Author Topic: Aktif Oyuncu Listesi  (Read 3656 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ryotaink

• Sergeant
  • *
  • bummmm
    • Steam - https://steamcommunity.com/id/ryotaink/
    • YouTube - https://www.youtube.com/channel/
    • View Profile
  • Faction: Swadian
  • MP nick: Ryotaink
  • WBNWVCWF&SM&B
Re: Aktif Oyuncu Listesi
« Reply #15 on: August 19, 2019, 10:03:30 PM »
Blackmore 89 mu ? Hmmm, çok daha fazlasını hakediyor.
Ba dum tısss*

Carly

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Nord
« Reply #16 on: August 19, 2019, 10:06:08 PM »
Liste puanlama konusunda berbat, hiçbiri gerçekçi değil. Ama yinede uğraşılmış elinize sağlık :roll:

Feodras

• Knight
  • *
    • Steam - http://steamcommunity.com/id/enverland1/
    • View Profile
  • MP nick: Feodras
  • WBNWVC
« Reply #17 on: August 19, 2019, 10:13:44 PM »
Liste puanlama konusunda berbat, hiçbiri gerçekçi değil. Ama yinede uğraşılmış elinize sağlık :roll:
Biraz haklı okçu dışında pek mantıklı olmamış

Thorin

• Knight
  • *
    • Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198219940751/
    • YouTube - UCH0qZU9vNaOCzsTaI1RDWOg
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Thorin
« Reply #18 on: August 19, 2019, 10:27:42 PM »
Görüşleriniz için teşekkürler, elimizden geldiği kadar adil bir şekilde puan vermeye çalıştık. Söylediğimiz gibi listede değişiklik yapılabilir.

Blackmore

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: Blackmore/kokore
« Reply #19 on: August 19, 2019, 11:39:12 PM »
Bir emek verilmiş emeğine sağlık öncelikle.Doğrusunu söylemek gerekirse Queas ve Feodrası daha yukarılarda aradı gözüm.

Lancer Aethelwulf

• Regular
  • *
    • Steam - sCorpionR
    • Twitch.tv - aethelwulfie
    • View Profile
  • Faction: Neutral
  • MP nick: Aethelwulf
  • WB
« Reply #20 on: August 20, 2019, 12:08:07 AM »
Bir emek verilmiş emeğine sağlık öncelikle.Doğrusunu söylemek gerekirse Queas ve Feodrası daha yukarılarda aradı gözüm.

( :

Ryotaink

• Sergeant
  • *
  • bummmm
    • Steam - https://steamcommunity.com/id/ryotaink/
    • YouTube - https://www.youtube.com/channel/
    • View Profile
  • MP nick: Ryotaink
  • WBNWVCWF&SM&B
« Reply #21 on: August 20, 2019, 07:50:22 AM »
Blade 83, Feodras 85  :party:
Ba dum tısss*

Delfad0r

• Regular
  • *
  • Napalım işte bozkır koşuşturmacası...
    • Steam - swapcs/
    • Twitch.tv - Assasinthresh
    • YouTube - UCxVrcTgRzMZYoqb9RGpC8TA
    • View Profile
  • MP nick: Delfador
« Reply #22 on: August 20, 2019, 09:53:39 AM »
bu daha çok kişisel arkadaş listesi gibi geldi :P Cjj yine treni kaçırmış :D
« Last Edit: August 20, 2019, 09:59:40 AM by Delfad0r »
P(b)ump Like That

Thorin

• Knight
  • *
    • Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198219940751/
    • YouTube - UCH0qZU9vNaOCzsTaI1RDWOg
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Thorin
« Reply #23 on: August 20, 2019, 11:33:07 AM »
Teşekkürler. Bir de en yukarıda olan oyuncuya baktıkdan sonra bu arkadaşlara bakarak değerlendirirsen gayet dengeli bir puanda olduğunu farkedebilirsin.
Blade 83, Feodras 85  :party:
Bireysel oyundan çok takım oyununa ve oyuncuların başarılarına bakarak değerlendirdik diyebilirim.
bu daha çok kişisel arkadaş listesi gibi geldi :P Cjj yine treni kaçırmış :D
Senin görüşün yinede saygı duyuyorum ama kesinlikle bu düşüncen çok yanlış. Birisiyle sorunumun olması onun başarısını göz ardı ediceğim anlamına gelmiyor bu da çok yanlış olur du. Aramda sorun olan veya olmayan farketmez yeterince adil bir puan listesi oldu ki bu konuda Samu'nun baya yardımı dokundu. Listeye alınan kişiler 2017-2019 arası Tr ve Eu turnuvalarında kendilerini yeterince kanıtlamış ve şuanda da aktif olan isimler.

