Author Topic: [WB][SP] Lorn - ROTDK|Kara Şövalyelerin Yükselişi|  (Read 1212 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raqqa

• Knight
  • *
  • splid te pesla
    • Steam - Rakaroko
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • MP nick: raqqa
  • WBNWVCWF&SM&B
[WB][SP] Lorn - ROTDK|Kara Şövalyelerin Yükselişi|
« on: August 09, 2019, 12:51:19 PM »

Sürpriiz  :D Zamanında Sons of War ile birlikte üzerinde çalıştığım bu moda, SOW'u bıraktığımdan beri daha çok ağırlık verdim ve bitti denilebilecek kadar yakınım şuan. SOW'u beklemiş olanlara büyük müjde oluyor :D Hadi size modun hakkında daha fazla bilgi vereyim.

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

İlerleme
(click to show/hide)
« Last Edit: August 17, 2019, 01:10:20 PM by raqqa »

raqqa

• Knight
  • *
  • splid te pesla
    • Steam - Rakaroko
    • View Profile
  • WBNWVCWF&SM&B
Re: [WB][SP] Lorn - ROTDK|Kara Şövalyelerin Yükselişi|
« Reply #1 on: August 09, 2019, 12:54:31 PM »
Yeni eklenecek Özellikler buraya yazılacaktır.
(click to show/hide)
« Last Edit: August 09, 2019, 08:48:38 PM by raqqa »

raqqa

• Knight
  • *
  • splid te pesla
    • Steam - Rakaroko
    • View Profile
  • WBNWVCWF&SM&B
« Reply #2 on: August 09, 2019, 12:55:37 PM »
Rezerv 2

SonSipahi

• Veteran
  • *
    • View Profile
  • Faction: Rhodok
  • MP nick: SwordsMan_Sipahi
« Reply #3 on: August 09, 2019, 01:43:45 PM »
Sabırsızlıkla bekliyorum :D
Son's Of War modunun ana senaryocusu. Yaşasın Ulukoth!

ahmetozen45[Cladius]

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Khergit
« Reply #4 on: August 09, 2019, 08:26:30 PM »
Adam tek başına şaheser yapmış helal olsun  :D Güzel bir mod olacağa benziyor bekliyoruz  :D

Tumazhan

• Recruit
  • *
    • Steam - https://steamcommunity.com/id/khanskrca/
    • View Profile
  • Faction: Khergit
  • MP nick: KırcaKağan
« Reply #5 on: August 10, 2019, 06:09:45 PM »
Yenı Moda Başladın Ve Benım Bundan Haberım Yok H A :d

Si Shade

• Knight at Arms
  • *
  • Manyak mısın olum tabiki de günah
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Kro's Bow
« Reply #6 on: August 10, 2019, 07:03:46 PM »
Adam tek başına şaheser yapmış

(click to show/hide)

İkimizden birisi keçileri kaçırmış veya Dünya Sihirdar Vadisi ve biz de minyonlarız .
Cadı o boynuzlarla kendine mastürbasyon yapıyordu.
“Tercümesini anlat” dedi sarhoş
"Cadı o boynuzlarla oral aktiviteler yapıyor .

raqqa

• Knight
  • *
  • splid te pesla
    • Steam - Rakaroko
    • View Profile
  • WBNWVCWF&SM&B
« Reply #7 on: August 10, 2019, 07:31:54 PM »
Kro şuana kadar yaptıklarımın hepsini kendim yaptım ondan diyo.

Si Shade

• Knight at Arms
  • *
  • Manyak mısın olum tabiki de günah
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Kro's Bow
« Reply #8 on: August 10, 2019, 07:32:46 PM »
Kro şuana kadar yaptıklarımın hepsini kendim yaptım ondan diyo.
O zmn olur başarılar bide
Cadı o boynuzlarla kendine mastürbasyon yapıyordu.
“Tercümesini anlat” dedi sarhoş
"Cadı o boynuzlarla oral aktiviteler yapıyor .

Lalaitha

• Sergeant Knight at Arms
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
  • MP nick: Totoro
  • VCNWWBWF&S
« Reply #9 on: August 10, 2019, 08:01:28 PM »
 konuyu inceledim, modundan herhangi bir beklentim yok. önceki modu bir anda iptal etmen mi desem, yaşını zırt pırt değişip ona göre bahane sunman mı desem.. zerre güven vermiyorsun, gözümde bu mod çıkmaz gibi görünüyor.

raqqa

• Knight
  • *
  • splid te pesla
    • Steam - Rakaroko
    • View Profile
  • WBNWVCWF&SM&B
« Reply #10 on: August 10, 2019, 08:17:51 PM »
Yaşımı değiştirme olayı, ilk zamanlarında hesabı abim kullanıyordu ve kendi yaşını yazmış. Bende onu şu sıralar gördüm ve ismimle birlikte kendi yaşımı yaptım. Modun iptal edilmesi olayı ise, aldığım hataları cidden çoğu kişiye sormama rağmen hiç birisinden belirli bir yanıt gelmedi. Ekipçe aldığımız karar sonucu da modu iptal ettik, olay budur.
« Last Edit: August 10, 2019, 10:49:14 PM by raqqa »

Azura

• Knight
  • *
  • İç mimar
    • View Profile
  • Faction: Bandit
« Reply #11 on: August 11, 2019, 12:33:43 AM »
konuyu inceledim, modundan herhangi bir beklentim yok. önceki modu bir anda iptal etmen mi desem, yaşını zırt pırt değişip ona göre bahane sunman mı desem.. zerre güven vermiyorsun, gözümde bu mod çıkmaz gibi görünüyor.

ne kadar boş bir yorum.

