A World Of Ice and Fire Türkçe Yama Çalışması v3.6

Türkçe Yama Çalışmasını Dinimze Göre Uyarlamamı İstermisiniz?

• Evet

Votes: 3 15.8%
  • Hayır

Votes: 16 84.2%

• Total voters
    19
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

tamam.hiç mesaj atılmayınca bilgi verilmeyince yine yarı yolda bırakıldı zannettim.kolay gelsin inşallah en kısa sürede biter

Uzun zamandır şununla ilgilenecek birilerini merakla bekliyordum kaç kişi başladı bıraktı bağış topladı bıraktı kimse bitirmedi umarım bu sefer olur merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum

Turkish_Yamacısı said:
Arkadaşlar bu arada yeni farkına vardım Türkçe yama larda sürüm farkı olduğunu bilmeden önce 3.6 lık sürüme 3.0 lık yama yapmışım onun üzerine eksik olanları çevirmiştim şimdi 3.6 lık sürümü indirdim  orjinal dil dosyasını inceledim bir çok yenilik olmuş şimdi ise türkçe uyarlanmış satırları kopyalayıp yapıştırmam gerekicek.Ayrıca bir çok Türkçe Yama çeşitleri hangi sürümü olursa olsun faydalanıyorum deneye deneye öğreniyorum diyebiliriz .Google çeviri konusundn söz etmişken.Daha önceki çeviri yapanlardanda kaynaklanabilir. Ben hem google hemde yandex çeviri kullanıyorum. Sonra onları düzenleyip uygun hale getiriyorum ki bu gerçekten zor.İnşallah en yakın zamanda oynanır hale getireceğim. Sabrınızı Temenni Ediyorum
İyi Oyunlar...

Google veya Yandex'in sunduğu Çeviri hizmetleri maalesef bunun gibi çeviriler için uygun değil. Tabii size kalmış bir şey bu. İllaki kullanacaksınız Microsoft'un sunduğu çeviri hizmetine bir bakın.

Oynanabilir bir yama sunmaları için önce quick_strings ve game_strings dosyalarını çevirmeleri gerekiyor. Ki bu da şuan gördüğümüz kadarıyla ilerleme kat etmiş dosyaların arasında bu iki dosya yok. Anladığım kadarıyla bir süre daha yama herkese açık olarak paylaşılmayacak.

Arkadaşlar 30 Ağustosta memlekete gittiğim için hiç ilgilenmedim çok üzgünüm 1 hafta içinde eve geçeceğim
Çeviriye devam edeceğim.Iyi oyunlar

Turkish_Yamacısı said:
Arkadaşlar 30 Ağustosta memlekete gittiğim için hiç ilgilenmedim çok üzgünüm 1 hafta içinde eve geçeceğim
Çeviriye devam edeceğim.Iyi oyunlar
yama tahminen ne zaman hazır olur ?

Back
Top Bottom