Author Topic: [WB][S] Yediyürek - RPG l Beta 0.6 yayınlandı  (Read 6961 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
  • Faction: Swadian
Re: [WB][S] Sevenheart - RPG l Beta 0.1 yayınlandı
« Reply #15 on: April 27, 2018, 10:24:02 PM »
WSP kuruyorum fakat hata veriyor. 1.173 ile uyuşmuyor. Onun için ek bir şey yapmam mı gerekiyordu?
Evet. Exe dosyalarını indirip Warband'ın içine atman gerek. 1.173'te WSE desteklenmiyor.

Teşekkürler. Fakat dediğini yapmaya çalıştığımda fmodex.dll dosyası eksik diyor. Düzelteceğim diye yanlışlıkla Warband'ı bozdum, şimdi tekrardan indiriyorum. Bu modu oynamam lazım.  :D Ben o sorunu düzeltirim de sizde de mb_warband_exe dosyasına tıkladığınızda öyle bir hata veriyor muydu?

Bana öyle hata vermedi.

Rahatsız ettim ama bir sorum daha olacak. Yeni oyuna başla derken sende de kırmızı yazılar çıkıyor mu? Ve yapay zeka paylaşılan videodaki gibi mi?

Efe Karacar

• Duke
  • *
  • aka Belendor
    • Steam - Belendor
    • Twitch.tv - Belendorr
    • YouTube - Belendor
    • View Profile
    • Art of Efe Karacar
  • MP nick: Belendor
  • WBWF&SNWVCM&B

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: April 28, 2018, 01:57:42 PM »
Ya sadece bende oluyor, ya da yeni bir sorun keşfettim. Deniz yağmacılarının sığınağına saldırıp herkesi öldürdüğümde bile oradan ayrılamıyorum. İkinci sorun ise; yapay zeka bir süre sonra tekrar vanilya oyundaki halini alıyor. Büyük ihtimalle 2. sorunda ben hatalı bir şey yaptım ama lordlarla duello yaparken de vanilya oyundaki yapay zeka oluyor.

Efe Karacar

• Duke
  • *
  • aka Belendor
    • Steam - Belendor
    • Twitch.tv - Belendorr
    • YouTube - Belendor
    • View Profile
    • Art of Efe Karacar
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #18 on: April 28, 2018, 01:59:02 PM »
Ya sadece bende oluyor, ya da yeni bir sorun keşfettim. Deniz yağmacılarının sığınağına saldırıp herkesi öldürdüğümde bile oradan ayrılamıyorum. İkinci sorun ise; yapay zeka bir süre sonra tekrar vanilya oyundaki halini alıyor. Büyük ihtimalle 2. sorunda ben hatalı bir şey yaptım ama lordlarla duello yaparken de vanilya oyundaki yapay zeka oluyor.

Menüden yapay zekayı kapatmış olabilirsin ya da bazen yapay zeka saçmalayabiliyor. Deniz yağmacıları bugı diğer sığınaklarda da oluyor mu?

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #19 on: April 28, 2018, 02:14:16 PM »

Menüden yapay zekayı kapatmış olabilirsin ya da bazen yapay zeka saçmalayabiliyor. Deniz yağmacıları bugı diğer sığınaklarda da oluyor mu?
Diğer deniz yağmacı sığınaklarında oldu ama başka oluşumların sığınaklarına bakamadım. Bu arada sığınağa girdiğimiz zaman yoldaşlarımız silahlarını çekmiyor, dövüşmüyor. Hücum komutu veyahut başka bir komut versem dahi dövüşmüyorlar, sadece takip ediyorlar.

Black Dead

• Guest
« Reply #20 on: April 28, 2018, 02:17:21 PM »
wse kurdun mu?

Efe Karacar

• Duke
  • *
  • aka Belendor
    • Steam - Belendor
    • Twitch.tv - Belendorr
    • YouTube - Belendor
    • View Profile
    • Art of Efe Karacar
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #21 on: April 28, 2018, 02:26:52 PM »

Diğer deniz yağmacı sığınaklarında oldu ama başka oluşumların sığınaklarına bakamadım. Bu arada sığınağa girdiğimiz zaman yoldaşlarımız silahlarını çekmiyor, dövüşmüyor. Hücum komutu veyahut başka bir komut versem dahi dövüşmüyorlar, sadece takip ediyorlar.

Tamamdır, bir sonraki patche kadar düzeltmiş olurum.

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #22 on: April 28, 2018, 02:37:36 PM »
wse kurdun mu?
Evet, kurdum. Belki yanlış bir şey yapıyorumdur. Yıldırım'ın dediğini yaptım, WSELoader'e basıp girdim oyuna. WSE yokken script ile ilgili kırmızı yazılar yazıyordu ve yapay zeka normaldi. Öldürdüğüm troopların ismi yazmıyordu. Şuan WSE kurulu halde büyük ihtimal.

