Aktif Oyuncu Listesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ssiyah said:
Açık konuşmak gerekirse listenin son derece hatalı olduğunu düşünüyorum. En basitinden
Fearless , Mountain, Metehanyus , Gorgi bu isimler benden daha iyi piyadeler benim 7-0 attığım adamın altında olamazlar. Ayrıca Thorin kimlere danışarak hazırladın bu listeyi bu da ayrı bir konu. En çok kızdığım nokta Mountain gibi TR nin en iyi piyadelerinden birisini sona yazman olmuştur.
Öncelikle bu liste herhangi bir resmiyet barındırmıyor. Bu sadece benim ve bir kaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış daha çok kişisel düşünceleri temsil eden bir liste. Konu açıklamalarını ve Kiron'un yaptığı açıklamayı eğer okuduysan bunları yazmazdın diye düşünüyorum. Ayrıca bu listede özellikle piyadelerin takım oyunlarına bakılarak değerlendirdik ve burada sonuncu sıra diye birşey de yok.(top20, top25) En alt kısımda yer alması onun Tr'de ki en kötü piyade olması anlamına gelmiyor çünkü bu liste benim kişisel düşüncem. Yazdıklarının hiç birisinde olumlu birşey görmüyorum Ssiyah. Listeyi yaklaşık 2-3 haftadır yapmak için izin istiyordum ve Kiron'da bana bu izni verdi ki ben bunu açıklamada belirttim. Dediğim gibi ne konu açıklamalarını ne de Kiron'un özetlediği kısmı okumamışsın.

Thorin said:
Ssiyah said:
Açık konuşmak gerekirse listenin son derece hatalı olduğunu düşünüyorum. En basitinden
Fearless , Mountain, Metehanyus , Gorgi bu isimler benden daha iyi piyadeler benim 7-0 attığım adamın altında olamazlar. Ayrıca Thorin kimlere danışarak hazırladın bu listeyi bu da ayrı bir konu. En çok kızdığım nokta Mountain gibi TR nin en iyi piyadelerinden birisini sona yazman olmuştur.
Öncelikle bu liste herhangi bir resmiyet barındırmıyor. Bu sadece benim ve bir kaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış daha çok kişisel düşünceleri temsil eden bir liste. Konu açıklamalarını ve Kiron'un yaptığı açıklamayı eğer okuduysan bunları yazmazdın diye düşünüyorum. Ayrıca bu listede özellikle piyadelerin takım oyunlarına bakılarak değerlendirdik ve burada sonuncu sıra diye birşey de yok.(top20, top25) En alt kısımda yer alması onun Tr'de ki en kötü piyade olması anlamına gelmiyor çünkü bu liste benim kişisel düşüncem. Yazdıklarının hiç birisinde olumlu birşey görmüyorum Ssiyah. Listeyi yaklaşık 2-3 haftadır yapmak için izin istiyordum ve Kiron'da bana bu izni verdi ki ben bunu açıklamada belirttim. Dediğim gibi ne konu açıklamalarını ne de Kiron'un özetlediği kısmı okumamışsın.
Bu liste senin ve birkaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış bir liste olabilir. Yapmış olduğum yorum da benim şahsi düşüncelerim.
Konu açıklamalarını ve bütün girdileri okudum ona göre kendi yorumumu belirttim. Bilmediğim konu hakkında yorum yapmam. Bu listenin hazırlanmasında hatalı olduğunu düşünmemin diğer bir nedeni de aktiflik kriterinin en ön planda tutulmasıdır. Yazdıklarımda da illa olumlu bir şey görmen gerekmiyor. Yapılan eleştirilere eleştiri ile cevap vererek kendi düşüncelerini rasyonalize edemezsin.

