Steam Hesabım Telefonuma Bağlı ve Telefonum Bozuldu - Steam'a Giriş Yapamıyorum

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Lalaitha

Sergeant Knight at Arms
Selamlar,

Temmuz ayının sonlarında telefonum bozuldu. Telefonumda ses var görüntü yok, iç ekran hasar almış. Steam hesabımı zamanında telefona bağlamıştım. Bugün bilgisayardan steam hesabıma girmeyi denedim. Ancak steam mobil guard kodu istendi. Ben de doğal olarak giremedim bu kodu. Bunun sonucunda steam hesabıma giriş yapamıyorum.

Benim anlamadığım, ben steam hesabıma telefonumu ilk bağladığımda bana altı haneli bir kod verilmişti. İptal etmek için miydi neydi çok anımsamıyorum. Ama yanılmıyorsam mobil guard'ı bir gün iptal etmek içindi. Kod hala elimde bulunuyor. Kodu girersem, telefonu iptal edip işe yarar mı? Gireceksem bu kodu nereye gireceğim?

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Steam > Ayarlar > Hesap > Steam Guard Hesap Güvenliğini Yönet > Alta bak > Diğer bütün cihazların yetkisini kaldır

Böyle olması lazım.

Giriş yaparken bu koda erişimim yok de.
Sonra kart bilgilerini vs. isteyecek.Onları girdikten sonra Steam birkaç saat sonra e-posta gönderecek sana falan filan işte ordan halledebilirsin.

Giriş yap dediğimde doğrudan benden kodu istiyor. Seçenek olarak ise sadece "Tamam" ve "İptal" bulunuyor. Hesabımı telefonuma bağlamadan önce öyle bir seçenek vardı diye anımsıyorum. Sanırım sadece steam mobil guard için dediğin geçersiz.

"Giriş yaparken yardım mı lazım?" yazan bir kısmın sağında "Giriş Yapamıyorum" bölümü bulunuyor. Oraya basınca beni steam desteğe atıyor. Steam destekten zaten bir yardım talep etmiştim. Şuan yanıt bekliyorum. Ancak ben bana verilen kodun ne işe yaradığını anlamaya çalışıyorum. Steam desteğe de bunu belirttim fakat yetkili, yazımdaki kod kısmını içeren bölümü görmezden geldi. Ben de bir ileti daha attım ve şuan dönüş bekliyorum.

Arkadaşlar tamamdır, sorun çözüldü. Eğer aynı sorunu yaşayan varsa doğrudan steam'dan yardım istesin. İlk e-postayı ve hesabınızda kullandığınız herhangi bir kredi kartını biliyorsanız, steam mobil guard'ı kaldırıyorlar. Ayrıca yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Konu kilit.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom