[SP] Calradia 1789

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

O L I V E R

Regular
                                                              Senaryo:

Calradia'da zaman çok hızlı ilerledi ve birden herkes kendini birden 1789 senesinde buldu
                            artık tüfekler çıkmış herkes birbirini ateşliyordu.Ve sende kendi cumhuriyetini kurmayı amaçladın ve
                            oyuna başladın. Oyun dediğim gibi 1789'da başlıyor tüfeğinizi alıp düşmanlarınızı ateşleyeceksiniz.
                            Büyük savaşlar olucak normal nativedeki gibi değil 1.000 kişilik ordularla savaşacaksınız oyunda dalga
                          sistemi olacak Mesela bir dalgayı biri kazanıcak herkes geri çekilecek yeni düşman birliği gelicek ve yine
                          savaş. Yani oyun zevkli olacak...

Devletler

|Sosyalist Svadya Cumhuriyeti
                        |Vaegir Birliği
                        |Khergit Halk Cumhuriyeti
                        |Birleşmiş Nord Cumhuriyeti
                        |Rodok Cumhuriyeti
                        |Brutonya Cumhuriyeti
                        |Müslüman Sarranid Cumhuriyeti
                                                            Özellikler

Yeni Eklenen Bir Sürü Item.
Yeni Harita
Yeni Seneryo
Yeni Animasyonlar
Free Lancer eklendi
Deniz Savaşları ve Donanma Eklendi
Patrol(Devriye) eklendi
Asker Ağacı Eklendi
Tüfekler için mermiler eklendi.
Kalkanla Vurma Eklendi
Din Sistemi Eklendi
Irk Sistemi Eklendi
Yeni Karakter Yüzleri
Kendi Devletinin Askerini Oluşturma
Bomba Eklendi
Kaplamalar Değiştirildi
Sesler Yenilendi
Yeni Müzikler
Diplomasi Özellikleri
Haydut Kiralama Eklenecek
Lordların ve Kralların Adları Değiştirildi
Şehirlerin Kalelerin Köylerin Adları Değiştirildi
Bayraklar Düzeltildi
Ordu Büyüklüğü Artırıldı
Şehirlerden Elit Asker Alabilme
Hancıyla Oyunlar Eklendi
Kafa Kesme Eklendi
Map Iconlar Eklendi
Bağış Yapma Seçeneği Eklendi
Taverna Animasyon Eklenicek
Direkt Olarak Köy Yaşlısı ile Ve Lonca Başkanı Ile Konuşma

[size=36pt]Görseller

Yeni Eklenen İtemlerin Resimleri
Factionların rengi ve şehirlerin kalelerin adları değiştirildi.

Ekip

O L I V E R

Şimdilik Teşekkürler..

HyperCharge
Abdullah Zubeyr Akyüz
-UsamaEzaddin
-Dragos
al-mansur
Daedalus / Slawomir of Aaarrghh

Not: Animasyoncu ve Modellemeci varsa bana özel mesaj atsın...

Herkese teşekkür ederim destekleriniz için de teşekkür ederim  :grin: aaa görseli unuttum en yakın zamanda atıyorum dün çok yoğundum kusura bakmayın...

Şey ben şu anda modu yeni yeni yapıyorum ve o itemler denemelik ve kaplamaların hepsini kendimiz yapacağız kaplamacı arıyorum ve ben size yorum yapasınız diye koymadım silahları zırhları...

Ahaha o zaman neden koydun ki?Yorum yapmayacaksak konu ve mod neden var? Hiç uğraşma o zaman.
Göstermelik koyduysan neden resim olarak bize gösteriyorsun?

Dracheon said:
Ahaha o zaman neden koydun ki?Yorum yapmayacaksak konu ve mod neden var? Hiç uğraşma o zaman.

Bir insan her yorumunda haklı olabilir mi ya. Her gördüğüm yorumunda haklı buluyorum seni.

O L I V E R said:
Yorum yapmak bu mu dostum her halde en fazla bu kadar anlıyorsun yorum yapmaktan.
Eleştiri*

deli43 said:
Dracheon said:

Bir insan her yorumunda haklı olabilir mi ya. Her gördüğüm yorumunda haklı buluyorum seni.
Ben hep haklıyım :razz:

Dracheon said:

Pekala neden yorum diyorsun bence yazdıklarını 20 kez felan okumalısın.
Ve başka yorum yazmadan şu sayfanın 5. Maddesini okumalısın.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368451.0.html

Dostum, bu kuralları senden daha iyi biliyorum.
Ben burada eleştirim yaptım ve gittim.Sen eleştiri ve yorum yapamazsın dedin.
Eleştiride yaparım yorum da yaparım.Bu konuyu açarken ve modu yaparken bunu göze alman gerekirdi.
Ama sen bana yapamazsın diyorsun ve bende bunu karşı çıkıyorum.Bunda kurallara uymama durumuda yok.
Ki zaten dediğim gibi senden daha iyi biliyorum forumun kurallarını.Sohbet ortamı yaratmaya çalışansa sensin.
Herneyse başarılar diliyorum sana.Böyle aptal diyaloglara girmek istemiyorum.

O L I V E R said:
o itemler denemelik

Bunu demen yanlış. Eğer mod yapıyorsan bu işin sanal dünyadaki kurallarını da iyice anlamış olman gerekir. Denemelik diyerek geçiştiremezsin bunu. Emeğe saygı da buradan gelir.

Madem kuralların bulunduğu sayfaya atıf yapıyorsun, ben de sana şunları ihlal ediyorsun dersem?

9- Farklı modlardan (bu modların Türkçe forum veya başka bir forumda geliştirilmiş olması önemsiz) izinsiz bir şekilde model, doku, animasyon veya herhangi bir mod kaynağı alıp kullananlar için ceza verilecektir.

Yani WFAS'tan izinsiz bir şekilde eşya almak yasak. Aynı şekilde Napoleonic Wars'tan da, Ancak Viking Conquest'te bu sınır biraz gevşek. VC'nin sadece kodlarını kendi modunuzda kullanabilirsiniz. Geri kalan model-resim gibi çalışmalar, modlarda kullanılamaz.

Bu saydığım yapımlar, aynı oyun motorunu baz alarak oluşturulmuş olsa dahi, bu oyunları yapan şirketler farklıdır ve ürünleri patentlidir.

Yanlış anlama sadece bakış açını eleştiriyorum. Uyarı olarak da görebilirsin istersen.  :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom