CENGİZ HAN MODU ZENGİN VERSİYON + ULTRA ÇIKTI

Users who are viewing this thread

bathory said:
Cumas said:
bathory said:
taraflarda hangi devletler var?

Moğollar
Vikingler
Haçlı Devletleri (Birçok Ulustan oluşuyor)
Eyyubiler (Çok sayıda Kürtler,Araplar az sayıda Türklerden oluşuyor)
Anadolu Selçuklu Devleti
Bizans İmparatorluğu

harita anadolu haritası mı kalradya mı?

Harıta Kaldarya haritası cok aramama ragmen harıtacı bulamadım ve tum modu tek basıma yapmama ragmen duzgun bır harıta yapmayı beceremedım.
Ama sırf harıtası ve bır cok seyı native'dekı gıbı bırakan modlardan ıyı oldugunu garanti  edebılırım oynadıgınız zaman bana hak vereceksınız

Cumas said:
bathory said:
Cumas said:
bathory said:
taraflarda hangi devletler var?

Moğollar
Vikingler
Haçlı Devletleri (Birçok Ulustan oluşuyor)
Eyyubiler (Çok sayıda Kürtler,Araplar az sayıda Türklerden oluşuyor)
Anadolu Selçuklu Devleti
Bizans İmparatorluğu

harita anadolu haritası mı kalradya mı?

Harıta Kaldarya haritası cok aramama ragmen harıtacı bulamadım ve tum modu tek basıma yapmama ragmen duzgun bır harıta yapmayı beceremedım.
Ama sırf harıtası ve bır cok seyı native'dekı gıbı bırakan modlardan ıyı oldugunu garanti  edebılırım oynadıgınız zaman bana hak vereceksınız
aynen oyuna farklı ırklardan olabildiğince fazla asker eklemen mesela güzel olmuş bi tek harita eksik onun için ilerde güncelleme gelir mi?

bathory

Güncelleme gelir ama 2 yıl oldu forumda haritacı bulamıyorum  haritadan umudu kestim açıkcası  :facepalm:

Tolkienist said:
Fakirler fakir versiyon oynarken ben nasıl bunu oynarım?! Fakir versiyon rica edeyim.

Bir versiyon önceyı oyna panpa :smile:

Sırf bu yorumu atabilmek için üye oldum, yardımcı indirme linkin kırık, ana indirme linkin çöp bir kaynak, bundan dolayı indiremedim. Fakat modun güzel gözüküyor, başarılar diliyorum.

Back
Top Bottom