[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Users who are viewing this thread

Ethred said:
eneskurt1 said:
Senaryosu olucakmı oyun başında yoksa o KARDEŞ GÖREVİMİ ?????
Ana senaryo bölümü yazdım oraya okur isen göreceksin zaten neyin ne olduğunu.

Kortlcha said:
Saçın hareket etmesi çok güzel olmuş. Ağaçlar da öyle. Bunun dışında hikayenin neresindesin şuan? Aşağı yukarı ne kadar kalmıştır bitmesine?
Dede emaneti bitiyor gibi.Bir kaç sıkıntı var ama hallederiz yakın zamanda kolay çözümleri.Yan görevler yazılıyor sipahi sağolsun,Bitmek üzere oda.Özellik ve iteme devam ediyorum bende...

Görevimiz Reis :smile: Sizlere yan görevlerde gizli süprizlerim var.Sabırsızlanmaya başlayabilirsiniz :smile:

Black Dead said:
O ateş efekti ne öyle nur topu mu atıyor
O aslında Fire the blur egg :grin:(Modumun dilindeki element)ve Elimize geçtikten sonra +5 bonus alev ekliyor alevli silahlara(Flamberg,ateşli ok gibimsi :grin:)Buda hasarı %10 arttırıyor ayarladım.

01.06.2018

Bende formu gezerken rastlayanlardanım safımı tutayımda bu modu oynamazsam oyuna haksızlık ederim çok sevdim f,ikirleriniz baya fazla umarım çok fazla hata çıkmaz ortaya onun dışında çok fazla konuya yer vermeye çalışmışsınız aslında senaryolar görevler ve ortaya çıkıcak olaylar çok karışık olucak kimisine hitap etmiyor olabilir.bende çok fazla karışık olmasını istemem yani hymdal nerde jack sparrow nerde :grin: umarım farklı hikayedeki kişiler apayrı dünyalara sıçramazlar yoksa olay skoopydoo ya döner :grin:  ama takipteyim başarılarınızı dilerim çıkınca haber edersen sevinirim.KOLAY GELSİN.

Crysis said:
Bende formu gezerken rastlayanlardanım safımı tutayımda bu modu oynamazsam oyuna haksızlık ederim çok sevdim f,ikirleriniz baya fazla umarım çok fazla hata çıkmaz ortaya onun dışında çok fazla konuya yer vermeye çalışmışsınız aslında senaryolar görevler ve ortaya çıkıcak olaylar çok karışık olucak kimisine hitap etmiyor olabilir.bende çok fazla karışık olmasını istemem yani hymdal nerde jack sparrow nerde :grin: umarım farklı hikayedeki kişiler apayrı dünyalara sıçramazlar yoksa olay skoopydoo ya döner :grin:  ama takipteyim başarılarınızı dilerim çıkınca haber edersen sevinirim.KOLAY GELSİN.
Sağol.Hepsini bağdaştırmaya çalışıyoruz,hata çıkmadı şu ana kadar ama her şey olabilir.Yorumun için teşekkürler.

Tolkienist said:
O sondaki neymiş öyle ya altı tophane üstü şişhane
İnsan kendi kodunu tanımaz mı ayol :smile: Senin ateşli yay kodun ile ateşli ok kodunun,benim alev elementi kodum ile birleşmiş hali :grin:

RoadWarriror said:
Resimler nerede? Ben ana konuda görmedim de?
Yer kalmadı :grin: Ana konuda belirttim resimler yanıtlarda diye,bir önceki sayfalara bak görürsün.

Lalaitha said:
Yeni mod değil, yeni oyun. Keşke Türkleri eklemeseydin ama.. Neyse kolay gelsin.
Sağolasın.Desteklerinizi bekliyorum :grin:

Mod için çok değerli şeyler yaptım,görevlerin çoğunu tamamladım ama ne module_system hatalı ne oyun hatalı iken ilk load screen ekranında load settings data ksımında çalışmayı durdurdu veriyor.Çözemedim gitti.Bilen varsa dönerse bana çok sevinirim...

Road çok boş yaptın ha.

7D894L

Ben bunu kastettim.

08.06.2018

Yeni oyuna başla denince kısaca senaryoyu tanıtan yazılı bir intro ekledim.Gayet güzel oldu.Resmini atmayacağım,atar isem senaryo belli olur veyahut herkes anlamış olur.Tabi bunu istemiyorum :grin:

Abdullah Zübeyir'de sağ olsun native itemlerinin kaplamalarını ayarlıyor.Teşekkürler :smile:

Bu mod değilde ayrı bir oyun olmuş :grin: elinize sağlık İnşallah dieğr modlar gibi iptal olmaz. Başarılar!

DaDaŞ272 said:
Bu mod değilde ayrı bir oyun olmuş :grin: elinize sağlık İnşallah dieğr modlar gibi iptal olmaz. Başarılar!
Bir moda başladıysan iptal etmeyeceksin(Çok büyük sıkıntı olmadığı sürece).Azimle sıçan duvarı deler :grin: Teşekkürler.

Ethred said:
DaDaŞ272 said:
Bir moda başladıysan iptal etmeyeceksin(Çok büyük sıkıntı olmadığı sürece).Azimle sıçan duvarı deler :grin: Teşekkürler.
Donu değil mi? :lol:

Bazı modeller fazla parlak, sana tavsiyem o parlaklığı düşür. :wink:

İnsan ,özelliklerdeki şu kısım; ''Senaryo'da kaderi değiştirebilecek tanındık isimler:Gökdoğan(Förbır),Kamil Paşa,Heimdall,Ragnar Lothbrok,Babuş,Jon Snow,Jack Sparrow,Thor,Odin,Battal Gazi ve dahası!Hepsinin yüzü özel olacak :smile:'' hiç olmasa diyor ama napalım modu yapan sizsiniz ben değil.

Back
Top Bottom