Total Sound Overhaul (TSO) Modu | Test ekibi ve eleştirmen gerekli!

Users who are viewing this thread

Xephaeston

Sergeant Knight at Arms
yrxV6Pp.png
56ca75be1b6108ef265b7843fdfbf534a0e149b5.png

Bu modun amacı

* * *​

Bu ses projesi muhtemelen bu modüldeki en büyük ses projesi olacak. Normal seslerin beni
hiç etkilememesi ve beni gerçekten çok sıktığı için sıkılmıştım. Bu modun amacı savaşları,line savaşlarını, komutanlar savaşlarını,
kuşatlamarı veya oynamayı sevdiğiniz herneyse daha çok etkileyici ve sürükleyici yapmaktır. Bu mod ayrıca normal halinden daha
çeşitli sesler kullanabilmek için özel scriptli bir ses dosyası kullanacak.

Özellikler

* * *​

Bana göre bir oyunda sesler çok önemlidir.Sesler oyun keyfinize ekstra bir keyif katar.
Bu moddaki sesler Fırtına sesinden kuşların cıvıltısına kadar herşeyi kapsayacak. Her ses değiştirilecek.Önceden dediğim
gibi bu ses modu ayrıca özel scriptli ses dosyaları kullanacak.Bunun amacı daha fazla ses çeşitliliği yapmaktır. Örneğin
NW dosyalarında 10 farklı musket sesi var,ama bu özel scriptli ses dosyaları ile 10 tane ses daha ekleyebiliriz. Her objeye
veya ses çıkaran canlılara aynısı yapılabilir. Her kücük ayrıntı değiştirilecek ve bu modu en iyi yapmak için çok dikkatlice test edilecek.

Test ekibine dahil olmak

* * *​

Bu modu test ederek ve hangi seslerin değiştirilmesi gerektiğini önererek bu modda bize yardımcı
olabilirsiniz. Modu desteklemek ve bana modu bitirmemde yardımcı olmak istiyorsanız bu steam grubuna katılabilirsiniz.Steam grubunda
beklentilerinizi yorum olarak yazabileceğiniz bir tartışma konusu bulacaksınız. Lakin bunu steam grubu üzerinden yapmak istemezseniz
direk bu konu üzerinden veya özel mesaj ile isteklerinizi ve düşüncelerinizi bildirebilirsiniz.
https://steamcommunity.com/groups/NWTSOM

Videolar

* * *​

Türklerin en işine yarıyıcak ses nativedeki birisini okladığımızda vurduğunu gösteren ses bunu eğer napoleonic wars'ta da yapabilirseniz çok iyi olur güzel iş çıkarırsınız umarım ?

SooNationaL said:
Türklerin en işine yarıyıcak ses nativedeki birisini okladığımızda vurduğunu gösteren ses bunu eğer napoleonic wars'ta da yapabilirseniz çok iyi olur güzel iş çıkarırsınız umarım ?

Bunun çok işe yarıyacağını düşünmüyorum zaten çoğunlukla tüfek ile vurulduğunda zaten tek atıyor ama piştov için aynı şeyi söyleyemeyeceğim tabi :3

Olumlu tepkiler için çok teşekkür ederim. Bu modül, orjinal sürümden iki kat fazla dosya içerecektir. Video, büyük bir modülün yalnızca küçük bir bölümünü gösterir. Sorularınız varsa, bunları her zaman kişisel bir mesajla bana gönderebilirsiniz.

MrFrey said:
SooNationaL said:

Bunun çok işe yarıyacağını düşünmüyorum zaten çoğunlukla tüfek ile vurulduğunda zaten tek atıyor ama piştov için aynı şeyi söyleyemeyeceğim tabi :3

Doğru diyorsun ama uzak mesafelerden tek atmıyor en azından vurduğumuzda o pat sesini duyalım xd onun için yapılabilir

Yeni tüfek sesleri buldum yeni bulduklarım daha iyi ve daha gerçekçi yarın test edecegim ve konuyu editledigimde yeni versiyonu göreceksiniz.

MithrellaS said:
Yeni tüfek sesleri buldum yeni bulduklarım daha iyi ve daha gerçekçi yarın test edecegim ve konuyu editledigimde yeni versiyonu göreceksiniz.

güzel şeyler çıkacakmış gibi hissediyorum

Modu bir kaç gündür kullanıyorum ve cidden beğendim. Sadece GF takıldığım için Komutanlar Savaşı'ndaki emir sesleri ya da top sesleri nasıl bilmiyorum ama kullandığım kadarıyla çok güzel, eline sağlık.

sN0w said:
Modu bir kaç gündür kullanıyorum ve cidden beğendim. Sadece GF takıldığım için Komutanlar Savaşı'ndaki emir sesleri ya da top sesleri nasıl bilmiyorum ama kullandığım kadarıyla çok güzel, eline sağlık.
Endişelenme. Daha canlı hale getirmek için savaşmak için daha çok vahşi sesler koyacağım.

Bugün yeni silah seslerini test ediyorum.

Merhabalar, en son bir güncelleme yayınlamayalı uzun zaman oldu. İşte karşınızda yeni musket ve top sesleri hakkında bir güncelleme. İyi oyunlar!

Mod henüz indirilebilir değil çünkü scriptli bir dosyada düzeltilmesi gereken hala çok fazla hata var. Hatalar düzeltildiğinde modun ilerlemesi çok hızlı bir şekilde ilerleyecek. Bu hata şuanda diğer işleri yapamamam önünde bir engel ve yakında düzeltilecektir.

MithrellaS said:
Mod henüz indirilebilir değil çünkü scriptli bir dosyada düzeltilmesi gereken hala çok fazla hata var. Hatalar düzeltildiğinde modun ilerlemesi çok hızlı bir şekilde ilerleyecek. Bu hata şuanda diğer işleri yapamamam önünde bir engel ve yakında düzeltilecektir.

Tamamdır bekliyor olucam

Back
Top Bottom