[Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

Users who are viewing this thread

Çeviriyi takip ettiğim yok zaten.Benim dikkatimi çeken sadece nedense çeviri işlerini iptal edenler hepsi hep aynı şeyi söylüyor o garibime gidiyor sadece.Biride farklı bir şey demiyor.

Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Lanetli mod hocam. Çevirilmiyor bir türlü.
Asıl lanetli mod pendor bunu belki çeviren çıkar ama pendor'u çevirmeye kalkandan haber alınamıyor

whitetree said:
İlginç, çeviri yapanların çoğu oyun- mod fark etmiyor üstesinden gelemediklerinde "pc yandı,hdd çöktü,laptopum çaya düştü,format attım yedeklemeyi unuttum" gibi gibi bahane üretiyorlar hep. Arkadaş birinizde artık farklı bir bahane bulun hep aynı bahane olmaz bence. Yaratıcı olun biraz bahane konusunda

Dostum inanmak inanmamak sana kalmış, çeviride zorlayacak bir şeyde yok zaten, kolayca çevrilebilir lakin ben doğruyu söylüyorum format atmadan önce yedekleri aldım onu gözden kaçırmışım masaüstü karışıktı o dosyayı ne yazık ki fark etmedim. Bekleyenlerden özür diliyorum.

Yalnız bu bahaneleri bende yaptım.Herkes yaptı.Genelde istek olmayınca yapılır.
Burası Türkçe forum ve o kadar yapım aşamasında olan şeylerden hiç bir şey beklemiyorum.

The Young Wolf's Daddy said:
hala bahane diyor adam ya. zihniyet bu, ne beklersin?
Kardeşim, mod yapımı ve çeviri yapımı hakkında 0 bilgin var.
Bu konu hakkında konuşman çok saçma.Sazan gibi atlamak deniyor buna.

kesin-yasanmistir-bu_1549234_m.jpg
gene de emeğine sağlık

Dracheon said:
Kardeşim, mod yapımı ve çeviri yapımı hakkında 0 bilgin var.
Bu konu hakkında konuşman çok saçma.Sazan gibi atlamak deniyor buna.
sen modu veya çeviriyi çıkarmayınca kalkıp bahane üretebilirsin. arkadaşların da böyle bahaneler üretebilir. adam gibi çıkıp 'ben bu işi yapamıyorum' diyemiyor olabilirsin. bu senin kalitesizliğin, senin karaktersizliğin. sen böylesin diye her modcu/çevirmen böyle olacak değil. adam yapmadım diyor, hala utanmadan sıkılmadan üstü kapalı yalan söylüyorsun diyorsunuz adama. siz böylesiniz diye bu adam da böyle olacak diye bir kaide yok. o bir ortaokullu değil, üniversitesini okurken gönüllü olarak çeviriyor. iki mod bilgin olduğu için adama yalancı diyemezsin. benim bu konu hakkında yazmamı saçma bulan çocuk git bi sazan gibi atlamak nedir önce onu doğru düzgün öğren.

inatla birini linç etme isteği sizinki, başka açıklaması yok. hayır yani adama yalan söylüyorsun diye çemkiriyorsunuz da ne yani, sırf ki boş arkadaş. her modcu aynı değil. siz veya tanıdıklarınız kalitesizse, bu adam da kalitesiz olacak diye bir kaide yok.

The White Wolf said:
Ben NømiraL'in yerinde olsam bu kalitesiz kitleye mod çevirisi falan yapmam. Emeğine sağlık dostum, kolay gelsin.
ne diorsun sen ha nasil olur da abaza kitleye laf atarsın şimdi senin profiline girip eski mesajlarına bakıp kendimi tatmin edeceğim

hocam siz daha devam edemeyecekseniz ben halletmeye gönüllüyüm kalanını siz paylaşırsınız. o kadar emek vermişsiniz çoğunu çevirmişsiniz oyunun yazık olmasın.

Back
Top Bottom