Lalaitha

• *
    • View Profile
  • VCNWWBWF&S
« Reply #12 on: August 11, 2019, 06:57:09 PM »

Yaşımı değiştirme olayı, ilk zamanlarında hesabı abim kullanıyordu ve kendi yaşını yazmış. Bende onu şu sıralar gördüm ve ismimle birlikte kendi yaşımı yaptım. Modun iptal edilmesi olayı ise, aldığım hataları cidden çoğu kişiye sormama rağmen hiç birisinden belirli bir yanıt gelmedi. Ekipçe aldığımız karar sonucu da modu iptal ettik, olay budur.
kardeşim sen dalga mı geçiyorsun? sen kimi kekelemeye çalışıyorsun? zamanında da bahanelerin zırt pırt değişiyordu. bi ilk yaşına göre bahane sunuyordun, bi öbürüne göre sunuyordun. ben tutarsızlığına cevap verince sözde açıklama yapıyordun. bir hafta sonra bakıyordum, o açıklama da silinmiş. ben seni anladım birader, sana seri bahane lazım. senin mod yapacağın da yok. modunu takip eden adamlara acıyorum senin gibi bi sahtekarı bekledikleri için. git yukarıda yaptığın açıklamayı kendin oku buna kim inanır lan? görmezden gelseydin daha iyiydi.

yazık, şu modda çıkmayacak ama millet gene dikilmeye başlamış. aferin sen de böyle devam et, böyle kesin bi yerlere varırsın.

Dracheon

• Master Knight
  • *
  • I can do it. But I'm only human!
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: Dracheon
  • VCNWWBM&BWF&S
« Reply #13 on: August 11, 2019, 11:54:03 PM »
kardeşim sen dalga mı geçiyorsun? sen kimi kekelemeye çalışıyorsun? zamanında da bahanelerin zırt pırt değişiyordu. bi ilk yaşına göre bahane sunuyordun, bi öbürüne göre sunuyordun. ben tutarsızlığına cevap verince sözde açıklama yapıyordun. bir hafta sonra bakıyordum, o açıklama da silinmiş. ben seni anladım birader, sana seri bahane lazım. senin mod yapacağın da yok. modunu takip eden adamlara acıyorum senin gibi bi sahtekarı bekledikleri için. git yukarıda yaptığın açıklamayı kendin oku buna kim inanır lan? görmezden gelseydin daha iyiydi.

yazık, şu modda çıkmayacak ama millet gene dikilmeye başlamış. aferin sen de böyle devam et, böyle kesin bi yerlere varırsın.
İletin gerçekten ağır olmuş ve amacın sadece zarar vermek.Düşünmeden aklına gelenleri yazmışsın sadece.Ben de önceden ağır şeyler yazardımda böyle değil yahu.Bildiğin modu gömerdim ama uyarı falan yemezdim Hyper bana gerçekten ağır eleştiri yapıyorsun tarzı bir şey demişti.Şu iletiyi yazarken 3 saniye düşünseydin.Seni o kadar iyi tanıyorum ki bu iletiye nasıl karşılık vereceğini biliyorum :P Yaş değiştirmek sahtekarlık oluyorsa ohoo.Ben birkaç sene öncesinde oyunlara ses değiştirici programla giriyordum çocuktur deyip tınlamamasınlar diye.Ben adi sahtekarın önde gideniyim o zaman LuL

Lalaitha

• *
    • View Profile
  • VCNWWBWF&S
« Reply #14 on: August 12, 2019, 07:55:27 AM »
 sorun sadece yaş değiştirmek olsa keşke. bu herif yaşı zırt pırt değişip değiştirdiği yaşa bağlı olarak bahaneler üretiyor. git bak steam hesabında yaş 17, bu forumda 16, strateji masasında 20, düne kadar bu forumda gene yirmili bir şeydi. isteyen istediğini yapar yaşını benim haddime değil, ancak kendisi yaşı bahane üretmek için kullanıyor. bak çok basit bir örnek vereyim bana şu sahtekarı savunmayı kesin; bu arkadaş bi ara eski moduna bu aralar çok yoğunum benzeri şeyler yazdı.
 iletisi şu:
Çok az bir sahne kalmıştı onları bitirdik, yaza kadar inanılmaz yoğunum çok az görevlere bakabildim kusura bakmayın...
ben de şunu yazdım:
malum liselilerin sınav haftası, kolay gelsin.
bu eleman bana cevap olarak "finallerim var ama sen bilirsin" tarzında bi ileti attı. ben bu herifin ne mal olduğunu bildiğim için kalkıp tekrar cevap yazmadım. ancak bir hafta sonra konuya girdiğimde arkadaş iletisini silmişti. bak bu en basit örneği. benzer bir durumu çok daha eskiden de yaşamıştık. öncesinde de kendisi iletisini sildi, sonra ben de sildim. ama bu sefer bilerek silmedim ileride lazım olur diye. bu çocuk karar veremiyor yaşını kaç girse daha rahat yalan söyler acaba? insanları nasıl kendine güvendirtebilir? ben bu herifin yaşına da güvenmiyorum, sözüne de güvenmiyorum. bu forumda genel olarak nefret edilen biri olduğumu biliyorum ama böyle bi sahtekarın karşısında sırf sevmediğin için bana bilenmek doğru değil. bu herif bu modu bitiremeyecek. öncekini nasıl pat diye bıraktıysa bunda da aynısını yapacak. lan ben zaten bu adamı takibi kestim burada bekleyenlere acıyorum. kimisi beklediği mod için gelip forum hesabı açıyor. düşünsene şu herif için birilerinin hesap açtığını sırf çıkış tarihi sormak için. sonra bu elemanın malum davranışları. iletiyi atarken yeterince düşündüm rahat ol. herkese hak ettiği iletiyi atarım. bana düşman olmanı anlıyorum ama böyle bi herif savunulmaz.