Ssiyah said:
Thorin said:
Ssiyah said:
Bu liste senin ve birkaç oyuncunun fikriyle hazırlanmış bir liste olabilir. Yapmış olduğum yorum da benim şahsi düşüncelerim.
Konu açıklamalarını ve bütün girdileri okudum ona göre kendi yorumumu belirttim. Bilmediğim konu hakkında yorum yapmam. Bu listenin hazırlanmasında hatalı olduğunu düşünmemin diğer bir nedeni de aktiflik kriterinin en ön planda tutulmasıdır. Yazdıklarımda da illa olumlu bir şey görmen gerekmiyor. Yapılan eleştirilere eleştiri ile cevap vererek kendi düşüncelerini rasyonalize edemezsin.
Ben herkesden olumlu bir yorum beklemiyorum oranın yanlış anlaşılacağını ben de düşündüm ama eğer ki orayı cevaplarsan da bir cevap düşünmüştüm aklımda. Seni tanıyorum Ssiyah. İyi bir insansın ve beraber oynadığımız sürece ağzından küfür dolu bir tek cümle duymadım. Ben sadece senden olumlu herhangi bir cümle bekledim. Eleştirmek tabi ki de hakkın ona bir şey söylemedim zaten. Aktif Oyuncu Değerlendirmesi veya Aktif Oyuncu Listesi önümdeki iki seçenek bunlardı. İlkini seçsem bu konuda daha az eleştiri olurdu belki ama ben ikinciyi seçtim. Tekrar da belirtmek istiyorum bu listede bireysel oynayışa değil, maçlardaki en önemli faktöre yani takım oyununa bakılarak değerlendirildi. Özelden pasif olduğunu belirttiğin için seni listeden çıkartmamı istedin. Senin düşüncen tabi ki de saygı duyacağım.

Ssiyah pasif olduğu için listeden çıkartılmıştır.

Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Herkese selamlar! Avrupa formunda şu an hayli popüler olan bir olay var: Aktif Oyuncu Listeleri. Biz de bu olayı Türk komünitesi'ne uyarlamak istedik. Elbette bu liste her şeyi net bir şekilde ortaya koymuyor ama en azından bizleri, şu anda aktif olarak oynayan oyuncular hakkında kabaca bi fikir sahibi edebilir. Listede yer alan oyuncular hakkındaki puanlamaya, daha çok onlar hakkında yaptığımız gözlemler sonucunda karar verdik ve göz önünde tuttuğumuz en önemli faktör ise oyuncuların aktifliğiydi. Elbette ki bu listedeki puanlamalar kimileri için tam yerinde olabilir, aynı şekilde kimileri içinse bir o kadar kötü olabilir. Umuyoruz ki bu liste, hepimiz için bir nebze aydınlatıcı, kendinden sonrakiler içinse öncü olur...

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Tomayus 99
TR.png
Lidor 97
TR.png
Jara 96
TR.png
Melanippe 95
TR.png
Gordios 94
TR.png
Yuzarsif 94
TR.png
Cara 93
TR.png
Vortex 93
TR.png
Yolcu 93
TR.png
Karahan 92
TR.png
Echelon 90
TR.png
Kiymali Danino 90

TR.png
Aerat 89
TR.png
Poer 89
TR.png
Xlasis 89
TR.png
Fearless 88
TR.png
Horac 88
TR.png
Scepion 88
TR.png
Penthos 87
TR.png
Cabbar 85
TR.png
Feodras  85

TR.png
Bladee 83
TR.png
HasmetliTosunGorgiBey 83
TR.png
Metehanyus 83
TR.png
Mountain 83

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Xerxes 99
TR.png
Samu 98
TR.png
Koso 97
TR.png
Airelhach 96
TR.png
Thorin 95
TR.png
Feronia 93
TR.png
Irsman 92

TR.png
Invincible 88
TR.png
Exca 87
TR.png
Queas 87
TR.png
Mockingbird 86
TR.png
Sepia 85

TR.png
Eski 83
TR.png
Pierro 82
TR.png
Patates 80
TR.png
Iraneth 79
TR.png
ZaferBey 79
TR.png
Gameshero 78
TR.png
Kursad 78
TR.png
Foyyek 76

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Nomes 99
TR.png
Flawin 96
TR.png
Mace 96
TR.png
Earendil 93
TR.png
Hun 93
TR.png
Blackmore 90
TR.png
Colonel 90
TR.png
Conan 90

TR.png
Aksungur 89
TR.png
Alex 88
TR.png
Capitaine 86
TR.png
Garvidel 86
TR.png
FranzJoseph 85
TR.png
Lalulaa 85
TR.png
Squertmen 85

TR.png
Keykubat 84
TR.png
Hepreai 83
TR.png
Serthas 83
TR.png
Laylet 82
TR.png
Medium 82
TR.png
Hosu 80
TR.png
AttilaHan 79
TR.png
Sindarin 79
TR.png
Paralyzer 78
TR.png
Ryotaink 78
TR.png
Duvar 77

Mansiyon Listesi

"Bu listedeki oyuncular son zamanlarda oynamayı bırakmış, oynamaya tekrar başlarlarsa kesinlikle listede üst sıralarda olacak oyuncular."

