Author Topic: Hileler ve Kısayolları  (Read 402 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EmirSenpai

• Recruit
  • *
    • Skype - EmirSenpai
    • YouTube - EmirSenpai
    • View Profile
  • Faction: Neutral
  • MP nick: EmirSenpai
Hileler ve Kısayolları
« on: March 14, 2018, 03:25:03 PM »
Beyler forumda hesap açmamın sebebi budur. Ctrl+alt+F4 Hilesini yaptığımda bazen oyun kapanıyor ve kanser oluyorum. İşte bu yüzden hilelerin kısayollarını değiştirmek istiyorum.Ancak bilgisayardaki ctrl+alt+F4 kısayolunu değiştirmek istemiyorum.Kapanmaması için yada kısayolunun değişmesi için bir yol var mıdır?  :?: :?: :?:
gergin görünüşlü adam...

erennuman_mb

• Grandmaster Knight
  • *
  • Bannerlord yaz tatilinin başında çıksın pls
    • Skype - skipperreyiz
    • Steam - Aregta
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Reinhard
  • WF&SWBNWVC
Re: Hileler ve Kısayolları
« Reply #1 on: March 14, 2018, 04:46:22 PM »
Değişmiyor.

Porshy

• Knight
  • *
    • Skype - xwerswoodx
    • Steam - xwerswoodx
    • Twitter - xwerswoodx
    • YouTube - xwerswoodx1
    • View Profile
  • Faction: Swadian
  • MP nick: xwerswoodx
  • WBWF&SM&BNWVC
Re: Hileler ve Kısayolları
« Reply #2 on: April 23, 2018, 11:57:14 PM »
değişmez değil değişir, CTRL + ALT + F4 tuşuna tıklandığında engellersin devreye girmesini mission_templates altından, sonrasında istediğin kombinasyonu tanımlayıp sahnedeki tüm agentlere belli bir hasar verirsin, böylece değiştirilmiş olur.

bknz;
try_for_range     = 6 # Works like a for loop from lower-bound up to (upper-bound -) (try_for_range,<destination>,<lower_bound>,<upper_bound>),
try_for_agents    = 12   # (try_for_agents, <destination>, [<position_no>], [<radius_fixed_point>]), #avoid using pos0
key_is_down                     = 70  # fails if the key is not currently down (key_is_down, <key_id>),
key_clicked                     = 71  # fails if the key is not clicked on the specific frame (key_clicked, <key_id>),
« Last Edit: April 24, 2018, 12:01:19 AM by Porshy »
Sanat, duvarlarda asılı olan tablolarla değil, kitabın bir sayfasını çevirdiğinde, gözünde canlananlarla ölçülebilir...