için hiç yoktan dağıtayım belki beleş diye ilgilenen olur dedim. En az 10 kişi katılana kadar beklemeyi düşünüyorum. Daha fazla katılan olursa daha iyi olur bekleriz belki bir kaç gün daha. 10 oyunun ne olduğu kazanan kişilere rastgele vereceğim için sürpriz olsun, zaten çok iyi AAA bir şeyler beklemeyin ama sıkıcı forum ortamında biraz farklılık olsun en azından. :smile:

Katılmak isteyenlerin bu iletiyi alıntı yaparak bu konu altında cevaplamaları yeterli.

bannerlord yüzünden o kadar çekilişe girdim ki resmen alışkanlık yaptı :grin: benide yaz belki bu çıkar

Cioss Julius U.X. said:
Elimde 10 adet random key paketinden gelen anahtar var. Kendim kullanmayacağım için hiç yoktan dağıtayım belki beleş diye ilgilenen olur dedim. En az 10 kişi katılana kadar beklemeyi düşünüyorum. Daha fazla katılan olursa daha iyi olur bekleriz belki bir kaç gün daha. 10 oyunun ne olduğu kazanan kişilere rastgele vereceğim için sürpriz olsun, zaten çok iyi AAA bir şeyler beklemeyin ama sıkıcı forum ortamında biraz farklılık olsun en azından. :smile:

Katılmak isteyenlerin bu iletiyi alıntı yaparak bu konu altında cevaplamaları yeterli.
Hadi sayı çoğalsın az heyecan neyim olsun, bende varım  :grin:

Cioss Julius U.X. said:

bende api bende bende

Rütbe sınırı falan mı koysaydık ki? Yani kişisel algılama ama forumda hiç zaman geçirmemiş, burası hariç 3 ileti atmış birisini dahil etmek pek doğru gelmiyor.

Looter31 said:
Merhabalar 2010 yılında hesabım banlanmıştı(haketmediğimi iddia etmiyorum)Bannerlord videoları izlerken warbandi özlediğimi farkettim ve çocukluğumun oyununu indirdim.Serverlar eskisi kadar dolu olmasa da bu kadar eski bir oyun için tatmin edici seviyede.Oyuna dönünce foruma da bir göz atmak istedim,bazı tanıdık isimler çoktan gitmiş ama bazıları hala burda ve iyi yerlere gelmiş,sevindim(M.arda) Neyse lafı fazla uzatmak istemiyorum,moderator arkadaşlar izin verirse eğer 9.5 yıl önce banlanan biri olarak foruma geri dönmek istiyorum.
(Banlanan hesabımın kullanıcı adı trs_turk,lütfen gönderilerime bakmayın  :lol: )
Neden bunu yazıp yeni bir üye gibi davranmadın diye soracak arkadaşlara cevabım ise belki beni hatırlayan birilerini görür sohbet etme şansı bulurum ve okul/iş/spor üçgeninden arta kalan zamanımı M&B’yi bu kaliteli topluluk üyeleri ile oynayarak geçirme şansı bulurum.
Saygılarımla
Kıymetli cioss derdim bedava oyun oynamak değil,forum hareketlensin diye yapılan bir çekilişe katılmak.
Ben çekilişten çekiliyorum rütbe sınırının altında kaldım yapacak bir şey yok.
İyi forumlar herkese.

Looter31 said:
Looter31 said:
Merhabalar 2010 yılında hesabım banlanmıştı(haketmediğimi iddia etmiyorum)Bannerlord videoları izlerken warbandi özlediğimi farkettim ve çocukluğumun oyununu indirdim.Serverlar eskisi kadar dolu olmasa da bu kadar eski bir oyun için tatmin edici seviyede.Oyuna dönünce foruma da bir göz atmak istedim,bazı tanıdık isimler çoktan gitmiş ama bazıları hala burda ve iyi yerlere gelmiş,sevindim(M.arda) Neyse lafı fazla uzatmak istemiyorum,moderator arkadaşlar izin verirse eğer 9.5 yıl önce banlanan biri olarak foruma geri dönmek istiyorum.
(Banlanan hesabımın kullanıcı adı trs_turk,lütfen gönderilerime bakmayın  :lol: )
Neden bunu yazıp yeni bir üye gibi davranmadın diye soracak arkadaşlara cevabım ise belki beni hatırlayan birilerini görür sohbet etme şansı bulurum ve okul/iş/spor üçgeninden arta kalan zamanımı M&B’yi bu kaliteli topluluk üyeleri ile oynayarak geçirme şansı bulurum.
Saygılarımla
Kıymetli cioss derdim bedava oyun oynamak değil,forum hareketlensin diye yapılan bir çekilişe katılmak.
Ben çekilişten çekiliyorum rütbe sınırının altında kaldım yapacak bir şey yok.
İyi forumlar herkese.
ulan bak kalbini kırdın adamın pis cimri konyalı  çitos seni,  puhhğ senin sıfatına  :evil:

Hayır kalbim kırıldığı için değil adamın yazdığı o mesaj mantıklı zaten,beleş oyun almak için hesap açtığım sanılmasın diye çekiliyorum.

Rütbe sınırı dahil herhangi bir sınır koymadım. Ama forumda toplam 3 iletisi olan birisinin dahil olması diğer katılımcılar için haksızlık olabilir diye düşündüm. Kastettiğim kişi bir üstteki arkadaştı. Looter31'in yine çok daha fazla iletisi var bence bir sorun teşkil etmiyor.

Cioss Julius U.X. said:
Varrak beni sayma dediği için şu an tam 10 kişi oldu. Yani herkese 1 key düşüyor. En azından 20 kişi falan olsak da herkesin kazanma şansı %50 olsa biraz heyecanı olur bu ne böyle aşevi gibi. :lol:

Beni de sayabilirsin. Katılayım.

Cioss Julius U.X. said:

Yaz benide Cios reiz.

Vizyon sahibi dolandırıcı TL ile çalışmıyor. Ninenin hesabını yolla beni kandırmayı başardın. Sülün osman gibi çar hey gidi hey.

komünist bu arkadaşlar, çekilişe katılmayın. ortada çekiliş diye birşey yok. adama hiç mi sormuyorsunuz nerden (ç)aldın keyleri diye. dolandırıyor çoluk çocuğu.

İnsanın verdiği bir kararın doğru olduğunu anlaması ne kadar güzel bir his.

Hakan Balamir said:
Vizyon sahibi dolandırıcı TL ile çalışmıyor. Ninenin hesabını yolla beni kandırmayı başardın. Sülün osman gibi çar hey gidi hey.
Katılmak istiyor musun istemiyor musun bugün yarın çekerim çünkü.

Mafya Babası Hawkeye said:
komünist bu arkadaşlar, çekilişe katılmayın. ortada çekiliş diye birşey yok. adama hiç mi sormuyorsunuz nerden (ç)aldın keyleri diye. dolandırıyor çoluk çocuğu.
Enee başta şaka sandım. :grin:

Back
Top Bottom