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Khefren
TR.png
Pendragon
TR.png
Mete Khan
TR.png
Kiron
TR.png
Faramir

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Menethil
TR.png
Rayden
TR.png
Tırtıl
TR.png
Toi
TR.png
Quake

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Sikici_Ottoman
TR.png
Tyhke
TR.png
Sir_Arthur
TR.png
Relexan
TR.png
Belendor

Puanlamayı yaparken çoğu zaman danıştığım ve ettiği yardımlardan dolayı Samu'ya, sunduğu fikirler ve bu konuyu açmamıza izin verdiği için Kiron'a ve forum formatını kullanmama izin verdiği için Kane'e çok teşekkür ediyorum.

Eline sağlık güzel hazırlamışsın ama yanlış yazmışsın 86 dır o 76 değil  :fruity: :fruity: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

Foyyek said:
Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Herkese selamlar! Avrupa formunda şu an hayli popüler olan bir olay var: Aktif Oyuncu Listeleri. Biz de bu olayı Türk komünitesi'ne uyarlamak istedik. Elbette bu liste her şeyi net bir şekilde ortaya koymuyor ama en azından bizleri, şu anda aktif olarak oynayan oyuncular hakkında kabaca bi fikir sahibi edebilir. Listede yer alan oyuncular hakkındaki puanlamaya, daha çok onlar hakkında yaptığımız gözlemler sonucunda karar verdik ve göz önünde tuttuğumuz en önemli faktör ise oyuncuların aktifliğiydi. Elbette ki bu listedeki puanlamalar kimileri için tam yerinde olabilir, aynı şekilde kimileri içinse bir o kadar kötü olabilir. Umuyoruz ki bu liste, hepimiz için bir nebze aydınlatıcı, kendinden sonrakiler içinse öncü olur...

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Tomayus 99
TR.png
Lidor 97
TR.png
Jara 96
TR.png
Melanippe 95
TR.png
Gordios 94
TR.png
Yuzarsif 94
TR.png
Cara 93
TR.png
Vortex 93
TR.png
Yolcu 93
TR.png
Karahan 92
TR.png
Echelon 90
TR.png
Kiymali Danino 90

TR.png
Aerat 89
TR.png
Poer 89
TR.png
Xlasis 89
TR.png
Fearless 88
TR.png
Horac 88
TR.png
Scepion 88
TR.png
Penthos 87
TR.png
Cabbar 85
TR.png
Feodras  85

TR.png
Bladee 83
TR.png
HasmetliTosunGorgiBey 83
TR.png
Metehanyus 83
TR.png
Mountain 83

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Xerxes 99
TR.png
Samu 98
TR.png
Koso 97
TR.png
Airelhach 96
TR.png
Thorin 95
TR.png
Feronia 93
TR.png
Irsman 92

TR.png
Invincible 88
TR.png
Exca 87
TR.png
Queas 87
TR.png
Mockingbird 86
TR.png
Sepia 85

TR.png
Eski 83
TR.png
Pierro 82
TR.png
Patates 80
TR.png
Iraneth 79
TR.png
ZaferBey 79
TR.png
Gameshero 78
TR.png
Kursad 78
TR.png
Foyyek 76

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Nomes 99
TR.png
Flawin 96
TR.png
Mace 96
TR.png
Earendil 93
TR.png
Hun 93
TR.png
Blackmore 90
TR.png
Colonel 90
TR.png
Conan 90

TR.png
Aksungur 89
TR.png
Alex 88
TR.png
Capitaine 86
TR.png
Garvidel 86
TR.png
FranzJoseph 85
TR.png
Lalulaa 85
TR.png
Squertmen 85

TR.png
Keykubat 84
TR.png
Hepreai 83
TR.png
Serthas 83
TR.png
Laylet 82
TR.png
Medium 82
TR.png
Hosu 80
TR.png
AttilaHan 79
TR.png
Sindarin 79
TR.png
Paralyzer 78
TR.png
Ryotaink 78
TR.png
Duvar 77

Mansiyon Listesi

"Bu listedeki oyuncular son zamanlarda oynamayı bırakmış, oynamaya tekrar başlarlarsa kesinlikle listede üst sıralarda olacak oyuncular."

