Author Topic: [OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.  (Read 19240 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ThePresence

• Regular
  • *
  • My joy is gone, it's over
    • View Profile
  • Faction: Bandit
  • WB
Re: [WB][SP-MP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.
« Reply #315 on: June 26, 2019, 07:19:11 PM »
Sağlık olsun ne yapalım bannerlord'da oynarız artık modu :)
The Birds of The Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

raqqa

• Knight
  • *
  • splid te pesla
    • Steam - Rakaroko
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • MP nick: raqqa
  • WBNWVCWF&SM&B
« Reply #316 on: June 26, 2019, 07:52:22 PM »
Aslında aklımda başında hiç başlamayıp direk Bannerlord'da başlamak vardı. Çünkü Bu versiyoun Warband'a olup, "Sons of War: Cold War" isimli versiyonunu da(Bir nevi devam oyunu gibi olacak, bu modun sonunda bir yerde bitiyor, oradan devam edecek.) Bannerlord'a yapmak istiyordum. Şimdi ikisini de Bannerlord için yapacağım, yani çok bir şey değişmedi hatta daha uzun vadeli biel oldu. Emeklere üzüldüm, ama yapacak bir şey yokmuş...

Dracheon

• Master Knight
  • *
  • I can do it. But I'm only human!
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: Dracheon
  • VCNWWBM&BWF&S
« Reply #317 on: June 26, 2019, 10:00:33 PM »
Aslında aklımda başında hiç başlamayıp direk Bannerlord'da başlamak vardı. Çünkü Bu versiyoun Warband'a olup, "Sons of War: Cold War" isimli versiyonunu da(Bir nevi devam oyunu gibi olacak, bu modun sonunda bir yerde bitiyor, oradan devam edecek.) Bannerlord'a yapmak istiyordum. Şimdi ikisini de Bannerlord için yapacağım, yani çok bir şey değişmedi hatta daha uzun vadeli biel oldu. Emeklere üzüldüm, ama yapacak bir şey yokmuş...

Modu herkese oynatmak için değil kodlamanı geliştirmek için yaparsın benim düşüncem.
Geliştiğin çok iyi olmuş eğer bannırçıkmazlord için mod yapacaksan C# alıştırma öğrenmeye bak bence.
İyi geliştirdin kendini.Ama benim gibi yakışıklı, güzel modder ve sexy birini geçmeyi düşünme. :P

raqqa

• Knight
  • *
  • splid te pesla
    • Steam - Rakaroko
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • MP nick: raqqa
  • WBNWVCWF&SM&B
« Reply #318 on: June 27, 2019, 10:07:38 AM »
İyi geliştirdin kendini.Ama benim gibi yakışıklı, güzel modder ve sexy birini geçmeyi düşünme. :P
Aman Otlu Bey, Ne demek o son düşüncem, bunu düşünmeniz bile beni üzdü!