[BİTTİ] Rastgele 10 adet Steam anahtarı çekilişi

Users who are viewing this thread

E beni de yaz o zaman, maksat boşluk dolsun. :grin:

Cioss Julius U.X. said:
Elimde 10 adet random key paketinden gelen anahtar var. Kendim kullanmayacağım için hiç yoktan dağıtayım belki beleş diye ilgilenen olur dedim. En az 10 kişi katılana kadar beklemeyi düşünüyorum. Daha fazla katılan olursa daha iyi olur bekleriz belki bir kaç gün daha. 10 oyunun ne olduğu kazanan kişilere rastgele vereceğim için sürpriz olsun, zaten çok iyi AAA bir şeyler beklemeyin ama sıkıcı forum ortamında biraz farklılık olsun en azından. :smile:

Katılmak isteyenlerin bu iletiyi alıntı yaparak bu konu altında cevaplamaları yeterli.

Cioss Julius U.X. said:
Elimde 10 adet random key paketinden gelen anahtar var. Kendim kullanmayacağım için hiç yoktan dağıtayım belki beleş diye ilgilenen olur dedim. En az 10 kişi katılana kadar beklemeyi düşünüyorum. Daha fazla katılan olursa daha iyi olur bekleriz belki bir kaç gün daha. 10 oyunun ne olduğu kazanan kişilere rastgele vereceğim için sürpriz olsun, zaten çok iyi AAA bir şeyler beklemeyin ama sıkıcı forum ortamında biraz farklılık olsun en azından. :smile:

Katılmak isteyenlerin bu iletiyi alıntı yaparak bu konu altında cevaplamaları yeterli.
Ben de katılıyorum.  :smile:

Cioss Julius U.X. said:

alalım bakalım, dandik bir oyun

Cioss Julius U.X. said:

Katılmak İstiyorum. Yeni bir macera olur belki benim için.

Video uğraştırdı lan. Çekilişimiz burada bitmiştir. Kazananlara tebrikler, kazanamayanlara başka seferler için bol şans. Kazananlara ürün anahtarlarını yolladım az önce.

Edit: Bu arada keyleri seçip sıralarken neyin ne olduğunu sildim yani ne kazandınız ben de bilmiyorum. :lol:

Bahtsızlık ya bu çekiliş şansımı birkaç yıl önce kazandığım gs forması ile bitirdim hatta bütün şansımı diyeyim.Kazananlara tebrikler  :party: :party:

Cioss Julius U.X. said:
Neden herkes Bannerlord sanmış, konunun hiçbir yerinde geçmedi oysa ki? :grin:
Konu boyunca aklımın ucundan bile geçmedi mesela ama key meselesine çok odaklandık galiba,  keyi görünce direkt beynimde sesleri duymaya başladım 'bu konu aslında bir bahaneyse, güzel bi sürpriz yapayım falan dediyse vs. ms.' gibi..

Çekiliş ve oyun için teşekkür ederim Cioss reis. Kesene bereket.
Oyunun ne olduğunu bilmiyorum. Çünkü daha pc yi açamadım. Pc yi açamadım çünkü servise geç kalıyorum.  :lol:

Back
Top Bottom