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Khefren
TR.png
Pendragon
TR.png
Mete Khan
TR.png
Kiron
TR.png
Faramir

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Menethil
TR.png
Rayden
TR.png
Tırtıl
TR.png
Toi
TR.png
Quake

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Sikici_Ottoman
TR.png
Tyhke
TR.png
Sir_Arthur
TR.png
Relexan
TR.png
Belendor

Puanlamayı yaparken çoğu zaman danıştığım ve ettiği yardımlardan dolayı Samu'ya, sunduğu fikirler ve bu konuyu açmamıza izin verdiği için Kiron'a ve forum formatını kullanmama izin verdiği için Kane'e çok teşekkür ediyorum.

Eline sağlık güzel hazırlamışsın ama yanlış yazmışsın 86 dır o 76 değil  :fruity: :fruity: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

sen aktif misin lo bi kere​

White Snake said:
Foyyek said:
Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Tomayus 99
TR.png
Lidor 97
TR.png
Jara 96
TR.png
Melanippe 95
TR.png
Gordios 94
TR.png
Yuzarsif 94
TR.png
Cara 93
TR.png
Vortex 93
TR.png
Yolcu 93
TR.png
Karahan 92
TR.png
Echelon 90
TR.png
Kiymali Danino 90

TR.png
Aerat 89
TR.png
Poer 89
TR.png
Xlasis 89
TR.png
Fearless 88
TR.png
Horac 88
TR.png
Scepion 88
TR.png
Penthos 87
TR.png
Cabbar 85
TR.png
Feodras  85

TR.png
Bladee 83
TR.png
HasmetliTosunGorgiBey 83
TR.png
Metehanyus 83
TR.png
Mountain 83

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Xerxes 99
TR.png
Samu 98
TR.png
Koso 97
TR.png
Airelhach 96
TR.png
Thorin 95
TR.png
Feronia 93
TR.png
Irsman 92

TR.png
Invincible 88
TR.png
Exca 87
TR.png
Queas 87
TR.png
Mockingbird 86
TR.png
Sepia 85

TR.png
Eski 83
TR.png
Pierro 82
TR.png
Patates 80
TR.png
Iraneth 79
TR.png
ZaferBey 79
TR.png
Gameshero 78
TR.png
Kursad 78
TR.png
Foyyek 76

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Nomes 99
TR.png
Flawin 96
TR.png
Mace 96
TR.png
Earendil 93
TR.png
Hun 93
TR.png
Blackmore 90
TR.png
Colonel 90
TR.png
Conan 90

TR.png
Aksungur 89
TR.png
Alex 88
TR.png
Capitaine 86
TR.png
Garvidel 86
TR.png
FranzJoseph 85
TR.png
Lalulaa 85
TR.png
Squertmen 85

TR.png
Keykubat 84
TR.png
Hepreai 83
TR.png
Serthas 83
TR.png
Laylet 82
TR.png
Medium 82
TR.png
Hosu 80
TR.png
AttilaHan 79
TR.png
Sindarin 79
TR.png
Paralyzer 78
TR.png
Ryotaink 78
TR.png
Duvar 77

Mansiyon Listesi

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Khefren
TR.png
Pendragon
TR.png
Mete Khan
TR.png
Kiron
TR.png
Faramir

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Menethil
TR.png
Rayden
TR.png
Tırtıl
TR.png
Toi
TR.png
Quake

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Sikici_Ottoman
TR.png
Tyhke
TR.png
Sir_Arthur
TR.png
Relexan
TR.png
Belendor

sen aktif misin lo bi kere

Tabi len bi 3-5 gündür giremiyorum ?

