L'aigle %100 Türkçe Yama

Hangi modun çevrilmesini istiyorsunuz? (6 Nisan Cuma gecesi son.)

• Prophesy of Pendor

Votes: 16 30.8%
  • Vikings Conquest(Şimdiye kadar %70'i çevrilmiş DLC'nin)

Votes: 8 15.4%
  • ACOK

Votes: 7 13.5%
  • Diplomacy (Güncelleme)

Votes: 4 7.7%
  • Warsword Conquest

Votes: 8 15.4%
  • Nova Aetas

Votes: 7 13.5%
  • Perisno

Votes: 2 3.8%

• Total voters
    52

Users who are viewing this thread

OliverQueen~ said:
Teşekkürler, keyifli oyunlar.

Arkadaşlar A World of Ice and Fired modu çevirisini Meka33 ve ekibi çevirmeye devam ettiğinden anketten kaldırdık. A World of Ice and Fire için oy veren arkadaşların tekrardan oy vermesini rica ediyorum.

O halde direk prophesy of pendor diyorum.

Prophesy Of Pendor'da ana hikaye var mı? Ya da awoiaf'ta ki gibi birilerinden alabileceğimiz yeni ve senaryoya etki eden görevler? Ona göre oy kullanmak istiyorum.

TTThor said:
Prophesy Of Pendor'da ana hikaye var mı? Ya da awoiaf'ta ki gibi birilerinden alabileceğimiz yeni ve senaryoya etki eden görevler? Ona göre oy kullanmak istiyorum.
Bildiğim kadarıyla ana hikayesi var. Ama yan görevler etki ediyor mu etmiyor mu bilmiyorum. Fazla detaylı ve hoş bir mod ona eminim :grin:

OliverQueen~ said:
Arkadaşlar konuya yeni anketi ekledik. Anket sonuçlarına göre seçilen modu çevireceğiz. Anket 6 Nisan Cuma gecesine kadar duracak.

Prophesy of Pendor Hayırlı olsun diyorum şimdiden. (Önceki başarınıza ithafen çıkacağından şüphem yok )

Teşekkürler arkadaşlar  :razz: Çoğumuzun vizeleri önümüzdeki hafta bitiyor. Ardından çevirmeye başlayacağız.Bu sefer süre vermiyoruz karışıklık olmaması için. Ama en kısa sürede yayınlamaya çalışacağız.

Aylardır giriş yapmadığım foruma giriş yaptım sırf yorum yapmak için.İnşallah bitirebilirsiniz kardeşim.Bir kaç kez yarım kalmışlığı var çünkü, tüm forum bu dertten muzdarip. Yaptığınız ve yapacağınız çeviriler için teşekkürler.Kolay gelsin.

Teşekkürler arkadaşlar. Merak etmeyin dosyaları çoktan paylaştırdık. Çeviri çıkacak. Çıkmayacak diye bir düşünceniz olmasın, güvenin bize bu konuda :smile:

Bu Pendor'un bir laneti var. Arkadaş kim çevirmeye çalışsa ya kayboluyor ya başka bir şey oluyor.

Kaleh The Leader said:
Bu Pendor'un bir laneti var. Arkadaş kim çevirmeye çalışsa ya kayboluyor ya başka bir şey oluyor.
Yalnız en son aktif olduğum zamana bakarsan neredeyse her gün foruma girdiğimi görürsün. L'aigle için süre verdik ve çevirdik. Bunun için önceki iletimde belirttiğim gibi bir süre koymadık. Ki şuan biliyorsunuz ki final dönemi üniversitelerin çoğunda. Arkalara gitmesinin nedeni "Ne zaman çıkacak" gibi sorulara cevap vermememiz.  Iptal değil çeviri projesi ama tabiki dersler bu projeden daha öncelikli. 2 hafta içinde bitmiş oluyor finaller. Dönem bitince çeviriye ağırlık veririz ve en kısa zamanda çıkarırız merak etmeyin proje devam ediyor  :party:

Back
Top Bottom