Mount & Blade: Warband Ertuğrul Gazi Mod

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Kırca

Recruit
Mount & Blade: Warband Ertuğrul Gazi Mod

Açıklama: Modumuz 1258 Yılında Ertuğrul Beyin Batıda Doğu Roma Ve Doğuda Moğollarla Verdiği Savaş Geçecektir Modumuzun Diriliş Ertuğrul Dizisiyle İlgili Olmayacaktır Yeni Özellikler,Yeni İtemler,Yeni Animasyonlar,Yeni Müzikler Vb... Çoğu Şey Karşınızda Buluncaz

Devletler
- Anadolu Selçuklu Devleti
-Doğu Roma İmparatorluğu
-İlhanlılar
-Altın Orda Devleti
-Eyyübi Sultanlığı
-Memlük Devleti
-Bulgar Devleti

Eklenenler
+ Büyük Bir Senaryo
+ Din Sistemi
+ Yeni Yüzler
+ Yeni Animasyonlar
+ Yeni Menü Ekranı
+ Kaliteli Tasarımlar
+ Döneme Ait Büyük Bir Harita
+ İdam Özeliği
+ Yeni Turnuva Sistemi
+ Grafik Düzenlemeleri
+ Şehirlerden Soylu Askerler Alabilme

Zırhlar

Not: Şimdilik Bu Kadar Özelik Var Ama Yakında Büyük Özelikler Karşınızda Olacağım Modumuzu Elimizden Geldiği Kadar Geliştirmeye Çalışacağız Yeni Devletler Şehirler Eklenecektir  Büyük Bir Senaryo Yapıcaz Görselerimiz Yakında Eklenecektir Elimizden Geldiği Kadar Osp Kulanamyacağız (Kodlar Hariç) Modumuzun Müziklerini Animasyonlarını Kendimiz Yapıcağız Modumuzun Adı Değişe Bilir Ve Mod Hakında Tavsiyelerinzi Bekliyorum

Baya özgünsünüz ya.Hiç kimsenin aklına gelmemişti böyle bir mod yapmak.Kesinlikle diziden esinlenme değil Kayı Beyliği devlet zaten.
Diğer beylikler adam değil mi? Neden böyle yapıyorsunuz? Fazla özgün ve yenilikçi olmayın.Şu an heyecandan titriyorum yemin ediyorum.
Dünya'nın en güzel modunu yapıyorsunuz.Kaç para abone olmak? Çünkü böyle bir modu takip etmek için yüklü bir miktar para vermemiz gerekiyor.

Kırca said:
...Elimizden Geldiği Kadar Osp Kulanamyacağız..
Bütün özelliklerin OSP olması fdkguduıygfdıud

Dracheon said:
Baya özgünsünüz ya.Hiç kimsenin aklına gelmemişti böyle bir mod yapmak.Kesinlikle diziden esinlenme değil Kayı Beyliği devlet zaten.
Diğer beylikler adam değil mi? Neden böyle yapıyorsunuz? Fazla özgün ve yenilikçi olmayın.Şu an heyecandan titriyorum yemin ediyorum.
Dünya'nın en güzel modunu yapıyorsunuz.Kaç para abone olmak? Çünkü böyle bir modu takip etmek için yüklü bir miktar para vermemiz gerekiyor.

Not kısmını dikatle okusaydın diyer beylikleride ekliyecemiz aklına gelirdi birde elimizden geldiği kadar osp dedim orda ben yanlış yapmışım kodlar hariç kusara bakma

Dracheon said:

Kırca said:
...Elimizden Geldiği Kadar Osp Kulanamyacağız..
Bütün özelliklerin OSP olması fdkguduıygfdıud

Haklı kimdir, nedir, nasıl olunur adlı çalışmamızda...

Forum Haricinde 28. Ertuğrul Kayılar Modu Hayırlı Olsun  :grin: :grin:

Abi Ben Yaparken Bunaldım  Allah Yardımcın Olsun Eğer Ekibin Yoksa  Senide  Modu Çıkaramayanlar Arasına Alalım

Bide Ordaki  Modeller  Ertuğrul Gazi Modunda da var  Kaplamaları Ertuğrul Gazi Moduna Ait  Adem Ferdi Dedeye vermişti modu  ondan izin aldınızmı Kullanmak İçin ??

nometh said:
Bide Ordaki  Modeller  Ertuğrul Gazi Modunda da var  Kaplamaları Ertuğrul Gazi Moduna Ait  Adem Ferdi Dedeye vermişti modu  ondan izin aldınızmı Kullanmak İçin ??
Yoo.Adem modu bana vermişti.Ferdi Dede modda yoktu.

nometh said:
Forum Haricinde 28. Ertuğrul Kayılar Modu Hayırlı Olsun  :grin: :grin:

Abi Ben Yaparken Bunaldım  Allah Yardımcın Olsun Eğer Ekibin Yoksa  Senide  Modu Çıkaramayanlar Arasına Alalım

KNK BENİM MEHMET

Dracheon said:
nometh said:
Yoo.Adem modu bana vermişti.Ferdi Dede modda yoktu.

Ferdi Dede Bizim Zamanımızda Vardı O moda Sonradan Hüseyin Otluya Geçti Mod Sonra Zaten Çıkmıştık Hepimiz Ondan Sonra Mod Ne Oldu Bilmiyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom