Sonbahar Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Baharın tadını bilmeyen zevksizdir. Yaz-Kış radikal mevsimler, biri yakar biri dondurur ikisi de leş gibi geçer. Bahar ayları ise ne güzel kimi zaman şefkatli bir yağmur, kimi zaman ılık bir rüzgar. Biri yavaş yavaş kalın giydirmeye başlar oh be kavrulmaktan kurtulduk ama donmuyoruz dersin biri donmuş kemiklerini ısıtmaya başlar 14 dereceyi görelim de biraz yüzümüz gülsün dedirtir.

Ayrıca kış ayında doğanlar çok çekimsiz oluyormuş.

Neden anlam denen şey arzularla bu kadar paralel? Neden mazlumların hakkı için çalışmak bir insana yardım ettiğimde hayat amacım olurken uykumdan uyanmak için bir neden aradığımda bütün anlamını yitiriyor?

Elimde 10 tane Steam anahtarı var. Baştan söyleyeyim pek de iyi oyunlar değil o yüzden dağıtmayı düşünüyorum. Çekiliş falan mı yapalım yoksa ilk kim istiyorsa ona ben rastgele bir anahtar mı atayım? Oyunların adlarını yazarsam hiç heyecanı kalmaz bu arada. :razz:

Hala daha uygun bir yol bulamadım. Pat diye 10 tane keyi buraya atsam herkes aynı anda bakamıyor, ilk gören hepsini birden alabilir bir eğlencesi kalmaz. Çekiliş yapsak rastgele versek alan kişilere haksızlık olur.

10 kişi çıkana kadar bekleyip online bir çekiliş programıyla eşleştirebilirim belki.

Cioss Julius U.X. said:
Hala daha uygun bir yol bulamadım. Pat diye 10 tane keyi buraya atsam herkes aynı anda bakamıyor, ilk gören hepsini birden alabilir bir eğlencesi kalmaz. Çekiliş yapsak rastgele versek alan kişilere haksızlık olur.

10 kişi çıkana kadar bekleyip online bir çekiliş programıyla eşleştirebilirim belki.
Arada böyle indirimler çok güzel oluyor.
images

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom