Aktif Oyuncu Listesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Mr. Fleshcer said:
Ayrı bir liste açılması komik olup, abes kaçacaktır. Dilersen ben sana düzenleyip; atayım. Siz aranızda değerlendirin, publish edin?
Yanlış anladın sen bu liste olayını sanırım. Daha öncede açıklamalarımda söylediğim gibi bu liste bir resmiyet kazandırmıyor. Bu liste benim görüşlerimi içeriyor yani başka birisinin bir liste hazırlamasında komik olucak veya abes kaçıcak birşey yok. Sonuçta düşüncelerini belirtiyorsun.  Eğer liste hazırlamak gibi bir isteğin varsa da Kiron ile konuşmalısın. Ben kendi listemde bir değişiklik yapmak istemiyorum.

Listeleme için varolan ön izin koşulu global forumda yaşanan kavgaların bir benzerinin Türkçe Forum'da yaşanmasını engellemek içindi ancak herhangi bir tehlike kaldığını düşünmüyoruz artık. Bu sebepten kendi listenizi forum yönetimine sormadan da artık hazırlayabilirsiniz.
İyi forumlar!

Kiron said:
Listeleme için varolan ön izin koşulu global forumda yaşanan kavgaların bir benzerinin Türkçe Forum'da yaşanmasını engellemek içindi ancak herhangi bir tehlike kaldığını düşünmüyoruz artık. Bu sebepten kendi listenizi forum yönetimine sormadan da artık hazırlayabilirsiniz.
İyi forumlar!
moruq o zaman benim listeyi açsana o kadar emek vardı

th

Mandacı Ağlatan said:
sıralamalar komik xd
O halde yeni bir liste ellerinden öper.  :oops: :party:

Kiron said:
İyi forumlar!
Ben pek de forum yetkilisi izni olmadan liste yapılmasına katılmıyorum açıkçası. Konuyu açtıktan sonra bazılarının paylaştığı listeler oldu tabii izinsiz olduğu için silindiler fakat yapılan yorumlara ve bulunduğumuz komünite ye bakınca kesinlikle senin başının ağrıyacağını düşünüyorum  :grin:

Mafya Babası Hawkeye said:
beni piyadede en alta yazar mısınız
Bir sonraki trene artık  :smile:

TheodeN ? Ozzy said:
Hiruko said:
ReaPsoT AreLysoT  gibi kaliteli/yetenekli oyuncuların listede bulunmaması üzücü

meapmot abimin gücünü kim 109 yaptı olm?
Lütfen gereksiz tartışmalarınızı başka yerde yapın.

Bu arada TR gelmiş geçmiş en iyi klanlar gibi bir liste fikrini Paralyzer vermişti ve düşündüm de fakat 2015 öncesine fazla hakim değilim eğer o konuda bir liste yaparsam eski klanlar tarafından yanlış anlaşılabilirim eğer bu konuda yardım edecek birisi varsa bana ulaşsın lütfen.

Firates said:
Firates 100 neden yok
Yaşlı kurt ölmedi mi ya?  :grin: Ayrıca liste aktif oyuncuları barındırıyor. Eğer klanlar ile ilgili bir liste hazırlayabilirsem WTF klanı kesinlikle o listede olacaktır.

Thorin said:
Ben pek de forum yetkilisi izni olmadan liste yapılmasına katılmıyorum açıkçası. Konuyu açtıktan sonra bazılarının paylaştığı listeler oldu tabii izinsiz olduğu için silindiler fakat yapılan yorumlara ve bulunduğumuz komünite ye bakınca kesinlikle senin başının ağrıyacağını düşünüyorum  :grin:
Aşırı troll içerik zaten bölüm kurallarına uymayacağından yine moderasyona iş düşüyor. Buradaki asıl olgu bir 'izin' alma sisteminin gerekli olup olmaması. Bir süre önce gerekliydi ancak şimdi değil. İnsanların bu forumda bir şeyler için izin alması, olması gereken bir durum değil. İstisnalar dışına çıkmamalı. Sonuç olarak burası bir topluluk. Yönetimin dolayısıyla benim bu izin almaya dayalı sistemi uzun süre elimizde tutmamız çok etik değil. Benim de hoşuma gitmiyordu. Forum yönetimini olmaması gereken bir pozisyona sokuyordu.
White Snake said:
Kiron şu "USTAD OYUNCU LİSTESİ" konusunu kapamasaydın keşke :grin: tatlı bi trol dönerdi orda, başka bi yere taşıyamaz mısın onu? :grin:
Onu kilitlememeyi düşündüm başta ama çok konu dışı. O konuyu ben de sevmiştim. Konu dışına doğrudan taşıyamam ama alternatif bir çözüm olabilir. Bakalım... Belki bir şeyler düşünebilirim. Çok uzak değilim bu fikre.  :eek:

Kiron said:
İyi forumlar!
Abi yapma etme verme şu izni

Son turnuvaları da göze alarak bir kaç ekleme ve değişiklik yaptım. Yeni forum yüzünden konu biraz saldırıya uğramış gibiydi onu da düzeltmeye çalıştım :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom