[SP]M&B Warband: Anadolu Bozkırları [Resimler Güncellendi]

Users who are viewing this thread

NOL5cP.jpg

Modun Konusu:

1152 Senesinde Anatoliaya Gelen Bir Adamın Hikayesi.....

Ana Hikaye:

Anatoliaya da Bitmek Bilmeyen Savaşlar Başlamıştır. Ordular Yorgun Kaleler Şehirler Boylar Yok Olma Noktasında Cennet Adıyla Anılan Bu Diyar Cehenneme Dönmüştür Çok Sayıda İnsan Ölmüştü Savaş Bitmiyor Daha da Çok Artıyordu. Bu Savaştan Habersizce Anatolia' dan Geçen Bir Yabancı (Siz)  ve Eşi Bu Acımasız Savaşın Kurbanı Olmuştunuz... Bengi Hanlığının Acımasız Askerleri Ormanda Kalan Bu Yabancıların Yakınlarına Kadar Gelmiş Bulunduğunuz Çadırın Etrafını Kuşatmışlardı Eşiniz    Kuşluk Vaktinde  Kalkmış Ve  Sofrayı Hazırlamaya Başlamıştı. Ateş  Yakmak İçin Ormanın İçine Gittiniz. Sizin Gitmenizi Fırsat Bilen Ordu Eşinizin Bulunduğu Çadıra Saldırmış Ve Karınızın Kafasını Kesmişti. Geriye Döndüğünüzde Karınızın Kesik Kafasını Gördünüz Ve Kalan Askerlerle Savaşmaya Başlarsınız...

****ÖNEMLİ***

MODDAKİ DEVLET İSİMLERİ VE ASKERİ BİRİMLERİ TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR GERÇEK İLE İLGİSİ YOKTUR MOD SADECE ANADOLUDA GEÇMEKTEDİR. TARİH İLE İLGİSİ YOKTUR....

Taraflar:

Mengevüc Krallığı     
Bengi  Hanlığı         
Beğdüz Hanlığı         
Koman İmparatorluğu         
Yuaşbirdi Krallığı     
KuzıBay Hanlığı           
Bürihan Büriş  Hanlığı 

Özellikler:

siyasi harita eklendi
asker ağacı eklendi
175 tane yeni item eklendi  edit:795
1.149 tane sahne eşyası eklendi
Mengevüc Krallığından bazı sahneler yapıldı
yeni map iconlar eklendi
mengevüc askerlerinin yüzleri eklendi
hancı ile leydiyi bul oyunu eklendi
zar oyunu eklendi
271 item eklendi    edit: 874
54 tane daha sahne eşyası eklendi

Görseller
Yuaşbirdi Şovalyesi 
KiFU5p.jpg

bJdiCb.jpg

T3Wpo8.jpg

Yeni Yapılan Sahne 
IwjpQd.jpg

x78NOC.jpg

Teşekkürler Listesi
Please Credit Me (KelNaru) or Emir Timur Mod
cwe mod ekibi
kuauik
Sayd Uthmân
Cruger
FantasyWarrior
Kovas
Iggorbb
Walzou
al mansur
Dracheon
rubik
AndyYa
Flanged

gerçekten modu sevdim ama özellikler beni doyurmadı konu güzel fakat her mod gib aynı özellikler aynı özellikler biraz fark yaratırsan oynanabilecek bir mod

İşte sonunda güzel bir dönemi seçen bir tarih modu var ya. Hep diriliş, Osmanlı bıkmıştım cidden. Sonuna kadar arkandayım :grin:

Back
Top Bottom