Sonbahar Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hakan Balamir said:
VPN açmadan youtube giremiyorum sizde de durum böyle mi?
Bunu yazmaya gelmiştim, 1-2 saat öncesine kadar instagrama da giremiyordum şuan giriyorum, meraktan kontrol ettim facebook'a da giremiyorum, twitter da pert bu arada. Giremediğim sitelerin hepsinde ''Bu siteye ulaşılamıyor'' hatasını alıyorum, Türknet ve windows 10 kullanıyorum, arıza kaydı bıraktım cevap bekliyorum. Vpn iyi hoşta hızım çok yavaş vpn kullandığım zaman 480p zor izliyorum. 

Hakan Balamir said:
Ne güzel gül gibi kullanıyorduk ya ne oldu ki hiç böyle olmazdı
Benim bu servis sağlayıcısından yüzüm hiç gülmedi 3 aydır, sen şanslıymışsın. TürkNet'i Enis Kirazoğlu'nun reklamını gördükten sonra İstanbula gelince aldım, almaz olaydım. Kurulum süreci dahil olmak üzere sürekli sıkıntı çıkardılar bana, neyse ki taahhüt yok. Müsait olduğum ilk tarihte kapattırıp superonline almayı düşünüyorum. En başta altyapınız müsait size 35-100 mbs arası hız verebiliriz dediler, verdikleri hepi topu 19 bunun dışında sürekli ip kaybediyor 1-2 dk lık internet kopmaları yaşıyorum ee Allah belanızı versin daha ne diyebilirim ki. Aradığınız zaman karşınızda teknik servis elemanı bulamama durumunu ve destek çağrısı bıraktığınızda 1 gün sonra dönmelerini saymıyorum.

Türkiye'de internet işi şans işi ya bir servis sağlayıcısının alt yapısı senin bölgende kötüyse istediği kadar uğraşsınlar. Bu tt laneti servis sağlayıcılarını domine etmeyi ne zaman bırakır o zaman biraz gelişime yaşanır.

Cioss Julius U.X. said:
https://www.technopat.net/2019/11/19/turknet-kullanicilari-youtube-ve-twittera-erisemiyor/

Kıskançlıktan bişi mi yaptılar lan acaba? :grin:
Yalnız sonda lafı gediğine çakmışlar.  :smile:

project blue book izleyen varmı ya, izlemiyosanız izleyin bence çok güzel bişe 21 ocakta ikinci sezonu geliyomuş

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom