La Casa De Papel

Users who are viewing this thread

Yahu şu olaya sinir oluyorum. Ben Trabzonspor'luyum. Şimdi üstüme Fener forması giyip yolda pat küt sıksam araca ya da taş atsam... Ortalığın ne kadar karışacağını düşünün, zira gördünüz de. Belki bi Trabzonspor'lu yaptı, belki değil. Bilemeyiz. Ben desteklemiyorum ama kimin yaptığını bilemezsiniz. Bu kişi para bile almış olabilir bu işten. Absürt değil, çünkü neleri gördünüz bu ülkede. Bilhassa Aziz Yıldırım gibi bir mafyadan neler çekti bu Türk futbolu.

AliExpress'de 5$. Git al, sen de yap :razz:

Vr1n7P.png

Diziyi 3-4 güne yaya yaya izledim ve açıkçası beğendim, 1.sezon gayet güzel ama 2.sezon, 1.sezona göre daha kötüydü.3.sezonun çıkması da saçma geldi açıkçası güzel bitmişti, ayriyeten ;

ekşiden copy-paste bir kaç eleştiri
dizinin özeti:

-profesör her zaman kazanır. her zaman bir sonraki hamleleri bilecek kadar dahidir. her zaman doğru zamanda doğru yerde olacak kadar şanslıdır.
-polisler ve istihbarat her türlü ahmaklığı yapabilirler. sınırları yok gerçekten. bu kadar beceriksiz insanı nasıl bir teşkilatta toplamışlar?
-ağır silahlı çatışmalarda kimse ölmüyor. en kötü birisi vurulur, yaralanır, biraz drama yaratılır.
profesör karakteri her sürpriz gelişmede gol kaçırmış burak yılmaz triplerine girer ama her seferinde bu duruma karşı bir şey planladığı ortaya çıkar
2x7 de moskova vuruluyor ve doktor istiyorlar. albay vermek istemiyor. bu bizim ekip de tamam o zaman deyip kaderlerine razı geliyorlar. peki neden ellerinde rehine gibi hatta konsolosun kızı gibi kozları varken bunu kullanmıyorlar? doktor gönderin yoksa rehinelerden birkaçı ölür? doktor gönderin ve karşılığında rehinelerden birini/birkaçını serbest bırakalım. doktor gönderin yoksa bu teklifimizi reddettiğinizi (rehine teklifi) basına sızdırırız.
berlin’in ikiz kardeşi münih’in 3.sezonda olaya dahil olacağı dizi. adamın başka türlü mantıklı bir şekilde dönmesi mümkün görünmüyor. :lol:
kamera kayıtlarına bakmak 24.bölüm akıllarına geldi.
yalan makinesi ile profesörün sorgulanması?
ve kendi fikrimle, arturo(artık neyse :grin:)'nun para paketleme odasından kaçıp sürünerek sahte silaha ulaşması saçmaydı, genel olarak soyguncular bu odaya girip çıkarken kapıyı kitleyip çıkıyorlar ama adam kapıyı açıp gidiyor :smile: kitli değil.
aylarca hazırlanılan soygun için soyguncuların her fırsatta plan dışına çıkmaya çalışması, sürekli ergen tripleriyle gereksiz kriz yaratılması. daha mantıklı krizler olabilirdi.
kurşunlar havada uçuşurken öpüşmeler, polis gelirken sürtüşmeler v.s. abartıydı
polislerin saldırı hazırlığına başladığını gördüklerinde bir kaç rehineyle gçz dağı verilip yeniden zaman kazanılabilirdi.
Onca açıktan sonra, sadece turuncu bir saç telinden prof.un ortaya çıkması.
siz ne düşünüyorsunuz?

Elrohir Oronrá said:
Euro basan bir darphanenin rehin alınmasında Avrupa Birliği olaya neden müdahale etmedi diye sormuyor değilim hala.
Aynı zamanda siyasetçiler de hiç ortalıkta yok :razz:

Back
Top Bottom