Yolcu said:
Şahsuvarı listede görmemek çok üzücü.Kendisi Tr'nin en iyi atlılarından birisiydi :sad:
Şahsuvar'ı fen lisesinde salmıyorlarmış oynaması için. Biz de eklemeyelim dedik  :grin:

Foyyek said:
Thorin said:
Aktif Oyuncu Listesi

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Tomayus 99
TR.png
Lidor 97
TR.png
Jara 96
TR.png
Melanippe 95
TR.png
Gordios 94
TR.png
Yuzarsif 94
TR.png
Cara 93
TR.png
Vortex 93
TR.png
Yolcu 93
TR.png
Karahan 92
TR.png
Echelon 90
TR.png
Kiymali Danino 90

TR.png
Aerat 89
TR.png
Poer 89
TR.png
Xlasis 89
TR.png
Fearless 88
TR.png
Horac 88
TR.png
Scepion 88
TR.png
Penthos 87
TR.png
Cabbar 85
TR.png
Feodras  85

TR.png
Bladee 83
TR.png
HasmetliTosunGorgiBey 83
TR.png
Metehanyus 83
TR.png
Mountain 83

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Xerxes 99
TR.png
Samu 98
TR.png
Koso 97
TR.png
Airelhach 96
TR.png
Thorin 95
TR.png
Feronia 93
TR.png
Irsman 92

TR.png
Invincible 88
TR.png
Exca 87
TR.png
Queas 87
TR.png
Mockingbird 86
TR.png
Sepia 85

TR.png
Eski 83
TR.png
Pierro 82
TR.png
Patates 80
TR.png
Iraneth 79
TR.png
ZaferBey 79
TR.png
Gameshero 78
TR.png
Kursad 78
TR.png
Foyyek 76

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Nomes 99
TR.png
Flawin 96
TR.png
Mace 96
TR.png
Earendil 93
TR.png
Hun 93
TR.png
Blackmore 90
TR.png
Colonel 90
TR.png
Conan 90

TR.png
Aksungur 89
TR.png
Alex 88
TR.png
Capitaine 86
TR.png
Garvidel 86
TR.png
FranzJoseph 85
TR.png
Lalulaa 85
TR.png
Squertmen 85

TR.png
Keykubat 84
TR.png
Hepreai 83
TR.png
Serthas 83
TR.png
Laylet 82
TR.png
Medium 82
TR.png
Hosu 80
TR.png
AttilaHan 79
TR.png
Sindarin 79
TR.png
Paralyzer 78
TR.png
Ryotaink 78
TR.png
Duvar 77

Mansiyon Listesi

Me4xRUn.png
Piyade

TR.png
Khefren
TR.png
Pendragon
TR.png
Mete Khan
TR.png
Kiron
TR.png
Faramir

W6wG6BX.png
Okçu

TR.png
Menethil
TR.png
Rayden
TR.png
Tırtıl
TR.png
Toi
TR.png
Quake

kCk2oKo.png
Atlı

TR.png
Sikici_Ottoman
TR.png
Tyhke
TR.png
Sir_Arthur
TR.png
Relexan
TR.png
Belendor

Eyvallah.​

Bladee'nin en azından Cabbar arkadaşımızdan daha yüksekte olması, Mesronn'un da aynı şekilde 90+ puanla listede bulunması, Charon'un da listede bulunmasını ayrıca Fearless'in de listede daha yüksek sıralarda olması gerekiyor. Her ne kadar bireysele değil de takım oyununa baktığınızı söyleseniz de bence Bladee, Mesronn ve Charon her şekilde ister bireysel olarak ister takım oyunu olarak önlerinde olan birkaç oyuncudan çok daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca tanımadığınız veya klan ortamlarında olmayıp da çok iyi oyuncu olduğunu düşündüğüm daha nice insan var. Herkese başarılar.

asuganbeg said:
Bladee'nin en azından Cabbar arkadaşımızdan daha yüksekte olması, Mesronn'un da aynı şekilde 90+ puanla listede bulunması, Charon'un da listede bulunmasını ayrıca Fearless'in de listede daha yüksek sıralarda olması gerekiyor. Her ne kadar bireysele değil de takım oyununa baktığınızı söyleseniz de bence Bladee, Mesronn ve Charon her şekilde ister bireysel olarak ister takım oyunu olarak önlerinde olan birkaç oyuncudan çok daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca tanımadığınız veya klan ortamlarında olmayıp da çok iyi oyuncu olduğunu düşündüğüm daha nice insan var. Herkese başarılar.
Listede ki çoğu kişi arkadaşı olduğu için böyle bir sonuç çıkmış takmamak lazım neyse emeğe saygı