Kaleh The Leader

• Guest
« Reply #23 on: April 28, 2018, 03:36:00 PM »
wse kurdun mu?
Evet, kurdum. Belki yanlış bir şey yapıyorumdur. Yıldırım'ın dediğini yaptım, WSELoader'e basıp girdim oyuna. WSE yokken script ile ilgili kırmızı yazılar yazıyordu ve yapay zeka normaldi. Öldürdüğüm troopların ismi yazmıyordu. Şuan WSE kurulu halde büyük ihtimal.
WSE ile girmeyince hata veriyordu. WSE kurduktan sonra hata vermedi.

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #24 on: April 28, 2018, 04:06:06 PM »
wse kurdun mu?
WSE ile girmeyince hata veriyordu. WSE kurduktan sonra hata vermedi.
Oyuna WSELoader'e basıp mı girmem gerekiyor? Ben öyle yapıyorum.

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #25 on: April 28, 2018, 04:58:25 PM »
Yoldaşlarım yaralıydı, sığınağa tek başıma saldırdım bu yüzden. Normal bir şekilde herkesi temizlediğim zaman sığınaktan çıkabildim. Sonra yoldaşlarımla saldırdım, yine silah çekmediler. Herkesi temizlememe rağmen çıkamadım bu sefer. Ayrıca sığınaktayken herhangi bir düşman, yoldaşıma vurduğu zaman aynı birliktelermiş gibi vuruşu geri sekiyor. CTRL f6 kendi birliğimizden birisini bayıltmaya yarayan bir hileydi. Onu yaptım, bayılmadılar. Herhalde sığınağa saldırdığımız zaman yoldaşlarımızı kendi birliğimizden saymıyor fakat düşman birliklerinden de değiller. Ne olduğunu pek anlamadım. Ama eminim ki orada yoldaşlarımız olmasaydı rahat bir şekilde sığınaktan çıkabilecektim, ki tek başıma saldırdığım zaman çıkabildim.

Efe Karacar

• Duke
  • *
  • aka Belendor
    • Steam - Belendor
    • Twitch.tv - Belendorr
    • YouTube - Belendor
    • View Profile
    • Art of Efe Karacar
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #26 on: April 28, 2018, 05:03:46 PM »
Yoldaşlarım yaralıydı, sığınağa tek başıma saldırdım bu yüzden. Normal bir şekilde herkesi temizlediğim zaman sığınaktan çıkabildim. Sonra yoldaşlarımla saldırdım, yine silah çekmediler. Herkesi temizlememe rağmen çıkamadım bu sefer. Ayrıca sığınaktayken herhangi bir düşman, yoldaşıma vurduğu zaman aynı birliktelermiş gibi vuruşu geri sekiyor. CTRL f6 kendi birliğimizden birisini bayıltmaya yarayan bir hileydi. Onu yaptım, bayılmadılar. Herhalde sığınağa saldırdığımız zaman yoldaşlarımızı kendi birliğimizden saymıyor fakat düşman birliklerinden de değiller. Ne olduğunu pek anlamadım. Ama eminim ki orada yoldaşlarımız olmasaydı rahat bir şekilde sığınaktan çıkabilecektim, ki tek başıma saldırdığım zaman çıkabildim.

Bu kadar test etmiş olman çok güzel, gerekli bilgileri aldım. Bir sonraki yamada düzeltilmiş olacak. Eline sağlık.

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #27 on: April 28, 2018, 05:13:23 PM »

Bu kadar test etmiş olman çok güzel, gerekli bilgileri aldım. Bir sonraki yamada düzeltilmiş olacak. Eline sağlık.

Böyle modlar yaptığın için benim sana teşekkür etmem gerek.

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #28 on: April 29, 2018, 11:13:15 AM »
Bu benle ilgili bir hatada olabilir bilmiyorum fakat mod sürekli çalışmayı durduruyor.

Efe Karacar

• Duke
  • *
  • aka Belendor
    • Steam - Belendor
    • Twitch.tv - Belendorr
    • YouTube - Belendor
    • View Profile
    • Art of Efe Karacar
  • WBWF&SNWVCM&B
« Reply #29 on: April 29, 2018, 11:14:19 AM »
Bu benle ilgili bir hatada olabilir bilmiyorum fakat mod sürekli çalışmayı durduruyor.

Evet - senle ilgili büyük ihtimal. rgl_log.txtini atabilirmisin? Savaşlarda mı durduruyor?