White Snake

• Knight at Arms
  • *
  • M Y L I T T L E P O N Y ! ! !
    • Steam - foreternity
    • View Profile
  • MP nick: PaRa
  • WBNWM&BWF&SVC
« Reply #24 on: August 20, 2019, 11:57:29 AM »
Listede bulunmam şaşırttı beni ama garvidelin de bir çok oyuncunun üstünde olması daha da şaşırttı, yine de emeklerin için teşekkürler.

GarviDel

• Sergeant at Arms
  • *
  • Forth Eorlingas!
    • Steam - GARviDEL
    • View Profile
  • MP nick: Creed_Garvidel
« Reply #25 on: August 20, 2019, 12:43:38 PM »
Listede bulunmam şaşırttı beni ama garvidelin de bir çok oyuncunun üstünde olması daha da şaşırttı, yine de emeklerin için teşekkürler.
Hiçbir iddiam yok ama bence bulunmam gereken yerdeyim. Sana kim daha iyi diye bir şey kanıtlamama gerek yok. Liste tek başına hazırlanmış bir liste değil. Konuşmadan önce eğer varsa tabi biraz kafanın içindekini kullansan gayet güzel olur. Bu liste son turnuvalara göre hazırlanmış bir liste. Son turnuvalarda başarılarımız ortada hani dersenki takımın sayesinde kazandın WBMM gibi mac formatı olan platformda kda'larimizi karşılaştırabilirsin sen ve beni veya diğer oyuncularla. Dediğim gibi liste tek hazırlanmış bir liste değil birden fazla kişinin seçimleri ile oldu bu liste.

White Snake

• Knight at Arms
  • *
    • Steam - foreternity
    • View Profile
  • WBNWM&BWF&SVC
« Reply #26 on: August 20, 2019, 12:48:55 PM »
Hiçbir iddiam yok ama bence bulunmam gereken yerdeyim. Sana kim daha iyi diye bir şey kanıtlamama gerek yok. Liste tek başına hazırlanmış bir liste değil. Konuşmadan önce eğer varsa tabi biraz kafanın içindekini kullansan gayet güzel olur. Bu liste son turnuvalara göre hazırlanmış bir liste. Son turnuvalarda başarılarımız ortada hani dersenki takımın sayesinde kazandın WBMM gibi mac formatı olan platformda kda'larimizi karşılaştırabilirsin sen ve beni veya diğer oyuncularla. Dediğim gibi liste tek hazırlanmış bir liste değil birden fazla kişinin seçimleri ile oldu bu liste.

yani o sıralamayı benimle kd karşılaştırarak mı aldın? İlginç halbu ki lafımın başında listede olduğuma şaşırmış olduğumu söylemiştim. Ayrıca insanın gerçekleri kendi kendine kimse hatırlatmadan söylemesi ne kadar güzel :)

GarviDel

• Sergeant at Arms
  • *
  • Forth Eorlingas!
    • Steam - GARviDEL
    • View Profile
  • MP nick: Creed_Garvidel
« Reply #27 on: August 20, 2019, 12:50:27 PM »

yani o sıralamayı benimle kd karşılaştırarak mı aldın? İlginç halbu ki lafımın başında listede olduğuma şaşırmış olduğumu söylemiştim. Ayrıca insanın gerçekleri kendi kendine kimse hatırlatmadan söylemesi ne kadar güzel :)
Kafanın ici gerçekten boşmuş. Listeyle benim alakam yok bende sizin gibi forumda gördüm. Listeyi Thorin, Samu ve Kiron ortak hazırladı.

White Snake

• Knight at Arms
  • *
    • Steam - foreternity
    • View Profile
  • WBNWM&BWF&SVC
« Reply #28 on: August 20, 2019, 12:51:41 PM »

Kafanın ici gerçekten boşmuş. Listeyle benim alakam yok bende sizin gibi forumda gördüm. Listeyi Thorin, Samu ve Kiron ortak hazırladı.

Listeden çok şikayetçi değilim , dediğim gibi gardelin altındaki bir çok oyuncu gardelden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum, he diyorsanız aktiflik çok daha önemli ,o zaman neden olmasın?
« Last Edit: August 20, 2019, 12:54:22 PM by White Snake »

Sahinov

• Recruit
  • *
  • By Sahin
    • Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198201349437/
    • View Profile
  • MP nick: [MTRG]~Sahin
  • WBNW
« Reply #29 on: August 20, 2019, 12:52:52 PM »
Arkadaşlar bu puanlama kişiden kişiye değişir kimi a daha iyi bulur kimi b yi  buna bi şey yapamayız.Fakat yapıcakta bir şey yok .Burda bir emek olduğunu düşünüyorum .Bence bu emeğe ne olursa olsun saygı duyulmalı.Demek istediğim şu ki  burda sidik yarıştırmaya gerek yok Uzun lafın kısası ortam zaten kimin kimden iyi olduğunu biliyor .Yinede Thorin ve diğer yardım eden kişilere bunu yaptıkalrı için teşekkür ederiz.
« Last Edit: August 20, 2019, 01:12:44 PM by Sahinov »