Cerci said:
asuganbeg said:
Listede ki çoğu kişi arkadaşı olduğu için böyle bir sonuç çıkmış takmamak lazım neyse emeğe saygı
:d

asuganbeg said:
Cerci said:
asuganbeg said:
:d
Ne Kiron'un liste hakkında yaptığı açıklamayı ne de benim yapmış olduğum açıklamaları okumadan yani bilip bilmeden konuşmayın lütfen. Bu liste ne bir resmiyet ne de sizin oyuncular hakkındaki görüşlerinizi yansıtmıyor. Bu liste benim görüşlerimi gösteriyor yani artık bunu anlayabilirseniz ben de komünite olarak bir tık üst seviyeye çıktığımızı kabul ediceğim. Pasif oyuncular konusunda fikirlerinize açığım dedim, oyuncuların puanları hakkında değil.

asuganbeg said:
Adam haklı thorin saydığı oyuncuların hepsi 99dan aşağı olmamalı(!)

Emre'nin(Kosovalı) yeri olmamış. Görkemle(XerXes) aynı kefede kesinlikle.

Beni de yutmuşunuz hee.. Üzücü  :shifty:

Bir liste hazırlanmış ama; aşağıda ki oyuncuları daha tanımamış adamlar bile listeye dahil olup; üst sıralarda yer tutmuş. (AKTİF yazısının farkındayım. Hemen triggerlanmayın. Alta doğru okumaya devam.)

Rubarjiman yok, paRantez, Kursad, cikcik, AlperCem, addar, Gladiator, Legolas, Seydihan, Azrail, Vicente, KaraGun.. (ben buraya 10+ tane daha isim yazarım aynı kumaş.)

Çoğu pasif, doğrudur. Bir çoğu da yazdan yaza aktiflik gösteriyor. Mansion'a Ha koyulur, koyulmaz yine sizin zat-ı keyfinize bağlı. Belki de yeni bir başlık açılarak Honored Players adı altında TR Communitysine uzun süre hizmet etmiş oyuncular yazılabilir, isimleri sürdürülebilir. Kafanıza yatarsa Samu ve Kiron gerekli intel'e sahipler ama ben de eski community hakkında yardımcı olabilirim. Her şekilde; Elinize, emeğinize sağlık.

Kevin/Typhon said:
Mr. Fleshcer said:
Emre'nin(Kosovalı) yeri olmamış. Görkemle(XerXes) aynı kefede kesinlikle.

Beni de yutmuşunuz hee.. Üzücü  :shifty:

Bir liste hazırlanmış ama; aşağıda ki oyuncuları daha tanımamış adamlar bile listeye dahil olup; üst sıralarda yer tutmuş. (AKTİF yazısının farkındayım. Hemen triggerlanmayın. Alta doğru okumaya devam.)

Rubarjiman yok, paRantez, Kursad, cikcik, AlperCem, addar, Gladiator, Legolas, Seydihan, Azrail, Vicente, KaraGun.. (ben buraya 10+ tane daha isim yazarım aynı kumaş.)

Çoğu pasif, doğrudur. Bir çoğu da yazdan yaza aktiflik gösteriyor. Mansion'a Ha koyulur, koyulmaz yine sizin zat-ı keyfinize bağlı. Belki de yeni bir başlık açılarak Honored Players adı altında TR Communitysine uzun süre hizmet etmiş oyuncular yazılabilir, isimleri sürdürülebilir. Kafanıza yatarsa Samu ve Kiron gerekli intel'e sahipler ama ben de eski community hakkında yardımcı olabilirim. Her şekilde; Elinize, emeğinize sağlık.
Teşekkürler. Mansiyon Listesine 5 kişiden fazla koymak istemedim ama saydığın birçok oyuncuyuda ilk başlarda listede tutmuştum fakat aktiflik göz önüne alınınca biraz pasif kaldıkları için tercih etmedim. Komünite adına oynayıp, emek sarf etmiş oyuncular için bir liste güzel olabilir ancak ben yapmayı düşünmüyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom